Автор Тема: Сребърна вода  (Прочетена 12547 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сребърна вода
« Отговор #30 -: Юли 10, 2020, 11:29:43 pm »
Прав си да се ядосваш, аз съм много зле сега ще не мога да се съвзема, защото го обичам толкова много. Накрая ще си прережа вените от мъка. Но няма. Трябва да си понеса последствията и да страдам.

Че защо мислиш, че си влошила нещата? Ти даже не знаеш точното заболяване и прогнозен развой.. и какво толкова му даде, че да го влошиш, от малко разредена сребърна вода никой не е умрял, и не може да умре (освен ако няма непоносимост към сребро де)

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Сребърна вода
« Отговор #31 -: Юли 11, 2020, 12:13:30 pm »
Знам какво му е, а сега и допълнително го увредих. Не му стигат другите проблеми, а сега го е страх от мен. Има проблеми с черен дроб от години, които са му от токсоплазмоза, както и засегната Цнс. За да не го тормозя и да го водя през ден на вет да му слагат витамини за черния дроб казах че сама ще му ги слагам подкожно, но от едното боцкане е направил инфекция и аз вместо да му сложа сребърна вода в паниката съм объркала и съм сложила кислородна. Сега има екзема и го мажа, с яка е защото не спира да се ближе. Утре пак сме на вет и ако прецени ще му давам лекарство. Сега остава и от йодасепт маз да му увредя щитовидната жлеза. Той е на 15г. Но вета ми каза че от толкова малко количество нищо няма да му стане.
« Последна редакция: Юли 11, 2020, 12:15:57 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Сребърна вода
« Отговор #32 -: Юли 11, 2020, 12:21:56 pm »
Ами и аз в раните сипвам кислородна вода, не мислих ,че не е правилно ..Особено ,като има срязана възглавничка на лапичките, където зарастват трудно, а всеки ден са изложени на замръсяване- тетра и кислородна вода .

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Сребърна вода
« Отговор #33 -: Юли 18, 2020, 10:53:18 pm »
Какво стана с животинчето в крайна сметка?

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Сребърна вода
« Отговор #34 -: Юли 19, 2020, 03:33:36 pm »
Добре е вече, възстанови се. От убождането е белята и след това той като е близал мястото е станало възпалението и стафилококова инфекция. Но сега е добре, с яка е и ще я носи известно време още.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Сребърна вода
« Отговор #35 -: Юли 19, 2020, 11:44:38 pm »
Добре е вече, възстанови се. От убождането е белята и след това той като е близал мястото е станало възпалението и стафилококова инфекция. Но сега е добре, с яка е и ще я носи известно време още.
Браво! Успех!

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Сребърна вода
« Отговор #36 -: Юли 20, 2020, 02:55:56 pm »
Благодаря, Веско!
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг