Автор Тема: Коронавирус общи приказки  (Прочетена 90532 пъти)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #60 -: Март 19, 2020, 09:38:42 am »
Коментар под статия в dir.bg

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #61 -: Март 19, 2020, 09:54:08 am »
ако сте с корона..... не натискайте/ докосвайте нищо...вече сте натиснат от асоциализацията...
изключение държави със  стадния принцип

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3335
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #62 -: Март 19, 2020, 09:54:39 am »
Какво каз(в)а астрологията- има ли епидемия, пандемия, конспирация и други такива ? ;)

Плутон, сатурн, юпитер в козирог-готови сме за нов ред :)

Сега, всички, които поне малко отбираме от астрология бяхме наясно от няколко години, че идва нов световен ред, това за тия дето се бият в гърдите, колко чуват звездите да им го говорят.

Аз само не предполагах, че ще стане с пандемия, но явно са решили, че други методи нямат да помогнат и няма да става бавно и полека, ами с голямата балтия.
Въпросът е кой ще мине между капките - не за вируса, а за последствията от ограничителните мерки. Можем ли астрологично да кажем кой ще бъде по засегнат или не? Според мен не можем - и Лиз Грийн казва, че надали всички загинали евреи в Холокоста са имали едни и същи транзити.
Аз винаги съм смятала, че има нещо "отвъд", което не може да се види астрологично в картата на човек и то в крайна сметка определя пътя.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #63 -: Март 19, 2020, 10:12:33 am »
Абсалютно Тери, така е , всички го чакахме този филм от толкова години и пак се опулихме-сюжета наистина беше изненадващ , въобще не си представяхме подобни.. Над десет години в плен на положително мислещи розови еднорози и сега този шут в нежният заДник  :)  Всички ще бъдат засегнати -голямата шайка гостува на всеки в различен дом от хороскопа .

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #64 -: Март 19, 2020, 10:25:50 am »
На мен голямата лоша тумба -кучетата от Ада  ;D са ми във втори. Може пък, като се препълнят гробищата, да спечеля държавната субсидия и да реализирам отколешният си бизнес проект, за небивали морски погребения, тип- малката Атлантида. Вече съм зрял плод-по -рано имах само идеята за морско гробище ,а вече изучих занаятите и изкуствата за един подводен Тадж Махал -правя мозайка, правя пана от морски раковини, правя икони на свети Петър-всякакви  ;D Може и да забогатея от мъката -Персефона сега  :D

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3335
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #65 -: Март 19, 2020, 10:42:39 am »
При мен са в шести. Принципно в кардинален дом би следвало да има по-голямо влияние върху индивида, а в следващ и кадентен по-малко. Но 6, 8 и 12 са зли домове. Мисля си, че и Нептун трябва да се гледа къде е, той си отговаря за здравословни състояния, които са с неясен произход, трудно лечение и като цяло неясен изход.
При мен е в осми в сходящ съвпад със слънцето ;D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #66 -: Март 19, 2020, 12:17:51 pm »
При мен са в шести. Принципно в кардинален дом би следвало да има по-голямо влияние върху индивида, а в следващ и кадентен по-малко. Но 6, 8 и 12 са зли домове. Мисля си, че и Нептун трябва да се гледа къде е, той си отговаря за здравословни състояния, които са с неясен произход, трудно лечение и като цяло неясен изход.
При мен е в осми в сходящ съвпад със слънцето ;D

И на мен това се случва в 6 дом, квадратирайки наталните ми планети в овен и везни. тр. Сатурн в квадрат с натален  в овен не е  хепи период.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3335
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #67 -: Март 19, 2020, 01:03:18 pm »
А Сатурн ти управлява и шести ли?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #68 -: Март 19, 2020, 01:06:00 pm »
А Сатурн ти управлява и шести ли?
Да. :(

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #69 -: Март 19, 2020, 04:57:54 pm »
Дали е възможно да има някаква цензура по форумите ? В един популярен бг форум се трият астрологични анализи по въпроса.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #70 -: Март 19, 2020, 05:52:03 pm »
Щом се трият -значи има Кой е форумът -Бг мамата ли вие с Лилиту пищете там ама аз не чета

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #71 -: Март 19, 2020, 06:01:25 pm »
Същия

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #72 -: Март 19, 2020, 08:18:00 pm »
Дали е възможно да има някаква цензура по форумите ? В един популярен бг форум се трият астрологични анализи по въпроса.
Да, цензура е.

п.п. Аз съм против всякаква модерация. Дори и да се излезе от добрия тон предпочитам написаното да остане. Това, което приемаме като спам или не по темата - също.
п.п.п. Има вече спирт по аптеките.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3335
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #73 -: Март 19, 2020, 08:24:49 pm »
Същия

Бая цензура е там. Иначе троловете се вихрят на воля, ръсят простотии, че и те докладват за триене. Пародия на форум.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #74 -: Март 19, 2020, 08:37:01 pm »
Може би не се допускат астрологични прогнози, защото може да се смята, че спадат в категорията фейк нюз. Създават нагласи. Иначе в астро раздела се коментира темата, на база слънчев знак. А мен ме посъветваха да не спамя в тази тема, като споменах, че други астрологични коментари са изтрити и че зодиите не са астрологията, а само повод за астрологична говорилня, клюкарник.
« Последна редакция: Март 19, 2020, 08:38:59 pm от starinthenightsky »