Автор Тема: Полупойнтове  (Прочетена 13508 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Полупойнтове
« Отговор #15 -: Март 12, 2020, 12:47:31 am »
Не. По-скоро притеснение,  уплаха.

Това е моята карта. Днес имаше взрив в цех на военния завод "Арсенал". Сестра ми беше там, но не е пострадала физически.

 :)

- Февруари 2019-та сте преживяла изключително труден период, от Април 2017-та пиков период на безпаричие. Декември 2016-та също.. много са се насъбрали там.. Септември 2016-та има една благородна Венера, но заобиколена от другите неща се размива. 2014-та Март всичко е социално, дейно и идейно, но след това идва ограничение отгоре. Април 2013-та - ментално превъзходство, 2011-та голяма любов от околните, Май 2009-та тежка година, Нептун и Купидо - нз. какво е това Нептунова социализация, 2006-та любовно разочарование, любовна раздяла... от 2005-та е започнал успешен бизнес, работа, печалби, успехи... там е и комбинацията Аполон и Марс - Астрология. 2002-ра 2003-та слава и публична изява, авторитет пред публика.

2006 г- да, имах любовно разочарование
2005 г започнах бизнес, но чак след година дойде успеха; да, започнах да се интересувам по-задълбочено от астрлогия
В другите посочени периоди няма потвърждение. Февруари тази година не съм повярвала в Господ, не мисля, че съм извисена, нито и много "чиста" към момента, но обикновено при ретро фазите на Меркурий много сънувам и за доста неща получавам прозрения. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Полупойнтове
« Отговор #16 -: Март 12, 2020, 06:24:21 am »
wiserneuron,определена дата ли трябва да се зададе?
Какво се е случило на 15.10.2012г.?Родена съм на 15.02.1970г.11:35ч.София.
Какво ще се случи на 13.05.2020г?

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Полупойнтове
« Отговор #17 -: Март 12, 2020, 02:04:54 pm »
wiserneuron,определена дата ли трябва да се зададе?
Какво се е случило на 15.10.2012г.?Родена съм на 15.02.1970г.11:35ч.София.
Какво ще се случи на 13.05.2020г?

Отворих темата да тестваме наталните суми, но може и да се пробват и събитията.





















Относно 15.10.2012г:

Венера и Луна са далеч... значи имаме Адмет и Посейдон, по-късно се "включват" и Зевс, Хадес, Аполон и Вулканус... Определено е лошо събитие, ако трябва някак си да го опишем най-много прилича на тази формула:

AD/PO = AP/VU = ZE = HA
AS/PO = SU/MC = AD = ZE





Адмет е с Марс... значи, превода на формулите е:

AD/PO(с абсурдни разбирания) = AP/VU(там където има много голяма широта, бизнес) = ZE(огън и целенасочено)  = HA(страдание)
AS/PO(разни хора с определени идеи) = SU/MC(и етерното, не само физическото тяло) = AD(изпитва огромна тежест) = ZE(и пресиране заради външна намеса)

Определено става върпос за лошо събитие, ако не е пожар, то това са хора или човек с тежки(неправилни,грешни) разбирания (AD/PO и AS/PO), който целенасочено(ZE) те кара да страдаш(HA), и нарушава структурата на тялото ти(SU/MC), затова и си го запомнила, защото е докоснало MC-то.

Това е изгаряне от огън, пожар, вероятно причинен от други хора, които са го направили нарочно.


За тази дата 13.05.2020г не ми се иска да смятам напред във времето, не съм поглеждал нищо, мисля си че нека нещата да се подреждат сами.


Интересно ми е до колко "резултата" се доближава до това, което се е случило на 15.10.2012.
AP/CU=KR/PO/MC

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Полупойнтове
« Отговор #18 -: Март 12, 2020, 02:09:34 pm »
Да, това са хора, които целенасочено ме караха да страдам. Манипулативни хора, религиозни фанатици.
А това за огъня, показаха ми снимки от ада, пламъци, хора, които горят и се гърчат.
« Последна редакция: Март 12, 2020, 02:27:06 pm от Сафо »

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Полупойнтове
« Отговор #19 -: Март 12, 2020, 02:40:20 pm »
Да, това са хора, които целенасочено ме караха да страдам. Манипулативни хора, религиозни фанатици.
А това за огъня, показаха ми снимки от ада, пламъци, хора, които горят и се гърчат.

