Автор Тема: Коронавирус общи приказки  (Прочетена 91410 пъти)

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #720 -: Март 27, 2021, 11:32:45 am »
Чувал съм, че ако някой иска сериозна и дълготрайна връзка, да не разчита на Слънце съвпад с Венера, защото това е аспект за приятели, а не истинска любов, и много такива бракове завършват с развод.. Аспектът трябва да е Слънце съвпад с Луна, тогава са като сродни души и наистина се разбират.

Аз имам този аспект с Уинона Райдър , моето Слънце съвпада с нейната Луна. Затова много ме привлича.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #721 -: Март 27, 2021, 12:31:17 pm »
Всъщност... Или може би зависи от личната философия, но особено с възрастта разбираш, че приятелството има много общо с любовта, тоест обичта като чиста и свята основа, не случайно луна-Венера е гаранция, че могат да станат нещата и да останат. Макар за оставането да трябва и Сатурн като носител на отговорността и уважението. Най-малко има общо Марс и Плутон, сексът си е секс, не е нужно да се обичаме, макар да е по-хубаво, ако се обичаме. Мисля, че слънцата на хората, където имаме Венера са залог за спойка, привличаме се.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #722 -: Март 27, 2021, 07:33:19 pm »
Чувал съм, че ако някой иска сериозна и дълготрайна връзка, да не разчита на Слънце съвпад с Венера, защото това е аспект за приятели, а не истинска любов, и много такива бракове завършват с развод.. Аспектът трябва да е Слънце съвпад с Луна, тогава са като сродни души и наистина се разбират.

Аз имам този аспект с Уинона Райдър , моето Слънце съвпада с нейната Луна. Затова много ме привлича.
На Елвис Пресли Луната е съвпад с моята Венера и също много ме привлича,жалко ,че е едностранно и неразбрано,била съм на 7 г.когато е починал.Слънцата върху моята Луна,не съм забелязала да са привлечени от мен,дори напротив.Вероятно има и още нещо,поне още 2 неща.Моята Луна е в квадрат с Плутон,дали чуждо Слънце ще се чувства щастливо от това?Трябва да питам Б Б  ;)
« Последна редакция: Март 27, 2021, 07:35:58 pm от Сафо »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #723 -: Март 27, 2021, 08:45:53 pm »
Не четох назад, но това трябва да се прочете

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #724 -: Март 27, 2021, 11:08:55 pm »
Не четох назад, но това трябва да се прочете
Сравнението с чумата е напълно неуместно.
Що се отнася до смътността, нали според Мутафчийски миналата година моловете и детските градини щяха да са пълни с трупове?..

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #725 -: Март 28, 2021, 10:03:17 am »
И не забравяйте, някой трябва да прекади форума с тамян. Иначе може да се разпадне.

Тогава Ребека ще изчезне в небитието.

Om, спри да пишеш за седмица, иначе ще бъдеш блокирана за 2
Досадна си, нали знаеш



akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #728 -: Март 31, 2021, 07:11:24 pm »
Умрели от ваксините
източник Яндекс  :) и няма статистика за ваксината Спутник

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #729 -: Март 31, 2021, 07:35:15 pm »
Умрели от ваксините
източник Яндекс  :) и няма статистика за ваксината Спутник

Официално не е одобрена от ЕМА и затова няма статистика за нея.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #730 -: Април 01, 2021, 12:22:23 am »
Официално не е одобрена от ЕМА и затова няма статистика за нея.
нали се ползва, дори и от европейски държави, като се прави съпоставка за и против, редно е да бъде включена в статистиката

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #731 -: Април 05, 2021, 02:55:46 pm »
От два дни Ковид- няма, даже и по телевизията. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #732 -: Април 05, 2021, 08:13:30 pm »
От два дни Ковид- няма, даже и по телевизията.
Рени, този младеж познавах лично- завършиха заедно с малката ми дъщеря спортната академия и като напуснаха общежитието излязоха заедно на квартира- нейното гадже му е съученик от спортното у-ще в Бургас и пръв приятел, ползваха един апартамент в столицата и си деляха разходите на 3
https://blitz.bg/sport/ekskluzivno/tragediyata-e-ogromna-razkrikha-ot-kakvo-e-pochinal-30-godishniya-ni-sportist_472678.html
И днес даваха ББ и министъра на здравето- в склад за ваксини, имаше видео на живо, това не е шега, за съжаление!
И шефа на 7/8 го отричаше и се подиграваше, ама...
« Последна редакция: Април 05, 2021, 08:15:07 pm от akruks »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #733 -: Април 06, 2021, 01:27:43 pm »
Акрукс, в друга посока ми беше коментара. Темата е "Общи приказки" затова и коментара ми тук  има едно значение, а темата за Коронавирус в раздел Астрология- друг прочит.
В моето обкръжение също починаха хора.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #734 -: Април 06, 2021, 01:43:47 pm »
Нов щам на коронавируса с опасна мутация в Румъния
https://www.vesti.bg/temi-v-razvitie/tema-koronavirus/nov-shtam-na-koronavirusa-s-opasna-mutaciia-v-rumyniia-6123795

Близо сме.