Автор Тема: Новолуние на 23.04.2020г.  (Прочетена 10024 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Новолуние на 23.04.2020г.
« Отговор #15 -: Април 22, 2020, 08:08:31 pm »
Утре, т.е. точно на новолунието е срещата на лидерите на държавите в ЕС за справяне с кризата и ще се обсъждат 1 трилион евро как да се разпределят.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние на 23.04.2020г.
« Отговор #16 -: Април 22, 2020, 09:23:36 pm »
Утре, т.е. точно на новолунието е срещата на лидерите на държавите в ЕС за справяне с кризата и ще се обсъждат 1 трилион евро как да се разпределят.
точно по Телец

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние на 23.04.2020г.
« Отговор #17 -: Април 22, 2020, 10:25:28 pm »
Утре, т.е. точно на новолунието е срещата на лидерите на държавите в ЕС за справяне с кризата и ще се обсъждат 1 трилион евро как да се разпределят.

На тъмно как да се разпределят ?!  :)
Има вероятност някой да загуби своята независимот, да падне под чуждо влияние. В такива дни успеха е неустойчив.
« Последна редакция: Април 22, 2020, 11:02:25 pm от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние на 23.04.2020г.
« Отговор #18 -: Април 22, 2020, 11:19:58 pm »
Утре, т.е. точно на новолунието е срещата на лидерите на държавите в ЕС за справяне с кризата и ще се обсъждат 1 трилион евро как да се разпределят.

На тъмно как да се разпределят ?!  :)
Има вероятност някой да загуби своята независимот, да падне под чуждо влияние. В такива дни успеха е неустойчив.
То е видео среща, а не реална и всъщност с нея започват преговори, които ще продължат до юни поне...
Германия, Австрия, Нидерландия и Дания са за това, парите а се отпускат като заеми, а Италия, Франция, Испания искат да са като субсидии за подпомагане и справяне с кризата.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние на 23.04.2020г.
« Отговор #19 -: Април 22, 2020, 11:50:28 pm »
В тази фаза е добре да се планира  без да се предприемат някакви действия, но на 1-ви лунен ден да се обсъждат важни неща, в които да е посята перспектива, развитие, хм ?!
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Новолуние на 23.04.2020г.
« Отговор #20 -: Април 23, 2020, 01:30:23 pm »
Сафо,

И при мен е в 12-ти дом.
Нещо сън не ме лови 2 вечери...
в 12д,ама аспектира ли нещо, щото при мен върху Сатурн и др. неща. Леля ми паднала и се пребила, ама не спира да меля с уста.

Сафо,
Спомням си че писах, но явно се е изтрило... ???
Опозиция на нат Плутон в Скорпи в 6ти дом.
Квадратура към МЦ/ ИЦ ... защо пък не...
Секстил към Меркурий
Тригони към Уран и Нептун
То остана ли нещо свободно...
Днес обаче вече нервата ми мина. Получих рефлукс(някои му казват киселини, но при мен не е свързано с киселини, ами с болка, такава гастритна)
И сега се чудя какво да ям, защото почти нищо не трябва да се яде.
Ще си купувам лекарство, защото не се издържа.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Новолуние на 23.04.2020г.
« Отговор #21 -: Април 23, 2020, 03:16:25 pm »
При мен във 2 дом в секстил с Луна/У5, Венера/У3,8, Меркурий/У4,7; тригон Уран/У12, Нептун/У1; опозиция Плутон/У9

Получих неочакван подарък за Великден днес - симпатичен шоколадов заек и книгата "Тялото - наръчник за употреба" :o
Бивши колежки ме търсят, но нямам желание да общувам с тях.
През миналата седмица след разговор с мазния, гнусен, крив гейски рак (бившият работодател), разбрах, че няма да получа една заработена сума, която ми се полага.
Чувствам се супер уморена и много ми се спи.


tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Новолуние на 23.04.2020г.
« Отговор #22 -: Април 23, 2020, 03:48:19 pm »
Вчера/снощи за малко да не тупна, припадна докато се къпя. Беше ужасно. 75 годишен дядо не се къпе така, както аз го направих  :(
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние на 23.04.2020г.
« Отговор #23 -: Април 23, 2020, 05:23:24 pm »
В тази фаза е добре да се планира  без да се предприемат някакви действия, но на 1-ви лунен ден да се обсъждат важни неща, в които да е посята перспектива, развитие, хм ?!
Днес сутринта от 7ч бг време е втори лунен ден  :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7368
Re: Новолуние на 23.04.2020г.
« Отговор #24 -: Април 24, 2020, 02:09:16 pm »
Чакам го с нетърпение,съвпад натален Сатурн в 12 дом,прогресивни Венера и Меркурий са там.Задейства ми тао квадрата.Опозиция Юпитер,квадрат Меркурий.Транзитен Сатурн е съвпад нат.Меркурий 1*орбис .
И дирекция СВ е съвпад Сатурн-1*орбис.
Има раздвижване по всякакви теми, обаче съм много доволна от вчерашния ден. Купих си божур, целият с пъпки, ще цъфти.. И още някакво цветно храсче, не помня името, но ухае великолепно. Прекарах часове в градината сред цветята, огромно удоволствие.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Новолуние на 23.04.2020г.
« Отговор #25 -: Април 24, 2020, 05:30:22 pm »
Чакам го с нетърпение,съвпад натален Сатурн в 12 дом,прогресивни Венера и Меркурий са там.Задейства ми тао квадрата.Опозиция Юпитер,квадрат Меркурий.Транзитен Сатурн е съвпад нат.Меркурий 1*орбис .
И дирекция СВ е съвпад Сатурн-1*орбис.
Има раздвижване по всякакви теми, обаче съм много доволна от вчерашния ден. Купих си божур, целият с пъпки, ще цъфти.. И още някакво цветно храсче, не помня името, но ухае великолепно. Прекарах часове в градината сред цветята, огромно удоволствие.
Сафо, и аз искам божури. Пиши ми на ЛС, защото не съм изобщо по цветята.  :-*
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Новолуние на 23.04.2020г.
« Отговор #26 -: Април 28, 2020, 07:54:04 pm »
При мен е в 7д, в тригон с Юпитер в Дева, 10д.
Нищо няма да очаквам предварително, защото този съвпад на Новолунието с Уран подвежда  ;)

Уран ми е У4. Прекратих връзката си.
Само защо стана при тригон с Юпитер У5... сигурно, за да стане лесно. Чудя се дали е окончателно. Мисля, че е. При него Плутон се връща в каре към Луната му на 22гр Везни.
Още ще го пере Плутонът, особено при съвпад с Юпитер в точен градус през ноември. Може да съм изтървала бъдещ милионер  :D
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински