Автор Тема: Коронавирус  (Прочетена 51491 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Коронавирус
« Отговор #360 -: Април 16, 2020, 09:33:39 pm »
Ще се махаш, ама къде ще отидеш? Толкова много хора останаха без работа и тепърва ще останат и още. Помисли над това!

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Коронавирус
« Отговор #361 -: Април 22, 2020, 12:34:23 pm »
Ще се махаш, ама къде ще отидеш? Толкова много хора останаха без работа и тепърва ще останат и още. Помисли над това!
Веско, имах интервю за работа и то 3 на брой с една верига, която ще отваря онлайн аптека.
Веригата е много стабилна 16 аптеки имат в България.
Позицията за която кандидатствах е по-скоро техническа, отколкото менджърска и поради тази причина ми казаха, че ще ми се обадят с предложение за бранд мениджър.
От интервюто собственичката си направила извода, че ще бъда полезна по-скоро там, отколкото като оперативен мениджър.
Всъщност, наистина силата ми е там в организацията и в заявките и преговорите, тъй като имам 13 години опит и си знаем и кътните зъби.
Притесняваме единствено факта, дали ще стане :)
Работа за фармацевти има. Това не е идеята при мен, защото търся развитие и доверие, а не постоянно мрънкане за това което съм и не съм направила.
Все е грешно ;)
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Коронавирус
« Отговор #362 -: Април 22, 2020, 02:34:06 pm »
Какви аптеки, какви лекарства, надежди за хората, бъдещето, човечеството?
Всичкото накрая става въглерод-14
 :-X

Въх, що така черногледо ;D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

sirius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 126
Re: Коронавирус
« Отговор #363 -: Април 24, 2020, 08:49:32 pm »
Аз се замислих за един по-опростен подход - дали няма да свърши процесът с излизането на Сатурн от Водолей през 2023? Влизането в знака се усети много ясно чрез социалната изолация.
На първия съвпад Юпитер/Плутон май беше максималният брой смъртни случаи в световен мащаб. Не знам дали да очаквам с нетърпение следващите два контакта.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Коронавирус
« Отговор #364 -: Април 24, 2020, 10:10:45 pm »
Аз се замислих за един по-опростен подход - дали няма да свърши процесът с излизането на Сатурн от Водолей през 2023? Влизането в знака се усети много ясно чрез социалната изолация.
Сатурн навлезе във Водолей и през 1991г, пък не е имало изолация, а напротив- точно тогава се пълнеха площадите с митинги- на СДС и други.

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Коронавирус
« Отговор #365 -: Април 24, 2020, 10:42:37 pm »
Аз се замислих за един по-опростен подход - дали няма да свърши процесът с излизането на Сатурн от Водолей през 2023? Влизането в знака се усети много ясно чрез социалната изолация.
Сатурн навлезе във Водолей и през 1991г, пък не е имало изолация, а напротив- точно тогава се пълнеха площадите с митинги- на СДС и други.
Според мен проблема е свързан с полусумите на Ариес пойнт, можете да направите справка на всички години когато Сатурн е бил в съвпад с Ариес пойнт, когато е бил в квадратура и т.н. все лоши глобални събития са се случвали.
AP/CU=KR/PO/MC

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Коронавирус
« Отговор #366 -: Май 07, 2020, 07:53:53 am »
http://monatarot.com/index.php/Thread/927-%D0%9E%D1%82%D0%BD%D0%BE%D1%81%D0%BD%D0%BE-%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%80%D1%83%D1%81%D0%B0-%D0%B8-%D1%82%D0%B5%D0%BD%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%86%D0%B8%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%BC%D1%8F%D0%BD%D0%B0-%D0%B2-%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B8-%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0/?postID=22523#post22523

цитирам,това ме грабна...

