Автор Тема: Коронавирус  (Прочетена 51363 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Коронавирус
« Отговор #375 -: Май 08, 2020, 10:52:33 pm »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Коронавирус
« Отговор #376 -: Май 08, 2020, 11:14:44 pm »
https://www.youtube.com/watch?v=ccFCg6qaslM  :o
Гадост!
Наскоро една майка на едно познато дете беше споменала точно затова, но тогава много не исках да повярвам че съществуват такива неща.  Имам предвид за адренохрома и отвличането на деца. Сега обаче все повече се замислям...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Коронавирус
« Отговор #377 -: Май 09, 2020, 09:31:35 pm »
Стреличка, защо онова, което те е грабнало в статията на Х. свърза с темата "Коронавирус" ?

не го свързам аз,автора го прави чрез цикъла сатурн-плутон
а теб какво те впечатли в статията

Фанатизмът на автора, нищо друго не ми направи впечатление. Няма конкретика и астрологичен прочит с аргументи как цикъла Сатурн- Плутон е свързан с вируси.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Коронавирус
« Отговор #378 -: Май 10, 2020, 08:50:09 am »
за мен е различна гледна точка,не знаех за тайно-явната вече комуникация на  Аkruks с автора,сори ,че съм  върнала неприятни спомени

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Коронавирус
« Отговор #379 -: Май 10, 2020, 06:15:44 pm »
за мен е различна гледна точка,не знаех за тайно-явната вече комуникация на  Аkruks с автора,сори ,че съм  върнала неприятни спомени
Споделих още тогава малка част от писмата му, които ми изпрати по имейла, оставен тук и на страницата ми във фейса, потърсих във форума къде и какво точно съм му писала https://astra.la/forum/index.php?topic=56.msg145249#msg145249 - ето моят единствен коментар, заради който година и няколко месеца по-късно и месец, след като активирах страницата си във Фейсбук, ме атакува с писмата си, изпратил ми е снимки на гробище в едно от тях, а ти ми говориш за различна гледна точка?

Ето и твоят коментар: https://astra.la/forum/index.php?topic=56.msg145256#msg145256  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Коронавирус
« Отговор #380 -: Май 10, 2020, 09:15:08 pm »
Акрукс, коментарът на Стреличка " за мен е различна гледна точка" е адресиран към мен. 

Кореспонденцията между теб и човека Х. не е обект на коментар в темата.  :)
 
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Коронавирус
« Отговор #381 -: Май 10, 2020, 10:52:10 pm »
Акрукс, коментарът, който цитираш не е адресиран към теб, а е споменато твоето име и е пояснено защо. Нека всеки сам за себе си прецени какво и кой да чете. Стреличка е споделила статията на този автор защото е видяла в нея, както каза, друга гледна точка на тълкуването на Сатурн-Плутон и връзката с коронавирус.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Коронавирус
« Отговор #382 -: Май 10, 2020, 11:10:05 pm »
Акрукс, коментарът, който цитираш не е адресиран към теб, а е споменато твоето име и е пояснено защо. Нека всеки сам за себе си прецени какво и кой да чете. Стреличка е споделила статията на този автор защото е видяла в нея, както каза, друга гледна точка на тълкуването на Сатурн-Плутон и връзката с коронавирус.  :)
Е, и? Сама го каза- нека всеки сам за себе си прецени какво да чете. Не ме чети и точка!

А колкото до коментара на Стреличка- не е адресиран и към тебе, ама нейсе... мен поне ме е споменала :)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Коронавирус
« Отговор #383 -: Май 11, 2020, 12:45:02 am »
Това са претоплени манджи. И друг път май си ги вадила. Едва ли някой в темата се интересува толкова от личната ти кореспонденция. Можеше просто да изкажеш мнение, което споделяш, че не харесваш автора на текста и толкоз, а не да публикуваш в публичното пространство съобщения адресирани лично към теб. Ако имаш такъв мерак да го правиш, да беше пуснала и твоите лични съобщения към него. Целият Ваш диалог, защото така се предлага непълна гледна точка.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Коронавирус
« Отговор #384 -: Май 11, 2020, 08:23:31 am »
коментара е за Рени,извиних се на Аkruks,тъй като не знаех ,че с автора имат неприятна комуникация,не съм ги чела,а и тук по едно време не четях всичко,нямам фейс и няма и да имам

