Автор Тема: Коронавирус общи приказки  (Прочетена 92102 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7366
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #525 -: Февруари 27, 2021, 07:13:53 pm »
Какви потопи, естествено ,че не .Нептун и Юпитер са свързани с вярата, религиите,любовта радоста и красотата .Нептун е прекрасна планета ,не само океани, има и русалки и наркотици, розови сънища, филми, балет и картини .Аз страня от апокалиптичните мисли и хора, не се страхувам, ако има тъмни има и светли, паднали ангели и архангели .
Е,не точно огромни,нещо като цунамито в Индонезия си представям....не харесвам апокалиптични прогнози,но астрологично ме интересува :)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #526 -: Февруари 27, 2021, 07:23:51 pm »
За кратко време обаче българският народ разбра що е това ваксина, антиген и антитяло и всеки има почти професорско мнение по въпроса...

А моята шефка я гледам се изявява по медиите постоянно, за да говори положително за ваксините, а всъщност ни предупреди никой да не се ваксинира. Но така е, част от екипа за ваксинацията е. Новото BMW, което кара не ѝ го купих аз :)

Дано повече хора прогледнат, ама на дали...

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #527 -: Февруари 27, 2021, 07:25:53 pm »
Хареса ми прогнозата на Беки за нептун и религията, само дето ми се струва, че се приключи вече с всякакви религии. Като гледах миналата година папата сам на площада на Ватикана, това си помислих.

Водолеят няма нужди от религии, той е човешки знак, човекът и неговата интелигентност ще бъдат издигнати в култ.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #528 -: Февруари 27, 2021, 07:42:37 pm »
Една позната, която е шеф на охраната на президента, ми каза тайната. Попитах я дали те се ваксинират. Тя ми каза, че никой не се е ваксинирал и тя няма да се ваксинира, дори и Бойко не е, независимо какво приказва. Каза ми, че ваксинацията е глупост и ме предупреди да не се ваксинирам. Аз очаквах да ми каже точно обратното.  :o
Значи те знаят, а не казват на хората. Тези ни управляват. Сега, ако щете вярвайте на Бойко, здравния министър и т.н.
Астрологично, имам транзит Слънце квадрат с моя Уран - очаквай неочакваното. :)
Имаш пълнолуние върху пълнолунието ти също ;)
Изглежда, да. :)

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #529 -: Февруари 27, 2021, 07:45:00 pm »
За кратко време обаче българският народ разбра що е това ваксина, антиген и антитяло и всеки има почти професорско мнение по въпроса...

А моята шефка я гледам се изявява по медиите постоянно, за да говори положително за ваксините, а всъщност ни предупреди никой да не се ваксинира. Но така е, част от екипа за ваксинацията е. Новото BMW, което кара не ѝ го купих аз :)

Дано повече хора прогледнат, ама на дали...
Най-накрая всеки ще разбере голямата измама. Но повечето ще са ваксинирани.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #530 -: Февруари 27, 2021, 09:00:37 pm »
Papy, започвам да си мисля, че някой ти плаща, за да защитаваш във форума техните каузи и мнения. След като този вирус е толкова смъртоносен според тебе, защо ти не си от първите, която да изтича да се ваксинира, за да се защити? Или се правиш на тарикат и само караш другите да го правят?
Единственият тарикат, който съм признала в този форум, си ти!
Не само виртуално, ами и в реалния си живот , описвайки разни случки и покупки.
Благодаря на Господ, че не познавам подобен човек в обкръжението си, не бих могла да го изтърпя.
Тарикатът, който чака отзвук от ваксините, си ти. Другите са достатъчно инициативни, за да решат как да постъпят със себе си.
За какви случки покупки имаш предвид? Досега във форума съм споделил само за една покупка, при това правена по ретрограден Меркурий. А това, че задавам въпроси за елекции е,защото е много възможно да се случи продуктът да има дефект, а е скъп, и не мога да си позволя да купя друг или е възможно връщането му да е трудно.
И аз се радвам, че не те познавам и не вярвам да се запознаем някога, споко.
« Последна редакция: Февруари 27, 2021, 09:02:28 pm от Veselin »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #531 -: Февруари 27, 2021, 09:03:20 pm »

В такъв случай нямаш никакво право да караш другите хора да се ваксинират, при положение, че засега ти няма да го правиш.  ;D

