Автор Тема: Коронавирус общи приказки  (Прочетена 97647 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12571
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #570 -: Март 01, 2021, 06:38:54 pm »
но не е задължително, той да бъде разбран, приет и да има любопитство към него
Права си, просто имам очаквания, което е грешно.

Всички с "важен" Юпитер сме така.
Не знам това как се "вижда" по твоя метод.  ;)
Юпитера ми прави скрити дарения и едно чувство на неудовлетвореност от материалното.

За разбирането, според мен е от поляризацията Ариес и МЦ "аз към света", в комбинация с овнешки Марс и Алдебаран със Слънце, от звездата е според мен...

whatever...

Нощният Юпитер се проявява така, по принцип- неудовлетвореност от материалното, също ако е невидим, не е в знак по достойнства.
Алдебаран е свързан с Изтока, а Изтока с младостта, зная,мога всичко оттам и недостатъците, но пък носи много енергия, да води, зависи в какви конфигурации и на кои места.
Интересно, ти миксираш традиионна с ураническа. )))
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7419
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #571 -: Март 01, 2021, 06:42:36 pm »
Алфата е голям мозък,но е млад още и буен.И с агресивен Марс в овен. :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12571
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #572 -: Март 01, 2021, 06:52:47 pm »
Защо трябва Марс в Овен да е агресивен- зависи от Слънцето и сектата на картата ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7419
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #573 -: Март 01, 2021, 07:02:45 pm »
Защо трябва Марс в Овен да е агресивен- зависи от Слънцето и сектата на картата ? :)
Така си мисля,защото аз съм с Марс в овен и бях агресивна като млада.Не знаех,че агресията зависи от Слънцето.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12571
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #574 -: Март 01, 2021, 07:15:07 pm »
Агресията не зависи от Слънце, Марс, зависи от Слънце.

Ти си Слънчев Водолей с Марс Овен. Дневна карта. Марс в дневната половина, както е при теб, в огнен знак- още по-горещ, но понеже е западен, малко влага му се дава и с годините става по- мек.Секстилът идва от Слънце, облагородява го, макар и да не става съзнателно.
 AlphaTauri е със Слънце Близнаци и Марс Овен. Тук е източен. Аспектът идва от Марс.Не знам сектата на картата.
Виждаш ли разликата ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7419
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #575 -: Март 01, 2021, 07:19:20 pm »
Агресията не зависи от Слънце, Марс, зависи от Слънце.

Ти си Слънчев Водолей с Марс Овен. Дневна карта. Марс в дневната половина, както е при теб, в огнен знак- още по-горещ, но понеже е западен, малко влага му се дава и с годините става по- мек.Секстилът идва от Слънце, облагородява го, макар и да не става съзнателно.
 AlphaTauri е със Слънце Близнаци и Марс Овен. Тук е източен. Аспектът идва от Марс.Не знам сектата на картата.
Виждаш ли разликата ?  :)
Да,така като го обясняваш го разбирам.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #576 -: Март 01, 2021, 08:35:42 pm »
но не е задължително, той да бъде разбран, приет и да има любопитство към него
Права си, просто имам очаквания, което е грешно.

Ми вземи го обясни тоз метод и тогава имай очаквания

То иначе какво-да пляскаме и да се кланяме?

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #577 -: Март 01, 2021, 11:25:53 pm »
но не е задължително, той да бъде разбран, приет и да има любопитство към него
Права си, просто имам очаквания, което е грешно.

Ми вземи го обясни тоз метод и тогава имай очаквания

То иначе какво-да пляскаме и да се кланяме?

https://astra.la/forum/index.php?topic=1343.0
What you know about rolling down in the deep?

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1200
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #578 -: Март 02, 2021, 03:39:40 am »
Лирично отклоненив
Гледам тука една статия, че актрисата Гуинет Палтроу публично обяснявал как се е възстановила след ковид с нелекарствени методи и Главният лекар на Великобритания я разпъва публично на кръст и заклеймява. Тя говори за подсилване на организма чрез правилно хранене. Връщане към нормалния хранителен режим, както хората са се хранили преди 70те (когато въвеждат масово подсладените и обезмаслени продукти). И настава едно глобално закръгляне на дупарата.
Не къде е проблемът, а КОЙ (WHO).
Да трябва да изпълняваш на няКОЙ заръката...
Та се сетих как след една сатурнова квадратура време ни заля един нов Кой?, но от съвсем нов левъл. Нашият си беше направо като бебешко кубче. Светът е малък, а ние всички сме от ребро Адамово направени.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1200
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #579 -: Март 02, 2021, 03:56:50 am »
AlphaTauri е със Слънце Близнаци

Аха, и каре Меркурий - Юпитер, това обяснява много неща, а аз се заблудих по никнейма Таури, та се чудих що си дава толкоз зор, а той имал потребност  :D


AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #581 -: Март 02, 2021, 12:57:10 pm »
Това е интересно:




Чудно ми това ГМО ако има патент който се притежава от дадена корпорация... Щом ваксината модифицира нещо в теб, това означава ли, че собствениците на патента притежават една част от теб за цял живот, и от децата ти също(понеже е ДНК), и от внуците им...?

Интересно е юридически как стоят нещата.
What you know about rolling down in the deep?

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3357
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #582 -: Март 02, 2021, 08:40:02 pm »
Всички векторни ваксини (те са подвид на атенюираните, които съдържат отслабен вирус) съдържат ГМО, не само тази на Астра зенека срещу ковид.
Такава е например ваксината срещу хепатит б, която я бият на бебетата още в родилния дом.

Модифицирали са ви още в родилния дом, то си и личи. ;D
Frankly, my dear, I don't give a damn.


romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1885
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #584 -: Март 02, 2021, 11:17:59 pm »
Голяма част от храната е ГМО, като някои видове пшеница, царевица и т.н. Търсейки се по-устойчеви сортове и по-големи добиви... Така че ние почти ежедневно приемаме продукти, които са непознати за нашето тяло.

Въпросът за мен лично свързан с ваксината е друг - дали човек си заслужава да се ваксинира точно с ваксина за Covid19?!

Ако четем листовката на доста места се засича -
Цитат
Не са провеждани проучвания за взаимодействията.
Проучванията при животни за репродуктивна токсичност не са завършени...
Има ограничен опит с използването при бременни жени. Не е известно дали се екскретира в кърмата.
и т.н.


За да се направи една качествена и сигурна ваксина е ясно, че трябват години работа, проучване и наблюдение.

Освен многото неизвестни около ваксината има и много въпроси -
- Ваксина слага ли се по време, когато има сезонен грип?
- Някой информира ли хората, че трябва да са здрави, за да се постави ваксина?
- Някой казва ли за ефекта върху хора с имунокомпрометирана имунна с-ма какъв е?

В листовката пише още и това:
Цитат
Продължителността на осигурената от ваксината защита е неизвестна, тъй като тя се установява във все още продължаващи клинични изпитвания.
След като знаем, че съществуват над 2000 вируси и постоянно се откриват нови, а вирусите по природа притежават изменчивост и еволюционна способност, необходимо ли е да се инжектира нещо без ясно доказан ефект в човешкото тяло?