Автор Тема: Коронавирус общи приказки  (Прочетена 94496 пъти)

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #705 -: Март 26, 2021, 09:18:38 am »
Мисля, че открих, каквото търся.  :)

Какво откри?

Че душата е вечна и е единствената истина. Всичко друго е илюзия. Така, че няма да изчезнем, много хора ще се преродят пак тук, не им завиждам. Аз искам да се освободя от прераждания. Някои конспирации казват че животът на тази планета е игра и от нас зависи дали ще я играем.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3354
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #706 -: Март 26, 2021, 09:31:22 am »
Ха сетих се, че имаше едни теми за показателите в картата, че е последно прераждане, ама тука или в стария форум...
Frankly, my dear, I don't give a damn.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1883
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #707 -: Март 26, 2021, 09:38:54 am »
Срещала съм да пишат, че преражданията на душата се гледат по фазите на Луната.

Аз съм последна четвърт, 27-ми Лунен ден, почти балсамична луна - значи съм вероятно в последното си превъплъщение. Отделно Луната ми е в риби, в 12 дом...
Не знам дали това е така, но определено от ранна възраст съм имала доста изпитания в живота ми, които продължават и до днес. Повечето, от които ги усещам като доста кармични и предопределени.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3354
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #708 -: Март 26, 2021, 09:44:28 am »
и домовете на края ако са акцентирани и са във водни знаци май
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1193
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #709 -: Март 26, 2021, 10:03:49 am »
Значи аз съм много нова душа, сигурно затова тематиката ми е чужда, но вярвам в кармата, макар тя да не идва точно от предишен мой живот.
А какво предопределя вярването в конспирации? Макар те за мен да са обективна истина в по-голямата си част, особено ако обектите са признати и от конвенционалната наука. Сигурно същото, което те влече и към астрология, метафизика, звездите ни го говорят  :D :D :D :D

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1193
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #710 -: Март 26, 2021, 10:08:58 am »
Форумът обаче наистина се бъгва и при мен, картотекирани сме  :-X :-* ;)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4553
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #711 -: Март 26, 2021, 10:21:00 am »
За старите телефони няма консумативи ... батерии. За какво може да ти служи един условно казано тъп телефон, който е без батерия ?

Значи може да използваш стационарен. Аз мисля, че когато моя мобилен напълно спре да работи, ще премина само на стационарен, без мобилен.
Стационарните се подслушваха много преди да се появат мобилните. Нашият се подслушваше години наред, просто се съобразявах с това. Така че стига дрънканици -винаги сме били под надзор, само средствата за контрол се модернизират .

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #712 -: Март 26, 2021, 12:37:36 pm »
Ами тогава ще се откажа от телефон.

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #713 -: Март 26, 2021, 09:25:27 pm »

Шесто чувство, да речем.
По любопитството, което показваш, трябва да имаш нещо изявено Близнашко. И Марсово откривам в изобилие.
Даже снимката ти помня, имаше теми с показване на лични снимки, беше с чуплива коса, светъл тип.


Какво Марсово откриваш?

Нямам планети в Близнаци по никой зодиак.




Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7405
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #714 -: Март 27, 2021, 05:45:57 am »
СЛънце/Венера дали ви хваща точка/планета/чертичка Хермес и Ом ,може да ви съедини,като ви чета и соларния възврат на Хермес с "Честито" то на Рени може да проработи сега и тук. ;)

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #715 -: Март 27, 2021, 10:55:29 am »
СЛънце/Венера дали ви хваща точка/планета/чертичка Хермес и Ом ,може да ви съедини,като ви чета и соларния възврат на Хермес с "Честито" то на Рени може да проработи сега и тук. ;)

Аз вчера имах възврат на Венера. Шукрачаря е гуру на демоните, Ом.  :D не бива да му се поддаваме. Пък и Венера в Овен е: всяко чудо за три дни. 😄

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1193
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #716 -: Март 27, 2021, 11:01:05 am »
Аз, както стана ясно имам съвпад със слънцето и се надявам да намеря път и мъдрост да върна любовта в семейството от моя страна, защото в момента съм съквартирантка. Лошото е, че не ми пука, освен че давам лош пример на детето.
Хермес, затова значи съм те харесала, синастриално съвпад любовен имаме  ;)

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #717 -: Март 27, 2021, 11:08:47 am »
Ом ще ревнува. 😄

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #718 -: Март 27, 2021, 11:09:50 am »
А при мен, вашите Слънце -Венера съвпадат с Луната ми, пък не ви усещам ни любовно, ни семейно. Все пак не ме натоварвате както Ом, който само иска, черпи инфо, а за себе си нищо не споделя, липсва взаимообмен и това дразни овенската ми Луна  ;D

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #719 -: Март 27, 2021, 11:21:14 am »
СЛънце/Венера дали ви хваща точка/планета/чертичка Хермес и Ом ,може да ви съедини,като ви чета и соларния възврат на Хермес с "Честито" то на Рени може да проработи сега и тук. ;)

Аз вчера имах възврат на Венера. Шукрачаря е гуру на демоните, Ом.  :D не бива да му се поддаваме. Пък и Венера в Овен е: всяко чудо за три дни. 😄

Затова и вчера имаше силен интерес към човек със силна Венера.