Искаш да кажеш, че ако съм ваксинирана, мога да те принудя по някакъв начин и ти да се ваксинираш ли?
Не. Просто ми е странно как човек, който сам не иска да се ваксинира, в същото време агитира другите да го правят.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #532 -: Февруари 27, 2021, 09:35:49 pm »
Ако бях тарикат, нямаше през последните 2 години да се набутам с толкова несполучливи покупки, на повечето от които не можах и да им взема и половината от парите (а някои дори отидоха на боклука).
Относно ваксините, от началото още бях решил и смятам В никакъв случай да не се ваксинирам, но предпочитам  да казвам навсякъде че предпочитам да изчакам да видя при другите как ще се отрази. Така ме посъветва и един приятел.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #533 -: Февруари 27, 2021, 10:13:36 pm »
Виж сега, съдбата си знае работата- тънките сметки и безкрайното пресмятане да не си прецакан и да се минеш случайно ти се връщат утроени .
Ти мозък и собствено мнение нямаш ли, та приятел ще те съветва какво да казваш и да правиш с живота си?
Така си се фиксирал в тия ваксини, все едно животът ти зависи от тях, пък и акъл ще даваш на другите какво да правят. Не , че някой го вълнува как мислиш да постъпиш в случая.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #534 -: Февруари 27, 2021, 10:46:14 pm »
Папи,нещо ти аспектира пълнолунието и на теб сигурно.
Забавно е да има различни мнения.Алфа ми е интересен ,щото все пак нещо нищи,чопли,проверява и чете.Омръзна ми от Аделини и тем подобни .......

Нямам нищо против различните хора и мнения, но по въпроса с ваксините глупости не ми се четат, коронавируст не е за подценяване
При толкова много катаклизми и потопи, които предксаза Алфа, защо да се плашим от някакъв си там вирус?  ;D

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #535 -: Февруари 27, 2021, 11:41:19 pm »
Жена - шеф в НСО?

Всеки може да напише всичко, което да няма нищо общо с истината. ;D Иначе няма да има конспиративни теории. То в НСО ги събират от кол и въже. От махленската седянка пред блока.
« Последна редакция: Февруари 28, 2021, 12:15:38 am от starinthenightsky »

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #536 -: Февруари 28, 2021, 06:53:15 am »
И аз симпатизирам на Таурито, но Рару има право, форумът е неин, тя поръчва музиката. Те Тръмп затъмниха, че един Таури ли да оцелее? :D
Кефи ме любовната връзка на Веско и Корея, макар да съм пристрастна към първия.  :-*

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #537 -: Февруари 28, 2021, 09:04:26 am »
Кои са "те" дето са затъмнили Тръмп? Туитър му бяха изтрили акаунта, е и? Президента на САЩ нима няма други, официални начини, по които да се изказва?

Щом ползваш даден продукт, платформа, се съобразяваш с общите условия и правилата за ползването му. Ако на другите ползватели на платформата им трият постове за нарушение на правилата, защо да правят изключение за Тръмп? Той нещо повече ли е от другите регистрирани там?

Нали  равнопоставеност трябва да има или на масата им хареса да има цар, нищо, че той е гол?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #538 -: Февруари 28, 2021, 09:53:44 am »
А дали социалните мрежи, затъмняват абсолютно винаги и всички онези, които нарушават техните правила ? Дали за лидерите на терористични организации важи същото ? Откъде си пускаха видеата ? И изобщо всякакво мнение на висопоставена личност с голямо влияние над големи групи хора, може да се сметне за склоняване към насилие чрез насаждане на някакви нагласи. И дали решават собствениците на соц.мрежи, а правилата не се използват като аргумент според зависи от други външни интереси. Малко конспиративни теории ;D Нали една социална мрежа, която е извън юрисдикцията на САЩ, от друга държава, я махнаха заради това, че му даваше трибуна ?
« Последна редакция: Февруари 28, 2021, 10:29:09 am от starinthenightsky »

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #539 -: Февруари 28, 2021, 10:25:08 am »
АлфаТаури хем иска да е в някаква общност, хем смята че в нея, някой трябва да се съобразява с него. И е "любезен" и към домакините и към участниците. И тук и в бгмама.
Опитите да наложиш мнението си, показва само и единствено, че искаш да надцакаш това на другия по значимост и важност, като наложиш собствената си субективна гледна точка, които са част, а не абсолютна истина.  Не виждаш по-далеч от субективния си мироглед.
Опитите да се убеждава някой в името на някакви субективни истини са безсмислени, иначе убеждавания би изпълнил със смисъл определението "овца".  Мислеща ... овца е оксиморон. ;D
« Последна редакция: Февруари 28, 2021, 10:36:26 am от starinthenightsky »