Автор Тема: Познайте зодията  (Прочетена 18193 пъти)

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Познайте зодията
« Отговор #15 -: Април 16, 2020, 11:11:15 pm »
Бих заложил на Слънце във Везни и Луна в Рак.

Вече писах, че Слънцето не е във Везни.

Луната е в Телец и има аспект към Слънцето, но не е съвпад.


maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Познайте зодията
« Отговор #16 -: Април 17, 2020, 06:40:46 am »
Луната е в Телец и има аспект към Слънцето, но не е съвпад.
[/quote]

Луната вероятно ще е ъглова.

По-редно е да се пусне карта и по нея да се водим и учим. И това не е лесно, но със сигурност е по-правилно. Там да се търсят сходства между различни карти. Със сигурност ще научим повече. По-често не си приличаме с класическите описания на Слънцето като зодия, виждат се повече Луна и У на Асц.  Но и често съвпадът на лична планета с външна дава акцент на знака, но това е мое впечатление, не съм го чела и не знам доколко е вярно. Доказано твърдение е, че хора излъчващи красота дават управители на Асц в човешки знаци, плюс Луната. Всеки може да провери картите на сексимволите през годините- Бриджит Бардо, София Лорен, Моника Белучи. В картите на С.Л. и Б. Б. има Юпитер съвпад Меркурий във Везни. На един познат в картата го има същия този съвпад на тези планети, в този знак, и бих казала че това е най-хубавият мъж, който съм виждала досега. Един път да му видиш лицето и не можеш да го забравиш. С повечето хора във времето образът им избледнява,освен ако не е другата крайност, където има нещо уродливо, чудато със специфични форми на лицето и излъчване. Също е интересно, къде ще е акцентирането в наталната карта.

Кои знаци дават светъл типаж, и кои тъмен? Има ли такава зависимост? Може ли да се определи в някои карти без съмнение? Ясно е,че в повечето няма как, все пак генът е най-силен.  Или когато търсим предполагаем Асц и У1, да е помощно средство за определянето му? Като включим аспектите към въпросния изгряващ знак,  термата в която попада също. Много сложно ми изглежда и не само, почети невъзможно без да се познава в детайли характера и живота на личността.
« Последна редакция: Април 17, 2020, 07:05:27 am от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Re: Познайте зодията
« Отговор #17 -: Април 17, 2020, 06:51:15 am »
Бих заложила на слънчев рак,асц дева.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Познайте зодията
« Отговор #18 -: Април 17, 2020, 07:43:54 am »
Меркурий може да е в съвпад със Слънцето.

Защо мислиш така?

Защото има някои сходни и специфични черти с една певица, на която погледнах картата и има такъв съвпад.  ;D
Марс съвпад Юпитер го има в две карти на жени, които намирам за близки като излъчване, но не си приличат с тази актриса с просто око. Те са тъмнокоси, тъмнооки и с по-мургав тен. Предполагам, че при нея е във Везни, ако има такъв съвпад изобщо(Марс в падение, хм). Не, едва ли. Меркурий/Слънце в Дева.

Освен че е актриса има ли нещо друго, което да ни помогне да се ориентираме в предполагането?
« Последна редакция: Април 17, 2020, 08:01:40 am от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Познайте зодията
« Отговор #19 -: Април 17, 2020, 12:53:14 pm »


Защото има някои сходни и специфични черти с една певица, на която погледнах картата и има такъв съвпад.  ;D
Марс съвпад Юпитер го има в две карти на жени, които намирам за близки като излъчване, но не си приличат с тази актриса с просто око. Те са тъмнокоси, тъмнооки и с по-мургав тен. Предполагам, че при нея е във Везни, ако има такъв съвпад изобщо(Марс в падение, хм). Не, едва ли. Меркурий/Слънце в Дева.

Освен че е актриса има ли нещо друго, което да ни помогне да се ориентираме в предполагането?

