Автор Тема: Лилит  (Прочетена 18804 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Лилит
« Отговор #60 -: Януари 22, 2016, 02:30:44 pm »
Дали тогава това идва от пълния 5ти дом- Сатурн, Уран, Нептун

Кое, не мога да разбера? Какъв проблем имаш?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

minister_of_magics

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
Re: Лилит
« Отговор #61 -: Януари 22, 2016, 02:47:21 pm »
Вярно е това за лунните възли. Не бих нарекъл това проблем, просто търся себе си. Много ми е замъглено бъдещето- не виждам какво точно искам да съм, какво точно искам да правя, сега искам едно, но утре може да размисля. Чудя се дали ще успея да се концентрирам само в едно и дали ще ми носи удовлетворение, но по големия ми въпрос е "Кое е това нещо"... а времето си върви.. ???

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Лилит
« Отговор #62 -: Януари 22, 2016, 02:49:29 pm »
С тази квадратура на светилата в подвижни знаци - така ще е :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

minister_of_magics

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
Re: Лилит
« Отговор #63 -: Януари 22, 2016, 03:03:26 pm »
Как тогава мога да променя това?

Happy58

  • Гост
Re: Лилит
« Отговор #64 -: Януари 22, 2016, 03:03:55 pm »
Вярно е това за лунните възли. Не бих нарекъл това проблем, просто търся себе си. Много ми е замъглено бъдещето- не виждам какво точно искам да съм, какво точно искам да правя, сега искам едно, но утре може да размисля. Чудя се дали ще успея да се концентрирам само в едно и дали ще ми носи удовлетворение, но по големия ми въпрос е "Кое е това нещо"... а времето си върви.. ???

трябва ми време да помисля, но много точно описваш своя ЮЛВ в 12 дом, Лъв :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Лилит
« Отговор #65 -: Януари 22, 2016, 03:06:00 pm »
Здравейте аз съм нов тук и страшно много се интересувам от астрология и като логичен и разумен човек смятам, че за да науча нещо и да почна да го разбирам, трябва да го обсъждам с други които знаят и разбират. Като подходяща тема за случая избрах тази която ми е най боса, а именно Лилит и нейните контрасти в натала. Усещам странни и силни неща. Мисля че сънувам и предвиждам неща в бъдещето и то много ясно. Изпитвам и много силни и дълбоки емоции които варират от мрачни мисли до много страст. ще започна с това че Лилит ми съвпада с Плутон в знака Скорпион 4дом и заедно са в съвпад с ИЦ на 1 и 3 градуса съответно. Дали може да ми дадете мнения и да обсъдя идеи с вас.

Хванал си се за Лилит, а не обръщаш внимание на другите неща в хороскопа си.

Имаш Слънце в Риби, в точен съвпад с Меркурий. И в 8 дом. По Слънцето в Риби може да си по-сетивен за фината енергия, да сънуваш повече. И да имаш пророчески видения, усети, сънища. 8 дом също е свързан с дълбочината, все пак е дом на Скорпион.

Венерата ти е в съвпад с Марс, макар и широк. И в съвпад със Слв. Цялото това нещо е в квадрат с Плутон, знаков квадрат. Плутон винаги дава една обсесия - силно обичам, силно мразя. Дълбоки чувства, страст.
Казваш, че Лилит е в съвпад с Плутон на Иц. Това също е предпоставка за такива маниакалности. Но Лилит е само черешката на тортата. Тортата е всичко останало.


Луната ти е в 4 дом, също воден дом. Няма как да не ти е пророческо, да имаш видения, силно шесто чувство.

За любовта гледай какво има в 5 дом, Венерата, Луната. При теб в 5 дом навалица от тежкари и голяма част от него в Козориг. Сатурн и Козирог не дават лекота, когато става дума за емоционалните въпроси. Нептун там дава идеализиране. Уран - нужда от свобода.
Венерата ти е във Водолей, не е дълбоко емоционална, има своите различни представи за любовта.
В съвпад със Слв - любовните теми ще са ти урок, има какво да учиш по тях.
Луната ти е в Стрелец, също не е дълбоко емоционална Луна.

Управител на 7 дом са Уран и Сатурн. В Козирог. Не го мисли толкова, всички имаме трески, когато става дума за любов. Трудно даваме, трудно получаваме, трудно се впечатляваме, идва по-късно в сравнение с други хора.

