Автор Тема: Различната ми сексуална ориентация в натала  (Прочетена 4796 пъти)

Irina

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 10
Re: Различната ми сексуална ориентация в натала
« Отговор #15 -: Юни 04, 2020, 12:51:53 am »
 За прабабите си не знам и не съм ги познавала. Но бабите ми бяха доминиращите в отношенията с дядовците ми.

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Различната ми сексуална ориентация в натала
« Отговор #16 -: Юни 04, 2020, 01:14:58 am »
За прабабите си не знам и не съм ги познавала. Но бабите ми бяха доминиращите в отношенията с дядовците ми.

Понякога представяш ли си, че си с мъж? Тази идея какви чувства предизвиква в теб?

Когато бабите ти, леля ти и майка ти са говорили за мъжете по принцип, а и за своите собствени, какви твърдения са казвали? Какви са мъжете според тях?

Irina

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 10
Re: Различната ми сексуална ориентация в натала
« Отговор #17 -: Юни 04, 2020, 02:32:03 am »
 Ами не са имали някакви лоши мнения. А и не сме говорили много за мъже, понеже аз не проявявах интерес към темата. Трудно ми е да си се представя с мъж. Като гледам двойки винаги си се представям на мястото на мъжа. Изпитвам мъжки нужди аз да свалям, аз да впечатля, изненадам, аз да се държа романтично, да се грижа и глезя, да покровителствам, да показвам внимание, да защитавам и т.н. Когато мъж се опитва да ме впечатли или ме кани на среща, се чувствам раздразнително и сконфузено, сякаш ми отнема моята роля, сякаш там където отива аз от там се връщам и знам как работи психиката му, защото и моята работи така. Привличали са ме много хора от моя пол сексуално, но истински влюбена съм била и съм само в една жена, на която съм признала любовта и опитала всички схеми да впечатля и т.н. Освен, че с жените се чувствам по-близко на емоционално и духовно ниво, имам проблем и с физическия вид на мъжете. Чисто сексуално не ме привлича тяло без бюст, с космена покривка, мускули, липса на извивки и нежност, брада, къса коса и т.н. Красиви мъже ми харесват визуално, но не и сексуално, особено виждайки ги без тениска и представяйки си да ги целувам или докосвам интимно и да ме доминират и т.н. А най-неприятни и далечни са ми алфа мъжкарите и тези патриархално настроени, че жената им е подчинена. Които виждам навън и по телевизия и т.н.

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Различната ми сексуална ориентация в натала
« Отговор #18 -: Юни 04, 2020, 07:38:42 am »
Ами не са имали някакви лоши мнения. А и не сме говорили много за мъже, понеже аз не проявявах интерес към темата. Трудно ми е да си се представя с мъж. Като гледам двойки винаги си се представям на мястото на мъжа. Изпитвам мъжки нужди аз да свалям, аз да впечатля, изненадам, аз да се държа романтично, да се грижа и глезя, да покровителствам, да показвам внимание, да защитавам и т.н. Когато мъж се опитва да ме впечатли или ме кани на среща, се чувствам раздразнително и сконфузено, сякаш ми отнема моята роля, сякаш там където отива аз от там се връщам и знам как работи психиката му, защото и моята работи така. Привличали са ме много хора от моя пол сексуално, но истински влюбена съм била и съм само в една жена, на която съм признала любовта и опитала всички схеми да впечатля и т.н. Освен, че с жените се чувствам по-близко на емоционално и духовно ниво, имам проблем и с физическия вид на мъжете. Чисто сексуално не ме привлича тяло без бюст, с космена покривка, мускули, липса на извивки и нежност, брада, къса коса и т.н. Красиви мъже ми харесват визуално, но не и сексуално, особено виждайки ги без тениска и представяйки си да ги целувам или докосвам интимно и да ме доминират и т.н. А най-неприятни и далечни са ми алфа мъжкарите и тези патриархално настроени, че жената им е подчинена. Които виждам навън и по телевизия и т.н.

А жените от твоя род обичали ли са да участват по някакъв начин в обществения живот, дори да е нещо, свързано с близкото им обкръжение? Обичали ли са да помагат на другите хора, да се изявяват като благодетели за другите хора, постоянно да помагат на другите?

« Последна редакция: Юни 04, 2020, 02:09:00 pm от Om »

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Различната ми сексуална ориентация в натала
« Отговор #19 -: Юни 04, 2020, 12:38:03 pm »
Om, това, което правиш е насилствено и самоцелно, още повече след като не предоставяш никакъв коментар/мнение/гледна точка. Хората ти отговарят, а ти събираш някаква информация там, която използваш за някакви свои изследвания. Не е в това смисълът на който и да било форум.;
............