 слънчев и усмихнат ден и на двете :)

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Коронавирус
« Отговор #385 -: Май 11, 2020, 01:25:59 pm »
Ами, тежка е картата на момчето, малко емпатия никога не е излишна.
Овнешката енергия стои груба/агресивна и безчувствена, дори да го няма за цел, по-чувствителните хора не я понасят (причислявам и себе си в тези скоби:Д). Човекът видимо е угнетен, а агресията му е скорпионска, но ти си продължила да му набиваш канчето и да го унижаваш (за което знаеш, че му е болна тема, и така го предизвикваш), вместо да приключиш с две нормални изречения и блокиране. Изборът е твой, Марсова ми е тази комуникация на мен.

Съжалявам, че те е нападнал и те столква и тормози, но си доста на "ти" с астрологията, предполагам, знаеш и своите недостатъци, защо просто не си направиш своите заключения от интеракцията и не продължиш нататък? //в крайна сметка, всички сме тук(на Земята), за да учим уроци и да работим върху себе си

//ето, например, във форума пише мой бивш близък човек с нарцистично личностно разстройство, но не мисля, че е моя работа да разобличавам когото и да било, хората имат нужда да се представят за каквито намерят за добре, АЦ/МЦ, знаем, това е част от механизмите за справяне с действителността и себе си. всички сме хора, а когато познаваш и астрологията, проявата на човечност някак си се подразбира. (поне за мен)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Коронавирус
« Отговор #386 -: Май 11, 2020, 01:52:11 pm »
Ами, тежка е картата на момчето, малко емпатия никога не е излишна.
Овнешката енергия стои груба/агресивна и безчувствена, дори да го няма за цел, по-чувствителните хора не я понасят (причислявам и себе си в тези скоби:Д). Човекът видимо е угнетен, а агресията му е скорпионска, но ти си продължила да му набиваш канчето и да го унижаваш (за което знаеш, че му е болна тема, и така го предизвикваш), вместо да приключиш с две нормални изречения и блокиране. Изборът е твой, Марсова ми е тази комуникация на мен.
Картата му видях, когато ми я изпрати в едно от последните писма, Козирог с Марс и други планети в Козирог, АС с Плутон на него в Скорпион. Като му видях картата, и че е 94 набор, съжалих, че съм му обърнала толкова внимание и съм взела присърце писмата му с клетви, гробища и заплахи.
Не видях да съм го унижавала в единствения си коментар към него тук във форума, други са му писали далеч по-остри коментари, а самият той отдавна е блокиран тук без право на регистрация и участие във форума, много, много, преди да си получа порцията имейли.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Коронавирус
« Отговор #387 -: Май 11, 2020, 02:10:35 pm »
Според мен той продължава да пише във форума и е активен, но под друго име и с друга стратегия  ;D

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Коронавирус
« Отговор #388 -: Май 11, 2020, 03:41:24 pm »
Стар, ти не пуска ли по едно време писма и коментари, които си получила на личния мейл и под статии в личния ти блог? Не помня да си споделяла твоите отговори  :)

Пускала съм един единствен коментар на човек, който ми беше писал - кратък и в стил "Бащата на блатото"
В уърдпрес блоговете има едни готови форми, в които желаещият да пише на тези, които поддържат блога, попълва едни полета в самия блог и оттам изпраща коментарът си през тази форма за контакт. Там може да си напише имейла, но може да напише и някакъв фиктивен несъществуващ. След попълване и изпращането на коментара, системата на уърдпрес го препраща на имейла, с който съм регистрирала уърдпрес потребителския си профил. Та този, който пуснах преди време тук, беше пратен по този начин.
Вероятно е имало и други, които са пускани под някоя моя публикация, които съм коментирала тук във форума. Не си спомням.

Вкратце. Не съм отговаряла конкретно на този човек. Поне през имейла си. Няма диалог, поне от това, което ми е известно, предистория, която се крие зад "Бащата на блатото". Тогава смятах, че не може да е напълно непознат човека, щом изпитва потребност, да ме удостои с вниманието си и да ми отдели от времето си. И може би е някой форумен познайник.
« Последна редакция: Май 11, 2020, 03:47:46 pm от starinthenightsky »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Коронавирус
« Отговор #389 -: Май 11, 2020, 11:10:58 pm »
Мда, акрукс, стига