Сафо, с какви хора се виждаш...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Полупойнтове
« Отговор #20 -: Март 12, 2020, 02:42:28 pm »
Да, това са хора, които целенасочено ме караха да страдам. Манипулативни хора, религиозни фанатици.
А това за огъня, показаха ми снимки от ада, пламъци, хора, които горят и се гърчат.

Сафо, с какви хора се виждаш...
не се виждам с хора. Това беше преди години, когато имах фейсбук и се случиха едни неща.... Бяха с фалшиви профили на нормално изглеждащи човеци. Оказа се, че са мюсюлмани с високи позиции.
« Последна редакция: Март 12, 2020, 02:44:57 pm от Сафо »

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Полупойнтове
« Отговор #21 -: Март 12, 2020, 02:45:17 pm »
Да, това са хора, които целенасочено ме караха да страдам. Манипулативни хора, религиозни фанатици.
А това за огъня, показаха ми снимки от ада, пламъци, хора, които горят и се гърчат.

Луда работа :-[ и в транзитите се вижда, че не са добре, защото Посейдон(истината, идеята, вярата) са замърсени с тежкия камък Адмет(материята, конденза, ограничението).

Изненадвам се, че тълкуванието отново се доближава изключително много до събитието... затова толкова ентусиазирано ми се иска да споделя всичко за тези "уранически точки", които малко хора приемат.
AP/CU=KR/PO/MC

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Полупойнтове
« Отговор #22 -: Март 12, 2020, 02:52:53 pm »
wiserneuron какви са тия зловещи предсказания  ;D
--------- София ----, ама внимавай с чернилката  :)
Те са разни минали събития... а за бъдещи събития не искам да гледам нищо на никого. Много е тягостно, например аз си отивам след ~16 години на 43 годишна възраст. Кофти е да знам нещо такова, но до колкото съм тествал е трудно да издържиш Сатурн на 360 градуса. Надявам се да продължа и след това :)

Няма смисъл да гледаме бъдещето, готиното е в науката.
« Последна редакция: Март 12, 2020, 03:53:13 pm от wiserneuron »
AP/CU=KR/PO/MC

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Полупойнтове
« Отговор #23 -: Март 12, 2020, 03:21:39 pm »
Те са разни минали събития... а за бъдещи събития не искам да гледам нищо на никого. Много е тягостно, например аз си отивам след ~16 години на 43 годишна възраст. Кофти е да знам нещо такова, но до колкото съм тествал е трудно да издържиш Сатурн на 360 градуса. Надявам се да продължа и след това :)

Няма смисъл да гледаме бъдещето, готиното е в науката.

Абе, стига глупости!
Утре може светът да свърши и всички да ни няма...
________________________________________________

Нареждам се на опашката и аз.
Какво се е случило на 31.05.2006 г., за съжаление не помня точната дата. РД - ..... 1987 г., 05:09 am, Plovdiv.

PS. Ако може да не ми копираш РД данните, по-късно ще ги изтрия.
« Последна редакция: Март 12, 2020, 04:30:23 pm от romantica »

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Полупойнтове
« Отговор #24 -: Март 12, 2020, 03:24:39 pm »
wiserneuron какви са тия зловещи предсказания  ;D
Те са разни минали събития... а за бъдещи събития не искам да гледам нищо на никого. Много е тягостно, например аз си отивам след ~16 години на 43 годишна възраст. Кофти е да знам нещо такова, но до колкото съм тествал е трудно да издържиш Сатурн на 360 градуса. Надявам се да продължа и след това :)

Няма смисъл да гледаме бъдещето, готиното е в науката.

