Автор Тема: .  (Прочетена 10085 пъти)

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
.
« -: Април 14, 2020, 09:47:59 am »
.
« Последна редакция: Март 29, 2021, 08:30:18 am от Om »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Бил Гейтс
« Отговор #1 -: Април 14, 2020, 10:05:05 am »
В смисъл-да не му даваме шанс на човека да направи нещо добро, направо като отровител да го гледаме

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Бил Гейтс
« Отговор #2 -: Април 14, 2020, 10:38:01 am »
Прави ми впечатление милионерският съвпад Плутон-Юпитер във 2д и Уран на АЦ :)
Но иначе е бил голям мръсник. Гледали ли сте "Пиратите на Силиконовата долина"? Всъщност, и двамата със Стив Джобс са си били лайнари. И двамата са с Луна в Овен - непримирими.
Единият с Венера съвпад Сатурн, другият с козирожка Венера.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Бил Гейтс
« Отговор #3 -: Април 14, 2020, 12:40:43 pm »
Всъщност, и двамата със Стив Джобс са си били лайнари. И двамата са с Луна в Овен - непримирими.
Горката ми Луна, пак го отнесе  :-[
На Гейтс е У1 в 10д, а моята У11 в 7-ми, може да е в самия край до К8, но си е седмодомна  :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Бил Гейтс
« Отговор #4 -: Април 14, 2020, 01:39:34 pm »
Тия глупости с ваксините с чиповете малко ми идват в повече.

Близко до ума е, че ако искаха да ни чипират с ваксини, отдавна щяха да са го направили - с ваксина против СПИН.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Бил Гейтс
« Отговор #5 -: Април 14, 2020, 02:32:16 pm »
Да обсъдим хороскопа на Бил Гейтс, който в момента подготвя ваксини с чипове.

Има Слънце в Скорпион в съвпад с Нептун. Може би това е свързано с неговите ваксини, които отравят хората с вируси.


Уран у8 в 1ви дом,не е много добре.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Бил Гейтс
« Отговор #6 -: Април 14, 2020, 03:04:58 pm »
Тия глупости с ваксините с чиповете малко ми идват в повече.
И на мене, също и с 5G, който заразявал с корона вирус  :-[

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Бил Гейтс
« Отговор #7 -: Април 14, 2020, 03:07:45 pm »
Уран у8 в 1ви дом,не е много добре.

Какво означава това според теб?
https://pims.ucoz.net/publ/34-1-0-270

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Бил Гейтс
« Отговор #8 -: Април 14, 2020, 03:30:18 pm »
Уран у8 в 1ви дом,не е много добре.

Какво означава това според теб?
че смъртта ще е при инцидент, изненадваща.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Бил Гейтс
« Отговор #9 -: Април 14, 2020, 03:43:05 pm »
Горката ми Луна, пак го отнесе  :-[
На Гейтс е У1 в 10д, а моята У11 в 7-ми, може да е в самия край до К8, но си е седмодомна  :)
Що, бе :))) и моята е овнешка - интерсептиран Рак в 9д, Луната е на К7. Приемам лично общуването с хората и отношението им. Освен това, всичко друго на Луната ми си е ок :) бързо пали, бързо й минава... ентусиаст  :)
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Бил Гейтс
« Отговор #10 -: Април 14, 2020, 03:46:53 pm »
Венера му е със Сатурн, обича да ограничава, така го чувства, не мисли, че това е нещо лошо. Точен технически ум, който мисли само как да изкара повече, това му е идеята, в добро настроение, но с негативни мисли. Целенасочен, ако прави нещо гадно не е със зла умисъл, целта е да изкара $$$, чийто резултат е лош...

Юпитер, Посейдон, Кронос и Плутон работят заедно. JU=PO=KR/PL=UR/AP=NE/VU

Много идеи за правене на пари, които се реализират чрез множество обществени хай-тек проекти, свързани с Нептун, което нз. какво е...

Той е просто изпълнител, реализатор на идеи, които идват "отгоре".