Сатурнов възврат е завръщането на Сатурн (транзитен Сатурн) в наталната му позиция, след като е обиколил всички домове и е "проверил"/"очукал" всички планети в хороскопа ти, преподал е своите уроци и т.н. Първият цикъл на зрялост се случва на около 29-30 г.


Irina

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 10
Re: Различната ми сексуална ориентация в натала
« Отговор #20 -: Юни 04, 2020, 12:44:37 pm »
 Благодаря!

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Различната ми сексуална ориентация в натала
« Отговор #21 -: Юни 04, 2020, 01:36:40 pm »
За въпроси свързани със здраве и сексуална ориентация се изследват други карти.
Наталната карта не е достатъчна.

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Различната ми сексуална ориентация в натала
« Отговор #22 -: Юни 04, 2020, 02:10:36 pm »

Не е в това смисълът на който и да било форум.;


А какъв е смисълът на форумите? Разясни го, че да знаем всички и да не сме заблудени.

Om, това, което правиш е насилствено


Ще прощаваш, че съм опряла пистолет в челото на момичето и я карам да ми отговаря на въпросите.



Хората ти отговарят, а ти събираш някаква информация там, която използваш за някакви свои изследвания.


Завиждаш, защото нямаш твои изследвания и няма и да научиш резултатите от моите.
« Последна редакция: Юни 04, 2020, 02:12:32 pm от Om »

Yeah!

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 92
Re: Различната ми сексуална ориентация в натала
« Отговор #23 -: Юни 04, 2020, 02:25:04 pm »
Om, и аз намирам поведението ти за неприемливо, това е форум за астрология, а не е кръжок по психология. Отнасяш се с нея, все едно е болна, заради това, че е лесбийка.
И науката не трябва да е за сметка на човечността.
Хомосексуализмът не е болест.
Още нещо, като имаш изследвания, па сподели ги бе, астрологично, знанието е да се споделя.


Да, виждам, че вървиш по линията на предците, понякога предците и семейната динамика влияят върху много неща, сексуалността също. Препоръчвам една книга: "Синдромът на предците".


Намесвам се в темата, защото мисля, че ar7ess е права и исках да подкрепя. Не мисля, че някой ти завижда.

Питането ти наистина е някак перверзно, сякаш момичето е някакъв обект за изследване, а не личност, човек. И не даваш нищо насреща.
Не е болна, че е хомосексуална.


Считам, че психотерапия ще й помогне повече от форума:)
И да си чете сама различни теории за хомосексуализма, интересни са, някои може да й допаднат, други да са й обидни. Но човек трябва да чете.


Не да се подлага като обект в някакъв форум, защото е видно, че може да се злоупотреби, всеки си анализира и се упражнява като астролог, психолог и какво ли още не
I deserve the best.

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Различната ми сексуална ориентация в натала
« Отговор #24 -: Юни 04, 2020, 03:39:20 pm »

И да си чете сама различни теории за хомосексуализма, интересни са, някои може да й допаднат, други да са й обидни. Но човек трябва да чете.


Не да се подлага като обект в някакъв форум, защото е видно, че може да се злоупотреби, всеки си анализира и се упражнява като астролог, психолог и какво ли още не

Няма ти да казваш кой да си чете теории и кой да си пуска теми във форум. Никой не те кара да четеш.

То и с данните на всички останали, които си пускат карти и си споделят личните истории също може да се злоупотреби.


Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Различната ми сексуална ориентация в натала
« Отговор #25 -: Юни 05, 2020, 03:14:12 pm »
Ом, ти от емоционално здрава среда ли произхождаш? Семейството ти беше ли сплотено? Имаш ли сестра, от която да ревнуваш? Връзка с мъж някога имала ли си? А с жена? А познаваш ли баба си по бащина линия?

Признавам си-поддавам се на общото настроение, и както при повечето връзки в живота-давам много шансове и се обяснявам дълго време, и после е безвъзвратно. Та..Ом-прекалено агресивно, дори и за мен, никакъв такт и никаква полза, поработи над себе си

Rahu

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 48
  • спри да гледаш и започни да виждаш
Re: Различната ми сексуална ориентация в натала
« Отговор #26 -: Юни 17, 2020, 09:43:29 pm »
различната ориентация се съди единствено и само по меркурий/дева/близнаци + каматрикона - 8/12ти домове -индикациите са предостатъчни в картата.
чао
« Последна редакция: Юни 17, 2020, 09:45:17 pm от Rahu »