Е по- весели неща не можа ли да си предскажеш  :)
Дай за минали, че ми стана интересно с попаденията
Ето ти данни
15 September 1972 at 18:30
 43n22, 5w50

За дати 22 май 2004, февруари 2007, 18 юни 2014
« Последна редакция: Март 12, 2020, 03:26:20 pm от Satin »

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Полупойнтове
« Отговор #25 -: Март 12, 2020, 03:25:29 pm »
wiserneuron какви са тия зловещи предсказания  ;D
Те са разни минали събития... а за бъдещи събития не искам да гледам нищо на никого. Много е тягостно, например аз си отивам след ~16 години на 43 годишна възраст. Кофти е да знам нещо такова, но до колкото съм тествал е трудно да издържиш Сатурн на 360 градуса. Надявам се да продължа и след това :)

Няма смисъл да гледаме бъдещето, готиното е в науката.

Може ли да мо затриеш данните от цитата, моля :)

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Полупойнтове
« Отговор #26 -: Март 12, 2020, 03:54:08 pm »
wiserneuron какви са тия зловещи предсказания  ;D
Те са разни минали събития... а за бъдещи събития не искам да гледам нищо на никого. Много е тягостно, например аз си отивам след ~16 години на 43 годишна възраст. Кофти е да знам нещо такова, но до колкото съм тествал е трудно да издържиш Сатурн на 360 градуса. Надявам се да продължа и след това :)

Няма смисъл да гледаме бъдещето, готиното е в науката.

Може ли да мо затриеш данните от цитата, моля :)
Готово, когато остане малко свободно време ще проверя събитията.
AP/CU=KR/PO/MC

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Полупойнтове
« Отговор #27 -: Март 12, 2020, 05:18:46 pm »
wiserneuron,ти си гениален!!!Ако успееш да откриеш нещо,какво и да е,ще е супер!Не се и съмнявам с твоя близнашки стелиум в 9 дом,като радар си,приемател-предавател.
Не се задълбочих много,но хвърлих едно око към 2036..........дирекция Юпитер към Уран имаш,Сатурн прави ингрес.......не съм задълбавала ,но ако се случва нещо с теб,ще е изненадващо.
Аз също мисля,че съм открила година,опитвам се и точна дата да си прогнозирам.Няма значение кой какви техники ползва,важно е резултатът да е един.
Всичко е толкова предначертано/съдбовно.

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Полупойнтове
« Отговор #28 -: Март 12, 2020, 10:34:07 pm »
Те са разни минали събития... а за бъдещи събития не искам да гледам нищо на никого. Много е тягостно, например аз си отивам след ~16 години на 43 годишна възраст. Кофти е да знам нещо такова, но до колкото съм тествал е трудно да издържиш Сатурн на 360 градуса. Надявам се да продължа и след това :)

Няма смисъл да гледаме бъдещето, готиното е в науката.

Абе, стига глупости!
Утре може светът да свърши и всички да ни няма...
________________________________________________

Нареждам се на опашката и аз.
Какво се е случило на 31.05.2006 г., за съжаление не помня точната дата. РД - ..... ~~~~ г., ~~~~~~~~~

PS. Ако може да не ми копираш РД данните, по-късно ще ги изтрия.























Отвисоко транзитите за тази дата са с леко негативни мисли, страх, но когато приближим определено виждаме една влюбена Душа, MC и Венера се сближават, а до тях Купидо с Уран от едната страна се социализаират експресно, а от друга Луната леко "се дърпа" заради комбинацията ѝ със Сатурн, Асцендент = Вулканус / Купидо, както и Венера = Нептун / Марс...

MO/SA = MC/VE = CU/UR
AS = VU/CU
VE = NE/MA
VE = AD/HA

Вероятно това е  рязко влюбване и социални взаимоотношения, комбинация от много замечтани любовни, не само позитивни, но и негативни чувства, бушуващи емоции, които по-скоро надделяват към позитивната нотка, защото Венера е по-силна. Изцяло кармично събитие, защото нода е свързан точно с MC.
« Последна редакция: Март 12, 2020, 10:41:31 pm от wiserneuron »
AP/CU=KR/PO/MC

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Полупойнтове
« Отговор #29 -: Март 12, 2020, 11:07:49 pm »
Благодаря ти!

Това е най-неприятното, лично нещо, което ми се е случвало...

Прекалено лично е, знаят го само няколко човека. Ще изтрия по-късно.
« Последна редакция: Март 13, 2020, 07:29:56 am от romantica »