Не си престарил свят, че да се тревожиш.  :38:


I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Лилит
« Отговор #66 -: Февруари 22, 2016, 08:45:29 am »
Моята e доста опасна - в овен в седми, в опозиция на плутон - чудничка :)
И не е много далеч от юпитер, макар да не стига за съвпад
Как се чувствате в момента ти и Сатин,когато трз Лилит е в опозиция на вашите?  ;)
На мен ми опозира стелиума,но в натала е с тригони към него и се чувствам отлично.Осъзнавам смешните "любовни" отношения и как им придаваме важност,каквато нямат.
 

Да се повторя-трз Сатурн ми съвпада с Лилит.Изтрезнявам още повече по отношение на чувствата към другия пол.От много години смятам,че да се отдаваш емоционално във връзка е престъпление към себе си,а сега ми се затвърди изводът.Захапала съм "правилата" за независимост като булдог и не ги пускам.Обвиняват ме в какво ли не,но не ме интересува. Луната и Венера може и да поддадат,но Лилит няма да се подчини на Адам  и  да му бъде робиня  :D Чувствам женската ми същност невероятно устойчива и силна-невероятно за съвпад на трз Сатурн.Нямам никакви съмнения,комплекси и страхове по отношение на женския си сексуален фундамент.
« Последна редакция: Февруари 22, 2016, 09:04:44 am от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Лилит
« Отговор #67 -: Февруари 22, 2016, 11:10:09 am »
При мен тр.Лилит от 7 дом е в сходящ тригон с нат.Марс в 4 дом. Отчитам хармония с мъжа ми :)
Над силата е само умението да я владеем!

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Лилит
« Отговор #68 -: Февруари 22, 2016, 03:42:09 pm »
При мен Лилит е в осми дом в Лъв в тригон с Луната. Сега по транзит е направила опозиция с Луната. Нищо не отчитам.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Лилит
« Отговор #69 -: Май 18, 2016, 01:06:37 pm »
Преди 9г пак е била там :) Имаше ли случки?  :)
Над силата е само умението да я владеем!

Lora

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 53
Re: Лилит
« Отговор #70 -: Февруари 14, 2018, 12:54:06 pm »
Имате ли наблюдения как действа Лилит при съвпад с Марс при жена? И при синастрия съвпад на мъжка Лилит с лични планети на жената, а също и при съвпад на мъжка Лилит с женски Юпитер?

Lora

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 53
Re: Лилит
« Отговор #71 -: Февруари 14, 2018, 01:28:55 pm »
 Веднъж единият от двамата ми братя, с който имаме такъв съвпад моя Венера с негов Лилит ми каза: "Ти си идеалната жена, ако някой ден се оженя ще е за жена, която прилича на теб"
Което е странно, винаги съм мислела, че Лилит плаши мъжете.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Лилит
« Отговор #72 -: Февруари 14, 2018, 01:39:47 pm »
Хаха, погледнах за първия ми братовчед, с който като малки се разбирахме най-много и дори планирахме да се оженим като пораснем.  :012:

Негова Лилит в точен съвпад по знак и градус с моята Венера.
Но също така има троен съвпад на Слънце, Венера и Юпитер в Телец, който ми е на ДС. И стрелешка Луна в тригон с моя огнен стелиум.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lora

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 53
Re: Лилит
« Отговор #73 -: Февруари 14, 2018, 01:50:59 pm »
Да, интересно е... И ние бяхме много близки, ужасно близки, като залепени, после започнахме да се прецакваме с пари и това ме дразни. Макар, че процесът е двустранен. Първа започнах аз, сега е той...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Лилит
« Отговор #74 -: Февруари 14, 2018, 03:33:52 pm »
Веднъж единият от двамата ми братя, с който имаме такъв съвпад моя Венера с негов Лилит ми каза: "Ти си идеалната жена, ако някой ден се оженя ще е за жена, която прилича на теб"
Което е странно, винаги съм мислела, че Лилит плаши мъжете.
Моята Венера също е в съвпад с Лилит на брат ми,не ми е споделял,че си търси жена като мен,но да,има привързаност.Лилит на съпругът ми е в опозиция с венерата ми,имаме любовни отношения от седемнадесет годишни,но не е само от Лилит.Тя е страстта,но и омразата.При раждане също е аспектирана,дирекции,прогресия.В соларна карта когато е на куспида, ъглова,дава събитие.Със сина ми имаме съвпад на Лилит.