Автор Тема: Коронавирус общи приказки  (Прочетена 97706 пъти)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1200
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #690 -: Март 26, 2021, 06:37:42 am »
Уууу, Хермес, виж на картинката на запушените очи и уста на нациите България е на централно място, ляво чело и има защо, силна кръв, стратегическа географска разположеност, земя-Рай, дълбока история. Не го казвам от празен патриотизъм, а заради това, че винаги са се занимавали с нас и са се пробвали да ни сразят, донякъде са успявали, но има защо да ни завиждат и осакатяват.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7419
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #691 -: Март 26, 2021, 06:49:07 am »
Не разбирам каква е целта ?Пълен контрол и какво?Какво ще ми контролират ,ако ми е все тая?Не ми пука,нямам пари и солидни банкови сметки,нямам какво да губя,не ме е страх ,не ме е страх от смъртта?!

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #692 -: Март 26, 2021, 06:51:33 am »
Уууу, Хермес, виж на картинката на запушените очи и уста на нациите България е на централно място, ляво чело и има защо, силна кръв, стратегическа географска разположеност, земя-Рай, дълбока история. Не го казвам от празен патриотизъм, а заради това, че винаги са се занимавали с нас и са се пробвали да ни сразят, донякъде са успявали, но има защо да ни завиждат и осакатяват.

Територията на България е била люлката на цивилизацията. Ария, арийци и т.н. :)

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #693 -: Март 26, 2021, 06:57:04 am »
Не разбирам каква е целта ?Пълен контрол и какво?Какво ще ми контролират ,ако ми е все тая?Не ми пука,нямам пари и солидни банкови сметки,нямам какво да губя,не ме е страх ,не ме е страх от смъртта?!

Целта е да намалят населението, без много шум. Иначе световното население би могло да им създаде много главоболие с безкрайни протести и неподчинение, ако знае това. Но повечето не вярват и това е от полза за елита. Иначе аз никога не съм смятал този свят и този живот за нещо впечатляващо и заслужаващо си да се живее. Винаги съм знаел подсъзнателно, че това не е истината и затова съм търсил всякакви информация за съществуването. Мисля, че открих, каквото търся.  :)

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #694 -: Март 26, 2021, 07:16:48 am »
https://thebulgariantimes.com/%d0%91%d0%b8%d0%b2%d1%88-%d1%81%d1%8a%d1%82%d1%80%d1%83%d0%b4%d0%bd%d0%b8%d0%ba-%d0%bd%d0%b0-%d0%a1%d0%97%d0%9e-%d1%80%d0%b0%d0%b7%d0%ba%d0%b0%d0%b7%d0%b2%d0%b0-%d0%b7%d0%b0-%d0%b3%d0%bb%d0%b0%d0%b2/

https://thebulgariantimes.com/%d0%a6%d0%b5%d0%bd%d0%b7%d1%83%d1%80%d0%b8%d1%80%d0%b0%d0%bd%d0%b0-%d0%be%d1%82-%d0%a4%d0%91-%d1%81%d0%bd%d0%b8%d0%bc%d0%ba%d0%b0/



Като отворих първия линк получих предупреждение. Едно от тях беше, че ми спря интернета и трябваше да спра компютъра и отново да го пусна.


И друг път се е случвало темата за 5G и писането за това и конспирациите, свързани с него, да предизвика силна ответна реакция. Това само потвърждава, че явно е истина.



Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #695 -: Март 26, 2021, 07:17:37 am »
Мисля, че открих, каквото търся.  :)

Какво откри?



Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #696 -: Март 26, 2021, 07:19:44 am »

Територията на България е била люлката на цивилизацията. Ария, арийци и т.н. :)

Никой не е способен да докаже това, колкото и да се пънат и да представят някакви полу-доказателства. Всяка една държава в Европа, както и самата Индия, смята себе си за люлката на цивилизацията. И всяка от тях, също като България, представя някакви полу-доказателства.






Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #697 -: Март 26, 2021, 07:26:37 am »

Територията на България е била люлката на цивилизацията. Ария, арийци и т.н. :)

Никой не е способен да докаже това, колкото и да се пънат и да представят някакви полу-доказателства. Всяка една държава в Европа, както и самата Индия, смята себе си за люлката на цивилизацията. И всяка от тях, също като България, представя някакви полу-доказателства.
Значи още не е дошло времето за това. Може и да не доживеем да видим.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1200
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #698 -: Март 26, 2021, 07:28:43 am »
Мда, за какво им е масовката, само пикае и генерира тонове отпадъци по бунищата, трови и задръства. Ако много знае, може да се противопоставя. Затова е по-добре да си тъп, беден и болен, поне измества фокуса. До преди новите технологии, хората бяха необходими за работна ръка, робски ресурс. Защо са им вече? Даже и теорията за Златния милиард не издържа в новото време, твърде много е.
Всичко може да се върши от машината без възражения и неуморно, а какво да правим с множеството гладни люде, въставащи за хляб и правда. Най-трудно се управляват хора, алгоритъмът е най-сложен, всичко останало е с ясни предвидими параметри.
Досега силните сили обитаваха едни условно по-ограничени територии, но много хубави територии принадлежаха на обикновените хора. Една от първите и главни мерки за борба с вируса е изолиране, затваряне, забрана за достъп, има тука една хубава поляна, искам я за мен.

