Автор Тема: Коронавирус общи приказки  (Прочетена 90472 пъти)

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Коронавирус общи приказки
« -: Март 13, 2020, 05:09:35 pm »


Целта на тази тема беше да се предостави лечение за коронавирус, но се оказва, че незнаем точната му резонансна честота. За щастие знаем честотата на вируса на рака и тя е 11780к

За да се излекува трябва да направим резонанс... доста добре е обяснено в прикаченото аудио. Координиран резонанс или директно лъчение с тази честота би го пречистило за 2-3 месеца с терапия 2 пъти седмично.
« Последна редакция: Март 15, 2020, 01:31:40 am от wiserneuron »
AP/CU=KR/PO/MC

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Коронавирус лечение
« Отговор #1 -: Март 14, 2020, 10:01:42 pm »
Вярвате ли, че това е истина? Виждам че много хора се съмняват и това е поредната манипулация? Лично аз не съм притеснена от заразяване, дори за майка ми и баща ми. Майка ми ме обиди, когато й казах че това са глупости. Защо всички говорят и пишат само за едно и също??? Ред в хаусът и хаус в ред...
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Коронавирус лечение
« Отговор #2 -: Март 14, 2020, 10:59:03 pm »
Числови комбинации по Г. Грабовой за различни проблеми:
http://booksonline.com.ua/view.php?book=153512&page=6&fbclid=IwAR38AIB8VzmWRzpGYJnifGxfm1QIqeOIJB-shx3_G38gO7TGtzFrWLRZzmQ

В спокойна обстановка се повтарят цифрите няколко минути.

Има кодове и на Lloyd Mear, но не намерих безплатно книгата.
 

За превенция от Ко вируса - вит. С, Д3; цинк и селен (2,3 бр. бразилски ореха/дневно); топла вода и лека храна.
« Последна редакция: Март 14, 2020, 11:01:45 pm от romantica »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Коронавирус лечение
« Отговор #3 -: Март 15, 2020, 12:02:05 am »
Парите как да ги чистя, да ги пръскам с антибактериален спрей за обувки и светена вода освен, щото иначе ще прогизнат със сапун -няма да ги простирам с щипки на простора я.. Да ми преброят всички, двадесет и пете лева и двата невидими суджука  ;D  Толкова се опитах да се постарая днес до магазина - закачих на врата си маска, найлонови ръкавици за пипане, спиртови спрейове -бърша, мажа, ръкавици ,звънци ..стъклата ми на очилата, с които бях с предпазна цел запотени-не виждам, под маската се препотявам в реки, чакайки мини опашцица ,разлепяйки торбичката -не мога с ръкавици и накрая се прибирам с един джоб жълтици.. Да ги лъскам с мокра кърпа и афтършейф ,а хартиените ,че са стари и крехки пет лева -да ги пръскам с дезодоранта си за обувки  ;D Отговорна съм и се старая -имам родител с хронично белодробно страдание -белодробен ефизем ама не успявам да измисля всичко 

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Коронавирус лечение
« Отговор #4 -: Март 15, 2020, 12:28:58 am »
Скоро и коронакомари ще плъзнат   ;D
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Коронавирус лечение
« Отговор #5 -: Март 15, 2020, 01:21:45 am »
Ребека, излизай възможно най-малко. И аз с ръкавици не мога да се оправям, до там се олетох, че продавачката ми взе протмонето да си извади пари, ама кво да се прави. Аз парите не съм дезинфекцирала, не измислих с какво. Всичко друго антибактериални кърпи и сапун /и устата ми мия с него  ;D /
Не искам да съм лош пророк, но скоро ще пламне доста. Дъщерята на починалите е от моя блок, синът им от съседен. Дъщерята е била в Италия. Тук никой не спазва мерки, всички са като на митинг пред блока, люпат семки и пият бира. В магазините наоколо също не спазват мерки. Заразата според мен е тръгнала още февруари, просто по-младите по-късно са проявили симптоми, а те са преносителите. Не са дезинфекцирали входа , в който живеят, само измиха онзи ден улицата. Сега ще тръгне следващата вълна заразени. Аз съм в доброволна изолация, но може и вече да съм заразена. Притеснявам се най-вече за семейството. Ако бяха сложили най-малко целият блок под домашна карантина и да изследват всички щеше да е една идея по- добре, а те дори не казват нищо, всички са навън и им е смешно. С този двуседмичен инкубационен период не е ясно колко вече са заразени.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Коронавирус лечение
« Отговор #6 -: Март 15, 2020, 01:23:54 am »
Не ме цитирайте, ще изтрия по-късно

