Автор Тема: Коронавирус общи приказки  (Прочетена 90488 пъти)

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #510 -: Февруари 27, 2021, 02:22:17 pm »
Алфа, ти Откровение чел ли си го? А някакви проучвания върху самата книга?

Щото аз съм чела например, мнение на сериозен теолог, че Откровение е разказ за преминаването от Стария към Новия завет между Бог и човеците, а не пророчество за бъдещи събития.

"сериозен теолог" е просто етикет...

"Така че никой да не може нито да купува, нито да продава, ако няма този белег, който е името на звяра или числото, съответстващо на името му."

Кое не се разбира в това конкретно изречение... какъв разказ, какви пет лева, къде ви е акъла... теолози  :-[  Който има "белег" ще продава, останалите ще го д*хат. това е, това се казва, че ще сме принудени насила да приемем този "белег".

Знам как ще стане това, Бикойн ще смаже световната икономика и ще настане глобална финансова криза, хората ще останат без пари, няма да има пари, хората ще са бедни заради инфлацията и единственият начин да ползват пари ще бъде да станат част от системата използвайки криптовалутната икономическа система.



На всяка банкнота от 1$ пише "novus ordo seclorum" което значи "нов световен ред"... къде е конспирацията?! то ви е пред очите малоумни овце, ...

 :-[

сори, просто не издържам

update; в този забутан форум сте готини, мислещи хора и понеже ми пука, затова така емоционално реагирам, иска ми се поне малка част от хората да са осъзнати и когато дори и тук не се забелязва е много натоварващо  :(
« Последна редакция: Февруари 27, 2021, 02:30:33 pm от AlphaTauri »
What you know about rolling down in the deep?

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #511 -: Февруари 27, 2021, 02:49:37 pm »
Papy, започвам да си мисля, че някой ти плаща, за да защитаваш във форума техните каузи и мнения. След като този вирус е толкова смъртоносен според тебе, защо ти не си от първите, която да изтича да се ваксинира, за да се защити? Или се правиш на тарикат и само караш другите да го правят?
Единственият тарикат, който съм признала в този форум, си ти!
Не само виртуално, ами и в реалния си живот , описвайки разни случки и покупки.
Благодаря на Господ, че не познавам подобен човек в обкръжението си, не бих могла да го изтърпя.
Тарикатът, който чака отзвук от ваксините, си ти. Другите са достатъчно инициативни, за да решат как да постъпят със себе си.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #512 -: Февруари 27, 2021, 03:47:30 pm »
Алфа,споко,пълнолунието е съвпад с Юпитера ти и раздухва....Чела съм Библията и Корана.
Близнашката Луна е много любопитна/любознателна.Нали всичко е цикличност.Планетите се срещат някъде и започват нов цикъл.Догодина Юпитер и Нептун ще направят съвпад в Риби.Възможно е тогава библейския потоп да се повтори в някоя част на света.Всичко се повтаря,нали.Цикъл.Кръговрат.Някакви хора,евангелисти и др.са написали разказ за събития,които са се случили.Сега се случват някакви събития и разни хора отново пишат .Но сега информацията се подава по-бързо,по-лесно и е достъпна до ограмна маса хора.
Ти прогнозира ,че Коледа 2020г.няма да се празнува.Да,така беше.Какво предстои оттук нататък според теб?Ако следваш библейските пророчества(цикличността),какво ще се случи?В коя фаза сме,до коя страница?Къде ще бъде потопът,ако има такъв.В коя част на света.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #513 -: Февруари 27, 2021, 03:57:10 pm »
Защо да има потоп ,нали ще сме умряли от ваксините .Или ако има някоя оцеляла хлебарка от нас, да се доизчисти  :D

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #514 -: Февруари 27, 2021, 04:16:39 pm »
Алфа,споко,пълнолунието е съвпад с Юпитера ти и раздухва....Чела съм Библията и Корана.
Близнашката Луна е много любопитна/любознателна.Нали всичко е цикличност.Планетите се срещат някъде и започват нов цикъл.Догодина Юпитер и Нептун ще направят съвпад в Риби.Възможно е тогава библейския потоп да се повтори в някоя част на света.Всичко се повтаря,нали.Цикъл.Кръговрат.Някакви хора,евангелисти и др.са написали разказ за събития,които са се случили.Сега се случват някакви събития и разни хора отново пишат .Но сега информацията се подава по-бързо,по-лесно и е достъпна до ограмна маса хора.
Ти прогнозира ,че Коледа 2020г.няма да се празнува.Да,така беше.Какво предстои оттук нататък според теб?Ако следваш библейските пророчества(цикличността),какво ще се случи?В коя фаза сме,до коя страница?Къде ще бъде потопът,ако има такъв.В коя част на света.

