Автор Тема: Новолуние 24.03.2020г.  (Прочетена 12119 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Новолуние 24.03.2020г.
« Отговор #15 -: Март 23, 2020, 02:27:17 pm »
Майката на ММ е отново в болница,и пак операция.........смяна на става направи,но явно има проблем.При него новолунието е в 4 дом,опозиция Слънце/Луна/Уран.
В България по-добре такива операции не си правете!  Тука докторите въобще не са кадърни. Един приятел на баща ми вместо да ходи по добре Сега е пълен инвалид след такава операция.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 24.03.2020г.
« Отговор #16 -: Март 23, 2020, 02:29:45 pm »
Майката на ММ е отново в болница,и пак операция.........смяна на става направи,но явно има проблем.При него новолунието е в 4 дом,опозиция Слънце/Луна/Уран.
В България по-добре такива операции не си правете!  Тука докторите въобще не са кадърни. Един приятел на баща ми вместо да ходи по добре Сега е пълен инвалид след такава операция.
има и много добри специалисти, затова трябва предварително да се проучи

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Новолуние 24.03.2020г.
« Отговор #17 -: Март 23, 2020, 02:46:19 pm »
Майката на ММ е отново в болница,и пак операция.........смяна на става направи,но явно има проблем.При него новолунието е в 4 дом,опозиция Слънце/Луна/Уран.
той новолунна Везна ли е? И светилата му съвпад с Уран, омг
да.   

Yeah!

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 92
Re: Новолуние 24.03.2020г.
« Отговор #18 -: Март 23, 2020, 07:51:13 pm »
10-ти дом при мен.

Асцендентът е в съвпад с моя асцендент+Слънце, след 2 дена ми идва и Венерин възврат.

Мисля да приключа една токсична връзка. На работа клиент ми каза, че съм най-адекватния служител.

Май това е.
I deserve the best.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Новолуние 24.03.2020г.
« Отговор #19 -: Март 23, 2020, 08:29:05 pm »
Майката на ММ е отново в болница,и пак операция.........смяна на става направи,но явно има проблем.При него новолунието е в 4 дом,опозиция Слънце/Луна/Уран.
В България по-добре такива операции не си правете!  Тука докторите въобще не са кадърни. Един приятел на баща ми вместо да ходи по добре Сега е пълен инвалид след такава операция.

Ей какви обобщения. На една приятелка баба й оперираха, двете стави й смениха, на 84 години беше. Раздвижи се и си беше добре.
Една колежка видях миналото лято, и на нея и сменили двете стави, жената е около 60-65 г., съвсем добре си беше.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Новолуние 24.03.2020г.
« Отговор #20 -: Март 24, 2020, 11:30:22 am »
В 1 дом, апликиращ съвпад със Слънце/У6, Юпитер/У10 и ПФ; разх. квадрат с Уран/У12, Нептун/У1

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние 24.03.2020г.
« Отговор #21 -: Март 24, 2020, 02:48:41 pm »
Луната като се отдели от Слънце, среща първо Уран- обръща се започнато на 180 *
Марс в 7-ми дом не стои добре, още повече в дневна карта . Това е и домът на войните, крадци, врагове на ..., закононарушители, международни спорове, споразумения. Марс е армията, може да е за един ден, но да е в действие. Заедно с Юпитер да се бори за обща, не лична кауза, срещу АСЦ е.  Юпитер е свързан обаче и с банките, освен с правната и законодателна система-тук може да се очаква пробив и у 10 ти, репутацията на "главния", на националните интереси, цели много близо до Марс и Плутон ? У8 в 7-ми дом, дали някакъв разпад е нужен, за да оцелее цялото , хм ? Но, пък Сатурн е ок поставен, в секстил с Луна- може да има подкрепа . Меркурий хвърля много хубав тригон към АЦ, той е свързан със сферите на обслужването, рекламата, училищата, офисите, интелектуалците-какво  ще е новото тук ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Новолуние 24.03.2020г.
« Отговор #22 -: Март 24, 2020, 05:57:25 pm »
Асц е в рак-собственост,недвижими имоти,храна,детски градини.Банките опростиха лихви за месец,но ипотечните кредити трудно ще могат да се покриват от по-голяма част.Меркурий упр.също така медиите и транспорта.Тези на границата тирове влизат-излизат,може проблем да има там.
Действието на новолунието обикновено е около две седмици.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Новолуние 24.03.2020г.
« Отговор #23 -: Март 24, 2020, 10:53:58 pm »
Точен съвпад с нат. Луна в 12ти. Въпреки цялата подтискаща обстановка покрай коронавирус имах и много положителни емоции, които днес приключиха и мисля че едно приятелство приключи завинаги. Сега ще се чувствам доста зле, самотно, връщам се там където бях.  :(
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Новолуние 24.03.2020г.
« Отговор #24 -: Март 25, 2020, 07:27:14 am »
Вчера бях обект на масирана вербална негативна енергия, злоба и агресия.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Новолуние 24.03.2020г.
« Отговор #25 -: Март 25, 2020, 07:53:39 am »
Вчера бях обект на масирана вербална негативна енергия, злоба и агресия.

