Автор Тема: Новолуние на 23.04.2020г.  (Прочетена 9887 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Новолуние на 23.04.2020г.
« -: Април 13, 2020, 07:16:28 am »
Новолуние в телец.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Новолуние на 23.04.2020г.
« Отговор #1 -: Април 13, 2020, 03:24:13 pm »
При мен е в 7д, в тригон с Юпитер в Дева, 10д.
Нищо няма да очаквам предварително, защото този съвпад на Новолунието с Уран подвежда  ;)
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Новолуние на 23.04.2020г.
« Отговор #2 -: Април 13, 2020, 04:16:45 pm »
В съвпад с МЦ и прогресивно слънце. Марс е в точен съвпад с десцедента.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Новолуние на 23.04.2020г.
« Отговор #3 -: Април 13, 2020, 07:58:55 pm »
Чакам го с нетърпение,съвпад натален Сатурн в 12 дом,прогресивни Венера и Меркурий са там.Задейства ми тао квадрата.Опозиция Юпитер,квадрат Меркурий.Транзитен Сатурн е съвпад нат.Меркурий 1*орбис .
« Последна редакция: Април 13, 2020, 08:00:58 pm от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние на 23.04.2020г.
« Отговор #4 -: Април 14, 2020, 01:01:53 pm »
Новолуние в Телец.
при мен попада в 8д и спуска тригон към Уран У6 в 12д.
Марс съвпада с наталния ми Сатурн У5 в 5д до К6, планирам преглед и интервенция за тогава, но да видим дали ще ме огрее, че трябва да внеса половината пари (тях почти имам, но за останалата част се притеснявам дали ще имам до шест месеца)  ::)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Новолуние на 23.04.2020г.
« Отговор #5 -: Април 15, 2020, 10:36:30 am »
Ескалиране на натрупвано във времето напрежение. Чашата прелива. Протести и недоволство срещу това какво предлага статуквото, досегашното, несигурната материална обезпеченост е възможно да надделеят над желанието за самодисциплина, налагане на ограничения. Вербална агресия. Манипулативна комуникация, общуване. Думи тип "въздух по налягане", силно преувеличени.
Фоново може метафорично казано да върви тиха, "задкулисна" революция, реформа, с кадифени ръкавици. С пясък в очите. Разгласяват се желанията за коренна промяна, с апломб, но е възможно те да са в плен на мъгливи, разтегливи обещания от страна на други хора. Неудовлетвореност от взаимоотношенията с другите хора. От наложените ограничения и възпрепятстване в постигане на желаното.
« Последна редакция: Април 15, 2020, 10:55:56 am от starinthenightsky »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Новолуние на 23.04.2020г.
« Отговор #6 -: Април 15, 2020, 12:09:22 pm »
Ескалиране на натрупвано във времето напрежение. Чашата прелива. Протести и недоволство срещу това какво предлага статуквото, досегашното, несигурната материална обезпеченост е възможно да надделеят над желанието за самодисциплина, налагане на ограничения. Вербална агресия. Манипулативна комуникация, общуване. Думи тип "въздух по налягане", силно преувеличени.
Фоново може метафорично казано да върви тиха, "задкулисна" революция, реформа, с кадифени ръкавици. С пясък в очите. Разгласяват се желанията за коренна промяна, с апломб, но е възможно те да са в плен на мъгливи, разтегливи обещания от страна на други хора. Неудовлетвореност от взаимоотношенията с другите хора. От наложените ограничения и възпрепятстване в постигане на желаното.
То се очаква (а и така ще е справедливо). Засега единствено президентът е изказал разумна позиция, жалко, че от него нищо не зависи (не съм привърженик на никоя партия!).

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние на 23.04.2020г.
« Отговор #7 -: Април 15, 2020, 12:16:41 pm »
То се очаква (а и така ще е справедливо). Засега единствено президентът е изказал разумна позиция, жалко, че от него нищо не зависи (не съм привърженик на никоя партия!).
То и от премиерите ( не само на нашата страна) нищо не зависи и не си мисли, че им е кеф цялата тази ситуация.
(също не съм от/за никоя партия)

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Новолуние на 23.04.2020г.
« Отговор #8 -: Април 18, 2020, 01:55:55 pm »
При мен ще е на 2 градуса орбис от МЦ.
В 10 дом.
Опозиция натален Плутон.
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Новолуние на 23.04.2020г.
« Отговор #9 -: Април 22, 2020, 06:25:56 am »
Чакам го с нетърпение,съвпад натален Сатурн в 12 дом,прогресивни Венера и Меркурий са там.Задейства ми тао квадрата.Опозиция Юпитер,квадрат Меркурий.Транзитен Сатурн е съвпад нат.Меркурий 1*орбис .
И дирекция СВ е съвпад Сатурн-1*орбис.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Новолуние на 23.04.2020г.
« Отговор #10 -: Април 22, 2020, 12:40:58 pm »
Сафо,

И при мен е в 12-ти дом.
Нещо сън не ме лови 2 вечери...
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Новолуние на 23.04.2020г.
« Отговор #11 -: Април 22, 2020, 12:45:52 pm »
Сафо,

И при мен е в 12-ти дом.
Нещо сън не ме лови 2 вечери...
в 12д,ама аспектира ли нещо, щото при мен върху Сатурн и др. неща. Леля ми паднала и се пребила, ама не спира да меля с уста.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние на 23.04.2020г.
« Отговор #12 -: Април 22, 2020, 01:30:08 pm »
Нова Луна със "стара" Венера
Уран е избрал за канал Светилата, за да се схване новото от август 2019 г
Но, пък Сатурн няма така лесно да сдаде сигурното и "властта", контрола върху темите, които държи в картата.
Има го вълнението за промяна, новото, но силния акцент на фиксирани знаци показва и нежелание за промяна на мнението, гледната точка ?
Има тенденция за "приливна вълна, която разрушава бетона".
Сега рефлексите позволяват на човек да реагира адекватно спрямо всяка ситуация, особено онази, която Уран е ускорил в натала, и действат веднага. Това е добро, особено за онези сектори от картата, които са активирани от новолунието, както и тези, които имат Уран към Светилата.
Тези, при които Новолунието задейства транзита на Сатурн , започват да полагат усилия, в сферите, в които имат притеснения, вече без да отлагат. Няма да изчезне напълно натиска от Сатурн, но се усеща известно облекчение, след положената много работа.
Дано не се започне , инициира нещо, което е облечено във фанатизъм.
В близките връзки, усещането за "чувствам се под чехъл", може да придобие ново звучене :"уважавам онзи, на който е чехъла" ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Новолуние на 23.04.2020г.
« Отговор #13 -: Април 22, 2020, 02:26:43 pm »
Така е, каквото каже началството ;D
Под добре мъж под чехъл в къщи, отколкото мъж в чехъл на улицата :D
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Новолуние на 23.04.2020г.
« Отговор #14 -: Април 22, 2020, 06:42:16 pm »
Така е, каквото каже началството ;D
Под добре мъж под чехъл в къщи, отколкото мъж в чехъл на улицата :D

Един приятел не излизаше от тях да се съберем да пием бира и като го питахме защо жена му отговори "Аз му давам, но той просто не иска."

Горкия, с години обича да си пие биричка и изведнъж спрял, а жена му толкова добра, всичко му позволява...
AP/CU=KR/PO/MC