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #7 -: Март 15, 2020, 10:23:37 am »
Моля те Висариончо,спри-само Архангел Михаил не засягай ,че е твърде Висша йерархия от Божествен порядък, за да е възможна подобна незначителна деволюция, като въплащение във Вашият богоиздигнат Петър Дънов. Не му каза името, но него визираш, до сега, бях чувала само Христос да виждате слязъл в него... Моите уважения, но не, не е -архангел Михаил ми е личен приятел  :D Има си далеч по космична работа. Иначе да -в невидимият свят е битката и тези които я правят ,не се лекуват с любов, а с един друг вид меч. Ако можех с удоволствие бих им резнала зелника ,но уви сегашните воини са от скрит порядък, не от сферата на Марсовите войни  :)   Сатин с две кучета няма как да не излизам, поне два часа на ден съм на разходка за пишу-ако и общ тонус ,сега може би дълго и работа няма да имам, но имам да вземам пари за вече свършена от жена, която се прибра от Италия и доста ми се сви лайното.. Утре ще се видим ,отделно имам пратка за получаване от Италия утре -лек за едното куче  :-X Баща ми гърми директно, ако го пипне тази гадост ..много ще внимавам в действията си .

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Коронавирус лечение
« Отговор #8 -: Март 15, 2020, 11:12:36 am »
Вярвате ли, че това е истина? Виждам че много хора се съмняват и това е поредната манипулация? Лично аз не съм притеснена от заразяване, дори за майка ми и баща ми. Майка ми ме обиди, когато й казах че това са глупости. Защо всички говорят и пишат само за едно и също??? Ред в хаусът и хаус в ред...

Според мен е истина, определено не е манипулация. Нямам идея дали е изкуствено създаден или естествен вирус, но определено отговаря на ...  ... нека споделя. По принцип не казвам почти нищо дори и на приятелите ми за да не ме сметнат за луд, срам ме е да споделям такива неща, защото не звучат ок като цяло.

Този вирус е първият конник, по-скоро четвъртият, бледият конник, начало на "голямата скръб" описана в Библията. Това е.


update: Не съм от хората в метрата с костюми и библии в ръка, нито от промитите мозъци, такива смятам за неправилно разбрали нещата... След много четене, проверяване на факти, разговори с разни "властелини" на високи позиции и съвсем други истински чисти и добри хора... открих най-доброто, което можем да направим и което зависи от нас.

Ако щете вярвайте, но преди години в България, в човешка форма се е въплатил Архангел Михаил, той отговаря за глобалните събития сега и в идните години. Оставил е много беседи след себе си...

Идните години са страшни само за хората, които имат да плащат.
А има ли такива,които няма какво да плащат?

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Коронавирус лечение
« Отговор #9 -: Март 15, 2020, 12:51:30 pm »
Цитат
А има ли такива,които няма какво да плащат?
Естествено :)
AP/CU=KR/PO/MC