Ами вчера беше и ден на марс.

Аз забравих една тенджера на котлона, извряло всичко, час и половина....
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Новолуние 24.03.2020г.
« Отговор #26 -: Март 25, 2020, 07:57:29 am »
Вчера бях обект на масирана вербална негативна енергия, злоба и агресия.

Ако е във виртуалното пространство, не би трябвало да се впечатляваш, масово си избиват комплексите. Във фейсбук по групите и страниците с повече хора почти всеки е линчуван. Хейтърството е на мода, вместо да си вложат енергията в нещо градивно.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Новолуние 24.03.2020г.
« Отговор #27 -: Март 25, 2020, 11:27:43 am »
Тери заплеса  с тенджерите не е ли по Нептун. Аз от доста време съм в риск, почти ежедневно пускам котлон ,кафемашина, кана за чай и духвам уж за малко, а тоо...  ;D Някак ми се застъпват напрегнато мислите, в главата съм някъде и го обмислам без покой, а тялото е с паралелен автономен ход ..Добре, че яйцата преди да се изпекат ,когото се варят ,първо почват бясно да подскачат -та по има шанс за чуване. Не знам какво ми става.. винаги съм се дразнила на замаени хора, които застрашават живота ми, ама и аз станах като тях  ;D  PS: Ааа ,разбрах какво ми ставало -Нептун е вече в двайстия градус. Боже ,само това ли ще ми дадеш  ;D
« Последна редакция: Март 25, 2020, 11:37:19 am от Ребека »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 24.03.2020г.
« Отговор #28 -: Март 25, 2020, 01:39:22 pm »
Новолунието при мен в 7д съвпад с Луната , по 7д е второто дете, при която сега съм на гости
големите емоции при нея, вчера рева от нейния, караха се, днес се кара с мен, при нея е в тригон с Луната в Лъв 8д, при нейния съвпад с Луната му в 8д и тригон със Слънце/Марс в Лъв  ::)

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Новолуние 24.03.2020г.
« Отговор #29 -: Март 28, 2020, 03:51:48 pm »
Точно върху наталното ми Слънце и Юпитер в Овен в 11-ти дом и два дни преди рожденият ми ден.
Съответно квадратира Уран в 7-ми и Нептун в 8-ми.
Като 4-ти дом е в Лъв, а 7-ми в Стрелец
Какво да очаквам?
Новолуние на връх рожден ден! Очаквай всичко. На сина ми Р. Д. то започва с пълнолуние.
Сафо,
Плашиш ме!
Шефа не разреши да работим Home Office.
Стоя си в нас, последния ден от болничния и се побърквам. Чистя с дезинфектант, a срещу блока е поликлиниката, където само баби и дядовци се разхождат.
Отмених резервацията за яз.Батак, а утре отменихме РД за 80 годишнината на бабата на съпругът ми.
Дали, ще е удобно да кача и Солар и Лунар, за да ми го разгледаш?
Благодаря.
При нас работата се покачи много.
Едвам смогваме... Шефа ни накара да се сменяме през ден с колегата.
Дните в които съм Home office, той е много нервен и си го изкарва на нас. Но причината са другите в аптеката.
Май едната колежка е с коронавирус, но никой нищо не казва.
Съпругът ми пък има една субфебрилна темепратура 1 ден и в другите дни, всичко беше ок.
Много ме притесни и започнах да му давам илачи, които помогнаха. Но продължавам с витамините и добавките.
Получих интересен подарък от свекърва си + сума пари, да си купя нещо.
Днес слагаме перде в хола и се оказа, че са ни изпратили друго.
Което мен много ме вбеси, защото го чакахме от февруари!
И сега ще го сложим, но ако успея да го върна ще е добре.

Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.