2021-ва ще е васинационна и променяща света до основи (Адмет и Плутон)
2022-ра ще е най-щастлива, заради Юпитер на 0 градуса Ариес. И Нептун прави аспекти, лъжливи пари, бързи печалби и загуби, илюзия за щастие.
2023-та и 2024-та има 2 съвпада на Нептун с Ариес
2025-та имаме Сатурн на Ариес, тогава би трябвало ограниченията да са най-големи.

Потоп не мисля че ще има, а по-скоро обилни валежи по цял свят когато Нептун е най-силен.

Според едно пророчество на Нострадамус до колкото го разбрах още тази година е възможна авария в аддронния колайдер към края на лятото (между Юни и Декември), надявам се да не е така... наистина, защото вълната ще предизвика голямо земетресение и разруха в почти цяла Европа, енергията на това съоражение е в пъти по-голяма от най-мощните атомни изпълнения до момента.

Това съоражение е направено нарочно с такава цел, със статуя на Шива - хинду богът на разрухата и преустройството, нещо като Плутон.


Какво общо има Шива и най-големите разрухи в историята, цитат на ръководителя Опенхаймер:
https://www.youtube.com/watch?v=lb13ynu3Iac

Това е ритуалът им при отварянето на тунела, към 4тата минута се виждат интересни работи:
https://www.youtube.com/watch?v=b-TKQaqml6k

И продължението отвън:
https://www.youtube.com/watch?v=koQZt019P8g

Има странен козел и доста негативни нотки:


Ами ако успеят да създадат микро черна дупка, вълната ще се усети в цял свят. Странно, Юпитер ще се появи 2022-ра значи 2021-ва едва ли ще има нещо такова, нямам представа, това са догадки.

« Последна редакция: Февруари 27, 2021, 04:25:50 pm от AlphaTauri »
What you know about rolling down in the deep?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #515 -: Февруари 27, 2021, 05:16:13 pm »
Алфа, ти Откровение чел ли си го? А някакви проучвания върху самата книга?

Щото аз съм чела например, мнение на сериозен теолог, че Откровение е разказ за преминаването от Стария към Новия завет между Бог и човеците, а не пророчество за бъдещи събития.

"сериозен теолог" е просто етикет...

Ахаа, обаче АлфаТаури е знанието и мъдростта, само малцина просветени виждат и разбират..
Нали знаеш, че гордостта също е грях

Цитат
update; в този забутан форум сте готини, мислещи хора и понеже ми пука, затова така...

Така и ще си останем-забутани, а една част от нас-и ваксинирани, смятай какво невежество..

Но от друга страна ти за себе си и околните си прави и говори каквото искаш, само не ми пробутвай полузнание, и това трябва да знаеш-по-лошо е от никаквото знание

Вземи сега в свободното време да почетеш за ваксините-от научни сайтове, не от дир-а и от теологични

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #516 -: Февруари 27, 2021, 05:17:11 pm »
Алфа,споко,пълнолунието е съвпад с Юпитера ти и раздухва....Чела съм Библията и Корана.
Близнашката Луна е много любопитна/любознателна.Нали всичко е цикличност.Планетите се срещат някъде и започват нов цикъл.Догодина Юпитер и Нептун ще направят съвпад в Риби.Възможно е тогава библейския потоп да се повтори в някоя част на света.Всичко се повтаря,нали.Цикъл.Кръговрат.Някакви хора,евангелисти и др.са написали разказ за събития,които са се случили.Сега се случват някакви събития и разни хора отново пишат .Но сега информацията се подава по-бързо,по-лесно и е достъпна до ограмна маса хора.
Ти прогнозира ,че Коледа 2020г.няма да се празнува.Да,така беше.Какво предстои оттук нататък според теб?Ако следваш библейските пророчества(цикличността),какво ще се случи?В коя фаза сме,до коя страница?Къде ще бъде потопът,ако има такъв.В коя част на света.

2021-ва ще е васинационна и променяща света до основи (Адмет и Плутон)
2022-ра ще е най-щастлива, заради Юпитер на 0 градуса Ариес. И Нептун прави аспекти, лъжливи пари, бързи печалби и загуби, илюзия за щастие.
2023-та и 2024-та има 2 съвпада на Нептун с Ариес
2025-та имаме Сатурн на Ариес, тогава би трябвало ограниченията да са най-големи.

Потоп не мисля че ще има, а по-скоро обилни валежи по цял свят когато Нептун е най-силен.

Според едно пророчество на Нострадамус до колкото го разбрах още тази година е възможна авария в аддронния колайдер към края на лятото (между Юни и Декември), надявам се да не е така... наистина, защото вълната ще предизвика голямо земетресение и разруха в почти цяла Европа, енергията на това съоражение е в пъти по-голяма от най-мощните атомни изпълнения до момента.