Тя има Марс в Овен, който няма аспект с Юпитер. Но пък Слънцето и е в съвпад с Юпитер. Меркурий също и е в съвпад със Слънцето. Така че позна за Слънце в съвпад с Меркурий. Пусни снимка на тази певица, която има такъв съвпад и сходни черти.




Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Познайте зодията
« Отговор #20 -: Април 17, 2020, 12:53:43 pm »
Дотук никой не е познал коя зодия е.

Казвайте още някое предположение, преди да кажа зодията и. Вече стана ясно, че тя има съвпад на Слънцето с Юпитер и Меркуий. Аз съвпада с Меркурий го виждам по чертите на лицето, но с Юпитер не.



« Последна редакция: Април 17, 2020, 12:59:19 pm от Om »

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1188
Re: Познайте зодията
« Отговор #21 -: Април 17, 2020, 01:09:27 pm »
Слънчев Скорпион. Руси и синеоки Скорпиони има много, при това знака Скорпион е нужен, за да си в светлината на прожекторите, за да въздействаш на публиката. Венера във Везни може да обясни къдричките и облото. Везни + Скорпион е залог за успех пред камера и публика.
Слънце В Рак задължително дава тъмен цвят по рождение, дори изрусяването им крайно рядко е тип Мерилин, по-скоро русоляво.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2096
Re: Познайте зодията
« Отговор #22 -: Април 17, 2020, 01:21:51 pm »
Давай с информацията.
На мен ми прилича на източноевропейка, в един момент я помислих за Марина Влади.
Снимките й ми напомнят на майка ми в младите й години, но тя е с тъмни очи , слънчев Козирог.
Люба е права, и аз познавам светли Скорпиони.
Усещам само вода в картата- поглед, излъчване, другото е тото.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Познайте зодията
« Отговор #23 -: Април 17, 2020, 01:32:01 pm »
Доста ми прилича на някой познат затова залагам на Водолей/Близнаци.

Меркурий ми се струва, че е изявен тук и е в близнаци/риби.

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Познайте зодията
« Отговор #24 -: Април 17, 2020, 02:10:28 pm »
Вече казахме, че Меркурий и е в съвпад със Слънцето. Дотук и аз като гледах снимката и се чудех и някои от вас, сме забелязали влиянието на Меркурий.

Но дотук все още никой не е познал. Айде по още едно предположение преди да кажа.


Не мислите ли, че е доста хубава?

Затова я избрах. И защото всъщност зодията и е трудна за познаване. Аз също предполагах, че е Телец или пък Везни.




« Последна редакция: Април 17, 2020, 02:14:17 pm от Om »

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Познайте зодията
« Отговор #25 -: Април 17, 2020, 03:23:34 pm »
На мен ми е безлична и разпитвах за асцендентите на познати безлични актриси:Д
не разбрах кои от снимките са естествени (от реалния живот, а не курирани или в роля) и изгубих интерес, но очаквам отговора, за да я видя как играе, това ми е по-любопитно;

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Познайте зодията
« Отговор #26 -: Април 17, 2020, 03:27:37 pm »
В Лъв да е този съвпад със Слънцето и Венера във Везни, Дева.  :D :D :D
« Последна редакция: Април 17, 2020, 03:35:16 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Познайте зодията
« Отговор #27 -: Април 17, 2020, 03:41:24 pm »
Те останаха възможни само Дева, Стрелец, Козирог ::)


Хубавите/красиви хора само Телец и Везни ли са?!
Всеки има различни предпочитания, но аз пък не познавам в реалността хубави/красиви Везни или Телци. Забелязала съм, че при тях е повече поза.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Познайте зодията
« Отговор #28 -: Април 17, 2020, 03:54:47 pm »
Дева и Козирог нали ги предположихме вече. Остана само Стрелец.  ;D
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Познайте зодията
« Отговор #29 -: Април 17, 2020, 04:10:06 pm »
Тя е зодия Риби. Никой не предположи това. След малко ще сложа и хороскопа и без час на раждане.