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #10 -: Март 15, 2020, 01:21:35 pm »
Моля те Висариончо,спри-само Архангел Михаил не засягай ,че е твърде Висша йерархия от Божествен порядък, за да е възможна подобна незначителна деволюция, като въплащение във Вашият богоиздигнат Петър Дънов. Не му каза името, но него визираш, до сега, бях чувала само Христос да виждате слязъл в него... Моите уважения, но не, не е -архангел Михаил ми е личен приятел  :D Има си далеч по космична работа. Иначе да -в невидимият свят е битката и тези които я правят ,не се лекуват с любов, а с един друг вид меч. Ако можех с удоволствие бих им резнала зелника ,но уви сегашните воини са от скрит порядък, не от сферата на Марсовите войни  :)   Сатин с две кучета няма как да не излизам, поне два часа на ден съм на разходка за пишу-ако и общ тонус ,сега може би дълго и работа няма да имам, но имам да вземам пари за вече свършена от жена, която се прибра от Италия и доста ми се сви лайното.. Утре ще се видим ,отделно имам пратка за получаване от Италия утре -лек за едното куче  :-X Баща ми гърми директно, ако го пипне тази гадост ..много ще внимавам в действията си .
За разлика от нашият свят, където най-малкия служи на най-големия, работника служи на шефа си, в духовният свят по-висшите йерархии служат на по-нисшите. И явно такава "деволюция" е нужна, щом се е случила. Все едно какво му е името на човека, Любовта има много имена, щом една лоша дума не е казал, от никой не е крал, никой не е манипулирал... Говорил е за живота и как е правилно да се живее(според него). Един човек може да е представител на няколко висши йерархии, затова хората виждат Христос в него, а това че ти е личен приятел - тук позна. Той е най-големия ти приятел. Относно "битката", всичко това вече се е случило и този, който пълзи вече е фалирал. Ако допускаме "с удоволствие" негативни мисли и прояви, то определено ще си натрупаме негативна карма. Мисля, че точните ми астрологични ми прогнози са на база интуиция... Относно скрития начин ще вмъкна един цитат:

„В нашето Братство мнозина са влезли за интерес, като играят една роля и служат на два бога – трябва да се пазите и да разпознавате кой на кого служи. Сега престъпленията се вършат по много скрит начин – без да усещаш ти напакостяват. Вие трябва да развивате вашата интуиция, за да разбирате с кого имате работа – те всички ще си отидат!“

Учителя
AP/CU=KR/PO/MC

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #11 -: Март 15, 2020, 02:08:38 pm »
Добре, като са толкова свети и любвеобилни и в помощ на хората- архангели, ангели и други там подобни, що не подшушнат на светая светих да пусне кипенците тия дни, а храмовете са пълни с хора, които им целуват ръцете и лапат нафорите ... ЗА ЗДРАВЕ  ?!
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #12 -: Март 15, 2020, 02:34:32 pm »
Няма да дебатирам, господинът ,за когото говориш е чудесен с малки изключения, имам негови книги, чела съм доста, но за мен не е пътя ,истината и прочие.., въобще не желая да давам оценка- субективно мнение за него-той не ми е тема, но същност ,като Архангел Михаил е космическа, вселенска материя с много по-големи отговорности в Божествената йерархия от това да се въплащава в български учители. Нека за да възвеличим един, да не принизяваме енергия ,която не може светогледа да обхване .Това е вселенска комедия.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #13 -: Март 15, 2020, 02:42:15 pm »
Според мен манипулация има винаги при подобни/сходни ситуации.
Изобщо не вярвам, че онези от правителството мислят най-доброто за бълг. граждани. Това е поредният начин да спечелят време, да няма протести, да изместят темата за бежанците, еврото и т.н. Имаше публикувано някъде, че са приели няколко закона, вкл. и за 5G.
Масовото евакуиране и стоене вкъщи ще даде увеличено потребление на ток, вода, храна. Четох, че ще има и планирано спиране на тока. Вчера ходих до аптека да купя спирт и беше увеличен с 50%, вит. С на ампули също с 20%.
Последните години въведоха ел. учебници и през миналата уч. година доста учители в Пловдив преминаха обучение по облачни технологии, беше задължително от институция да има по 2,3-ма. На всички задължителни курсове основно се говореше и за онлайн преподаването, и дигитализацията. От т.г. са задължителни ел. дневници.
Дали е случайно и само съвпадение?