Това съоражение е направено нарочно с такава цел, със статуя на Шива - хинду богът на разрухата и преустройството, нещо като Плутон.


Какво общо има Шива и най-големите разрухи в историята, цитат на ръководителя Опенхаймер:
https://www.youtube.com/watch?v=lb13ynu3Iac

Това е ритуалът им при отварянето на тунела, към 4тата минута се виждат интересни работи:
https://www.youtube.com/watch?v=b-TKQaqml6k

И продължението отвън:
https://www.youtube.com/watch?v=koQZt019P8g

Има странен козел и доста негативни нотки:


Ами ако успеят да създадат микро черна дупка, вълната ще се усети в цял свят. Странно, Юпитер ще се появи 2022-ра значи 2021-ва едва ли ще има нещо такова, нямам представа, това са догадки.
Около затъмненията е това.Марги Паскалева беше писала за юнското затъмнение  голямо заглавие нещо от рода на "Катаклизъм или трета световна война",но гледам сега е махнала заглавието.
Клипа по откриването е отвратителен,поне за моите вкусове.Между другото Кукерските празници и ритуали не са по-малко странни,но им се кефя.
Ако ще става нещо тази година(авария/катаклизъм)би трябвало да се вижда астрологично.По време на затъмнението има опозиция Марс/Плутон.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #517 -: Февруари 27, 2021, 05:25:01 pm »
Папи,нещо ти аспектира пълнолунието и на теб сигурно.
Забавно е да има различни мнения.Алфа ми е интересен ,щото все пак нещо нищи,чопли,проверява и чете.Омръзна ми от Аделини и тем подобни .......

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #518 -: Февруари 27, 2021, 05:28:20 pm »
Защо да има потоп ,нали ще сме умряли от ваксините .Или ако има някоя оцеляла хлебарка от нас, да се доизчисти  :D
Ха,чак да се мре от ваксини,неее.......Ти какво мислиш Ребека ?Ще има ли потоп,или не.2022г когато е съвпадът Юпитер/Нептун

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #519 -: Февруари 27, 2021, 05:39:00 pm »
Какви потопи, естествено ,че не .Нептун и Юпитер са свързани с вярата, религиите,любовта радоста и красотата .Нептун е прекрасна планета ,не само океани, има и русалки и наркотици, розови сънища, филми, балет и картини .Аз страня от апокалиптичните мисли и хора, не се страхувам, ако има тъмни има и светли, паднали ангели и архангели .

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #520 -: Февруари 27, 2021, 06:06:50 pm »
Една позната, която е шеф на охраната на президента, ми каза тайната. Попитах я дали те се ваксинират. Тя ми каза, че никой не се е ваксинирал и тя няма да се ваксинира, дори и Бойко не е, независимо какво приказва. Каза ми, че ваксинацията е глупост и ме предупреди да не се ваксинирам. Аз очаквах да ми каже точно обратното.  :o
Значи те знаят, а не казват на хората. Тези ни управляват. Сега, ако щете вярвайте на Бойко, здравния министър и т.н.
Астрологично, имам транзит Слънце квадрат с моя Уран - очаквай неочакваното. :)
« Последна редакция: Февруари 27, 2021, 06:12:17 pm от Хермес »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #521 -: Февруари 27, 2021, 06:54:52 pm »
Папи,нещо ти аспектира пълнолунието и на теб сигурно.
Забавно е да има различни мнения.Алфа ми е интересен ,щото все пак нещо нищи,чопли,проверява и чете.Омръзна ми от Аделини и тем подобни .......

Нямам нищо против различните хора и мнения, но по въпроса с ваксините глупости не ми се четат, коронавируст не е за подценяване

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #522 -: Февруари 27, 2021, 06:55:27 pm »
Жена - шеф в НСО?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #523 -: Февруари 27, 2021, 07:12:17 pm »
Една позната, която е шеф на охраната на президента, ми каза тайната. Попитах я дали те се ваксинират. Тя ми каза, че никой не се е ваксинирал и тя няма да се ваксинира, дори и Бойко не е, независимо какво приказва. Каза ми, че ваксинацията е глупост и ме предупреди да не се ваксинирам. Аз очаквах да ми каже точно обратното.  :o
Значи те знаят, а не казват на хората. Тези ни управляват. Сега, ако щете вярвайте на Бойко, здравния министър и т.н.
Астрологично, имам транзит Слънце квадрат с моя Уран - очаквай неочакваното. :)
Имаш пълнолуние върху пълнолунието ти също ;)

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #524 -: Февруари 27, 2021, 07:12:42 pm »
Жена - шеф в НСО?
Да, защо не жена? Тя не е главен шеф на НСО. Тя отговаря само за охраната на президента. Може друг да е шеф на охраната на премиера и т. н.