"Плутон се свързва с еволюцията, с намерението и с волята. В плана на основанието еволюцията, намерението и волята са желанията, импулсите и трансформацията, които се преобръщат. Сатурн е самото време, което бележи началото и края на един процес, в неговото основание и причинност. А когато имаме основание и причинност, то имаме следствие и необходимост. Както виждате двете планетни есенции и символни концепции са горе-долу сходни, но в абстракциите на разума имат свои определени категории, като имайте предвид, че тези категории са условни за всяко време, епоха и място. Условно казвам, защото това понятие означава различен ъгъл, през който се гледа самата им манифестация като преживявания. За да ги съчетаем двата принципа нека кажем, че те са свързани с жертвоприношението. И двете планети имат идеята за смъртта, за границата, за преобръщането. И двете говорят за осъзнаването на собствени граници, премахването на пространство и формата на съдържанието, която ги е създала чрез проявяването на чистата есенция, която в крайна сметка й задава времето като тон. В древността имаме много такива ритуални техники на жертвоприношение в чест на боговете, а по-специално в чест на Кронос или Сатурн от древен Рим до нас са стигнали така наречените празници на Сатурналии. Дните, в които богатите стават бедни, а бедните богати за 3 дни- този празник е еквивалент на днешното Рождество. По своята същност този празник временно изменя социалния ред. Буквално преобръщането на класите и тяхната разменна роля (ако гледаме чисто марксистката диалектична история на икономическите отношения). В поширок смисъл този празник е напомнял на хората за преходността на епохите и за комичността както на времето, така и на самите човешки страсти. Тогава хората са вярвали, че за да умилостивят боговете е трябвало доброволно в даден период на годината да отприщват енергията си, за да могат да отворят поле в съзнанието си, което да позволява интегрирането поне до някъде на значението и символите на смъртта, трансформацията и новото начало. Някак дълбоко там е седяло усещането, че нещата никога не се били фиксирани и обремени от сигурност. Жертвоприношението е бил обективното явление на ритуала, който е позволявал непосредствената връзка между хората и небето, т.е. в нагледа осъществявайки този аспект на жертвата, хората са успявали да снемат напрежението, което е съществувало тогава. Разликата от сега и тогава е, че всичко от най-дребния детайл до най-голямото достижение на мисълта и техниката е била подчинено именно на тези принципи. Тези ритуали са имали статуса на магия. Тази колектива митология се е запазила и до днес."

напомня ми приказката -"Принцът и просякът"
« Последна редакция: Май 07, 2020, 09:02:36 am от strelicka »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Коронавирус
« Отговор #367 -: Май 07, 2020, 03:59:00 pm »
По пълнолуние в скорпион....... :o

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Коронавирус
« Отговор #368 -: Май 07, 2020, 04:02:51 pm »
По пълнолуние в скорпион....... :o
Пълнолуние в Скорпион вади скелети от килера  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Коронавирус
« Отговор #369 -: Май 07, 2020, 06:51:56 pm »
Стреличка, защо онова, което те е грабнало в статията на Х. свърза с темата "Коронавирус" ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Коронавирус
« Отговор #370 -: Май 08, 2020, 08:58:56 am »
Стреличка, защо онова, което те е грабнало в статията на Х. свърза с темата "Коронавирус" ?

не го свързам аз,автора го прави чрез цикъла сатурн-плутон
а теб какво те впечатли в статията

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Коронавирус
« Отговор #371 -: Май 08, 2020, 09:05:31 am »

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Коронавирус
« Отговор #372 -: Май 08, 2020, 12:12:30 pm »
Аз четох по диагонал текста от линка.

Някакъв тотален микс от "Матрицата-V", древни философи, Юнг, митология... Смислово натоварен текст, много думи и накрая нищо ново.


Но все повече се убеждавам в това, което казва Роберто Асаджоли в една своя лекция - "Повече хора ще отключат психични заболявания, отколкото да се просветлят духовно"...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Коронавирус
« Отговор #373 -: Май 08, 2020, 02:39:02 pm »
Аз четох по диагонал текста от линка.

Някакъв тотален микс от "Матрицата-V", древни философи, Юнг, митология... Смислово натоварен текст, много думи и накрая нищо ново.


Но все повече се убеждавам в това, което казва Роберто Асаджоли в една своя лекция - "Повече хора ще отключат психични заболявания, отколкото да се просветлят духовно"...
Важното, че е включил Бойко Борисов с червени букви в текста  :)
Жалко, че е млад човек,  94-ти набор, а пише такива неща... (като на мен преди 2г. , а реално нищо от обвиненията му към мен не е вярно- намерих си единствения коментар тук, където написах, че Хули Леонис сигурно му е казал неща, които е видял в картата му, едва ли е имал нещо лично)

Kik

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 39
Re: Коронавирус
« Отговор #374 -: Май 08, 2020, 04:53:59 pm »
Грозно. Много грозно.
M+A=VE/NE=JU/AD