Аз обаче, противно на мястото, където пиша, хич не вярвам на прераждания и 777 живота, Рай след смъртта и алабала. За мен това е измишльотина, за да се успокоим, че не сме вечни, да си дадем доверие и да съжителстваме по-леко със смъртта и загубата. Аз си вярвам на Дарвин, маймунски произход и червеи под земята. Ако има паралелни светове в рамките на живота, а то има, мисля, че са само за избрани. Ние сме простолюдие.

Докато пиша, вие също пишете и аз дописвам дупликите. Ом, мисля, че има стремеж да не се знае. Знанието е сила. Дали сме първи или втори, не е толкова важно, факт са древни следи, които, говори се, изкуствено са подмладявани, за да не се задават въпроси, за които няма отговор. Често самите чисто обективни учени полусъзнато смаляват значението, защото сами не варват на очите си и считат, че сигурно правят грешка. А омаловажаването на чуждата история е друг проблем.

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #699 -: Март 26, 2021, 07:43:30 am »
https://thebulgariantimes.com/%d0%91%d0%b8%d0%b2%d1%88-%d1%81%d1%8a%d1%82%d1%80%d1%83%d0%b4%d0%bd%d0%b8%d0%ba-%d0%bd%d0%b0-%d0%a1%d0%97%d0%9e-%d1%80%d0%b0%d0%b7%d0%ba%d0%b0%d0%b7%d0%b2%d0%b0-%d0%b7%d0%b0-%d0%b3%d0%bb%d0%b0%d0%b2/

https://thebulgariantimes.com/%d0%a6%d0%b5%d0%bd%d0%b7%d1%83%d1%80%d0%b8%d1%80%d0%b0%d0%bd%d0%b0-%d0%be%d1%82-%d0%a4%d0%91-%d1%81%d0%bd%d0%b8%d0%bc%d0%ba%d0%b0/



Като отворих първия линк получих предупреждение. Едно от тях беше, че ми спря интернета и трябваше да спра компютъра и отново да го пусна.


И друг път се е случвало темата за 5G и писането за това и конспирациите, свързани с него, да предизвика силна ответна реакция. Това само потвърждава, че явно е истина.

Относно мобилните телефони, аз имам стар модел Алкател от 2015г. , който не съм изхвърлил,защото ми е много удобен. Става за разговори, а за интернет не го използвам,защото е много бавен. Само за офлайн четене става. Телевизия не гледам отдавна и нямам телевизор. Пък и всички тв са в интернет, но аз не съм тв фен. Кабелен интернет може да замени безжичния. Но не мисля, че това е решение на проблема. Защото нищо чудно да забранят всички стари мрежи освен 5джи и така да задължат всички да се прехвърлят на нея. Освен това могат да премахнат кабелните тв, нет и телефон.

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #700 -: Март 26, 2021, 07:43:49 am »
Учените, ако искат да си запазят работата в университетите, трябва да казват каквото им се казва и да следват официалната наука и история.



Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1200
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #701 -: Март 26, 2021, 07:46:45 am »
Да, напълно съгласна съм.
В България към момента силните на деня и там са хора, които са част или безусловно подкрепят политическото статукво.
« Последна редакция: Март 26, 2021, 07:54:13 am от Люба »

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #702 -: Март 26, 2021, 07:51:30 am »
Показвали са Путин как говори по телефона. Той също няма нов модел телефон. Има от онези, които не са с Touch Screen. Знае, че тези телефони са създадени, за да предават видео и звук в живо време.




starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #703 -: Март 26, 2021, 08:48:43 am »
За старите телефони няма консумативи ... батерии. За какво може да ти служи един условно казано тъп телефон, който е без батерия ?

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #704 -: Март 26, 2021, 09:06:45 am »
За старите телефони няма консумативи ... батерии. За какво може да ти служи един условно казано тъп телефон, който е без батерия ?

Значи може да използваш стационарен. Аз мисля, че когато моя мобилен напълно спре да работи, ще премина само на стационарен, без мобилен.