Автор Тема: Коронавирус общи приказки  (Прочетена 90520 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #750 -: Април 18, 2021, 02:04:21 pm »
А, пък, ей какво е казала Бет Мидлър:" Сексът като е толкова естествено нещо, защо има толкова много книги и наръчници за него?“  :) :) :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #752 -: Май 08, 2021, 02:43:10 pm »
https://www.nationalheraldindia.com/amp/story/international%2Fwhy-is-gates-denying-event-201
За юли пък била планирана кибер атака, по- натам възможни спирания на ток, вода и прочие ограничения.
https://instagram.com/linastyle.bg?igshid=18af8rdp05jdx - в сторитата ѝ.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #753 -: Май 08, 2021, 06:52:57 pm »
https://thebulgariantimes.com/%d0%94%d0%be%d0%ba%d1%83%d0%bc%d0%b5%d0%bd%d1%82%d0%b8-%d0%bd%d0%b0-pfizer-%d0%bf%d1%80%d0%b8%d0%b7%d0%bd%d0%b0%d0%b2%d0%b0%d1%82-%d1%87%d0%b5-%d0%b2%d0%b0%d0%ba%d1%81%d0%b8%d0%bd%d0%b8%d1%80%d0%b0/

Борисов тъкмо се похвали, че още ваксини се очакват и препоръчва на всички да се ваксинират, за да живеят спокойно.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #754 -: Май 09, 2021, 03:43:37 am »
Мдам, всяването на страх, отчуждение и ужасии продължава съвсем целенасочено.
Ти да видиш как Пфайзер използвали ултра мега Нано технологии във ваксините си.
А и така да е, каква полза от тази информация.
Но да, бременните можели да се заразят от лекарите си. Какъв ужас, бременни, стойте си вкъщи изолирани от всичко и всички и се депресирайте.
А какъв реален ужас може да настане, ако не се следи професионално дадена бременност. И майката не е щастлива.
Аз съм оптимист, колелото се върти, все някога ще има оправия.

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #755 -: Май 09, 2021, 06:53:02 pm »
Сега цяло лято като ходят всички без маски, наесен ще се оправят нещата. А пък световния елит ще се сети да каже истината за ваксините чак когато умрат още няколко милиона. Има време. Моето мнение е, че този свят никога не е бил наред и няма и да бъде. Това е смисълът на живота.  ;D

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #756 -: Май 12, 2021, 05:04:01 pm »
Джипито ме попита в понеделник дали искам да ме ваксинира, щели pfizer да слагат. Уклончиво и казах "не", и че по-добре да използва ваксините за по-нуждаещите се групи.

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #757 -: Май 15, 2021, 10:22:48 am »
Джипито ме попита в понеделник дали искам да ме ваксинира, щели pfizer да слагат. Уклончиво и казах "не", и че по-добре да използва ваксините за по-нуждаещите се групи.

Добре си направил. Покажи на джипито това.
https://thebulgariantimes.com/%d0%a1%d0%bd%d0%b8%d0%bc%d0%ba%d0%b0-%d0%bd%d0%b0-%d0%b4%d0%b5%d0%bd%d1%8f-37/

Според мен Бил Гейтс, големият благодетел на човечеството, трябва насила да бъде ваксиниран със Пфайзер, Астра Зенека и другите варианти. Както и неговите деца. Имам позната, която не е ваксинирана, но е получила кръвоизлив след като е общувала с ваксиниран с Пфайзер.
https://thebulgariantimes.com/%d0%98%d0%b7%d1%80%d0%b0%d0%b5%d0%bb-%d0%9a%d0%b0%d1%82%d0%b0%d1%81%d1%82%d1%80%d0%be%d1%84%d0%b0%d0%bb%d0%bd%d0%b8-%d1%81%d1%82%d1%80%d0%b0%d0%bd%d0%b8%d1%87%d0%bd%d0%b8-%d0%b5%d1%84%d0%b5%d0%ba/
« Последна редакция: Май 15, 2021, 10:50:10 am от Хермес »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #758 -: Май 15, 2021, 09:05:48 pm »
Явно на много места са започнали вече масова ваксинация с pfizer. Днес ми се обадиха и от работата, въпреки че съм в отпуска, да ме питат дали съм съгласен да ме ваксинират безплатно с Pfizer, понеже от понеделник и във фирмата започвала такава ваксинация.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #759 -: Май 16, 2021, 12:33:55 am »
Две познати работят във фирма, която е добре платена и има голям наплив от кандидати за работа там. Накарали са всички служители да се ваксинират, като недвусмислено са заплашили отказалите с уволнение и периодично ги тестват за антитела.
Просто нямам думи...
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #760 -: Май 16, 2021, 08:15:46 am »
Корея, във форума ти си била винаги сред тези, които са оспорвали всяко омаловажаване на т. нар. Пандемия. Неведнъж си влизала в спорове и забележки, когато някой от нас се е възмущавал срещу мерките, преувеличаването и новия ред. Какво сега те удивлява? Вече стана лично и близо до теб ли? С началото на ваксинацията писах тук за такива практики, но май тогава бяха далечни и за друг.
А и това е естествено продължение на цялата история и циклене в спирала - насаждане на страх и паника, изживяване на страх и паника, агресия срещу отричащите и инакомислещите, съответно принудата за следване на нормите и изискванията вече идва от два източника, пряко заинтересованите и страхливите. Дори и това с маските постепенно стана неосъзнат автоматичен навик. Сега със затоплянето се появиха пак лигавници, но иначе всеки е щампован безропотно.
Големите работодатели го играят изрядни, защото настрани гонят взаимни интереси.
В малките населени места без поминък благодарят, буквално, на Вожда, че е осигурил ваксини и е затворил градините. Иначе остават без общинската си позицийка.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #761 -: Май 16, 2021, 09:07:26 am »
Новият Весо се появи в лицето на Люба. :D
Първо, не си изкарвай агресията на друг по този начин.
Второ, мнението ми е споделяне на чуто чуждо мнение, не е лично.
Аз съм с една камара антитела, не ме мисли.
Ваксинирането трябва да е по желание, не по задължение- това исках да кажа с поста си, ама явно Марс те е подпукал отнякъде.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #762 -: Май 16, 2021, 01:02:29 pm »
Шшт, както не успя да трогнеш Весо, не виждам смисъл да пробваш и с мен. Не ти се отдава.
Агресията си я изкарвам на едно друго място.
А като спомена Весо, отбелязвам, че отново ти се включи с дуплика след неговия пост в общите хорари.
Той с теб не се занимава. Ти си болният мозък, който го преследва.
Има много материал в тези ти действия.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #763 -: Май 16, 2021, 02:04:21 pm »
Защо никой не се възмущава, когато преди 2000г насилствено са били "ваксирани" хората с християнство, ислям, а сега всички вият като на умряло, че им е виновен Бил Гейтс и компания апостоли ?/
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #764 -: Май 16, 2021, 04:45:55 pm »
Защо никой не се възмущава, когато преди 2000г насилствено са били "ваксирани" хората с християнство, ислям, а сега всички вият като на умряло, че им е виновен Бил Гейтс и компания апостоли ?/

Че къде в Исляма има насилие? Не говоря за терористите,а за Исляма в чистия му вид,според Исляма всеки е свободен да вярва в каквото иска и съответно да не вярва като се казва и какъв ще му бъде краят.