Декември 2019та е направил много пари... сега Декември 2020-та минава през най-голямото му бизнес разширение в живота. Предишното е било печалба, през... 95-96та.

... този каквото и да направи все отключва JU/PL...2028-2029-та също го чака материална печалба...
« Последна редакция: Април 14, 2020, 03:59:34 pm от wiserneuron »
AP/CU=KR/PO/MC

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Бил Гейтс
« Отговор #11 -: Април 14, 2020, 03:52:09 pm »
че смъртта ще е при инцидент, изненадваща.
Хемингуей е с У8 в 1д и се е самоубил с пушката си, бил е неизлечимо болен, тове не е неочакван инцидент
Неочакван инцидент е катастрофата, при която е починала на място братовчедка ми, при нея Плутон У8 е в съвпад с Уран в 6д.
Бил Гейтс с Уран У8 в 1д.- Уран е планетата на науката и конкретно компютри, 8д е свързан с окултно, тайни, секс , чуждите пари, не е само смърт, определено разполага с парите на другите, под една или друга форма, а може да прави секс с роботи  ;D

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Бил Гейтс
« Отговор #12 -: Април 14, 2020, 04:04:44 pm »
че смъртта ще е при инцидент, изненадваща.
Хемингуей е с У8 в 1д и се е самоубил с пушката си, бил е неизлечимо болен, тове не е неочакван инцидент
Неочакван инцидент е катастрофата, при която е починала на място братовчедка ми, при нея Плутон У8 е в съвпад с Уран в 6д.
Бил Гейтс с Уран У8 в 1д.- Уран е планетата на науката и конкретно компютри, 8д е свързан с окултно, тайни, секс , чуждите пари, не е само смърт, определено разполага с парите на другите, под една или друга форма, а може да прави секс с роботи  ;D
Хемингуей се е самоубил с пушката си. Не е неочаквано и не е инцидент. Уран ли е у8 дом в картата на Хемингуей?Акрукс, това е мое мнение. Знам, че по осми дом е сексът и чуждите пари. Но по този дом съдим за смъртта на родения. Колкото и пари да има, не е безсмъртен, нали.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Бил Гейтс
« Отговор #13 -: Април 14, 2020, 05:04:03 pm »
Направо е стряскащ този съвпад на Плутон с Юпитер във втори дом, поради буквалността на това цял живот да е в топ 3 на най-богатите човеци, сексил с у9 и карето уран слънце, новатор, дал на света несъществуващи информационни инструменти.
Беше се покрил, но транзит през дсц го освети и припомни за него, отново е 3ти в класация на Форбс по богатство.
Въпреки приноса му към човечеството, той и фондацията са по-скоро спорни и не се радват на положителен имидж, а има много омраза заради масовото осакатяване с ваксини за полиомиелит, които са негова разработка и собственоръчно е поставял в Индия.
Твърди се, че от края на 70те год е убедено ангажиран в план за намаляване на населението на Земята.
Затова и сега апетитите му и работата по ваксина срещу коронавирус не се приемат отзивчиво.
Винаги съм смятала, че този човек ще бъде убит, просто усещане. Не знам как, но ако сгафи и с короната, може да му е за последно.
Пристрастна съм към аспектите на Марс с луна и Меркурий, а тук ги има в комплект, убедителен и делови, много добре.
Като цяло чудна карта, но и затова е един сред милиардите...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Бил Гейтс
« Отговор #14 -: Април 14, 2020, 06:14:42 pm »
Хемингуей се е самоубил с пушката си. Не е неочаквано и не е инцидент. Уран ли е у8 дом в картата на Хемингуей?Акрукс, това е мое мнение. Знам, че по осми дом е сексът и чуждите пари. Но по този дом съдим за смъртта на родения. Колкото и пари да има, не е безсмъртен, нали.
някой са безсмъртни с произведенията си, като Шекспир например
Хемингуей е с Марс У8 в 1д  Дева
https://www.astro.com/astro-databank/Hemingway,_Ernest
Гледали сме му картата някога, но съм я забравила.