Странното е, че вирусите от последните години идват от Китай. В годината на Прасето по китайския календар - 2019 се избиха хил. животни, предишните години също. 2020 е годината на Плъха и като че ли плъхове тръгнаха по света... Тези животни не са ли по Плутон? Небивалата сеч на гори в България, пожарите, изпепелиха белия дроб на нашата планета (горите) и пресушиха кръвоносната ѝ система - реките. Дали природата не търси възмездие, дали със Сатурн на трон човечеството няма да си плати за безумията?!
Цитат
не излизайте. не дишайте. не пипайте. не прегръщайте, не целувайте, не говорете, не се паникьосвайте, не се смейте, не се яжте, не акайте много, не стъпвайте, не мърдайте, не казвайте, не пийте, не се шегувайте, не се фризирайте, не се гримирайте, не боледувайте, не пазарувайте, не смейте да показвате признаци на живот. Мирно!
Обаче продължавайте да плащате. Веднага!
Данъци. ДДС. Аптеката. Наема. Тока, водата, телефона, заема! Данъчната декларация. Данък смет. Здравни!!!!
Аптеката, аптеката, аптеката. Фактурата! Интернета, боже забравих интернета! Водата, храната, винетката, бензина, цигари, цигари, цигари. Аптеката. Банкови такси. Билети, метро. Спирт, кърпички, алкохолни кърпички, маски. Маски, маски, маски! Противогази - 20 лв, производство 1980-та. Аптекатаааааа! Вода, купете си вода! Пенсионно осигуряване??.?
Всичко ще си платите.

- Карбовски

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #14 -: Март 15, 2020, 02:55:31 pm »
Добре, като са толкова свети и любвеобилни и в помощ на хората- архангели, ангели и други там подобни, що не подшушнат на светая светих да пусне кипенците тия дни, а храмовете са пълни с хора, които им целуват ръцете и лапат нафорите ... ЗА ЗДРАВЕ  ?!

Много добър въпрос... защото всякаква директна интервенция е грубо налагане на воля, което е изключено. Само нисшите духове работят със страх и налагане на собствената им воля(Сатурн), при ангелските йерархии всичко е по собствено желание, никой не задължават с нищо и на никой с нищо не пречат, винаги са готови да помагат и се състезават кой ще откликне пръв.

Оставят хората сами да се спънат за да се поучат от грешките си. Синът ми е на 1 годинка и се учи да ходи, но понякога го оставям да падне леко, за да се научи, защото ако всеки път го хващам преди да е паднал до никъде няма да стигне. Има си едни граници, винаги разчита на мен, но съм го оставил сам. Вярвам, че е същото и в по-глобален мащаб.

Избрана е България, защото сме под Сатурн, и сме най-твърдоглавото племе, най-трудно можеш да убедиш един българин с коремчето, ракийката и кюфтаците на масата, че съществува и един по-фин, чист свят. Едно време поради същата причина е бил избран еврейският народ, но не са успяли да приложат учението, което им е било дадено и до ден днешен носят кармичните последици. Познавам такива хора и винаги съм се чудил какво толкова им е, тези евреи които познавам са готини хора, дори не са богати, а даже бедни... и винаги съм се чудил "добре бе, какво им е толкова", и стигам до извода, че отношението им към Христос им се връща кармично, като отношение към техният народ.

Сега ние носим същото бреме и ако не се справим да предадем учението за Любовта, това не е нова религия или някоя малоумна секта, ако не се справим ще понесем същата карма. Всичко е показано пред света, всичко е видимо за всеки, за разлика от черната ложа където нещата са скрити, познават се по разни знаци и се мислят за всемогъщи... говоря, защото познавам такива хора.

"Ето вече двадесет години в България приказват против мене и ме подозират в какво ли не.Не само с мен е така.
Мъчно може нечистият да види чисто нещо в човека.
Казвам; това сте вие, които виждате вашето зло.
Аз във всички хора виждам доброто, виждам своето добро.
"
« Последна редакция: Март 15, 2020, 02:59:07 pm от wiserneuron »
AP/CU=KR/PO/MC