Автор Тема: Пълнолуние на 05.06. 2020г.  (Прочетена 27917 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние на 05.06. 2020г.
« Отговор #15 -: Май 30, 2020, 10:14:56 am »
ЛЗ при мен е в 4д в точен тригон с У4 в 8д, очаквам да финализирам продажбата на едни ниви по това време, понеже точно на 5-ти трябва да е готов последният документ, нужен за целта. Продавам ги на загуба, макар лунацията да е в секстил с Венера У2 във 2д и тригон с Юпитер  :-X

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Пълнолуние на 05.06. 2020г.
« Отговор #16 -: Май 30, 2020, 01:15:46 pm »
Това лунно затъмнение ми е в лунара, който пък повтаря осите на натала. Бях писала, че тази година имам два лунара, които повтарят осите на наталния ми хороскоп...първия беше април. Сега за този със затъмнението не ми се мисли....
И през април случи ли ти се нещо по-различно от другите лунарни месеци?
През есента новия ми солар започва заедно с новия лунар, т.е. новия ми солар започва с Пълнолуние в опозиция на моето Слънце
Преди няколко години, когато починаха мама и братовчедката, новият солар ми започна заедно с венерин възврат, имах повече разходи, отколкото приходи, но пък получих от щъркела подарък- внук, на който Юпитер съвпада с моята Венера  :)

Случи се и никак не беше хубаво. Затова написах, че не ми се мисли.

Наистина не съм очаквала, че транзитния уран на МЦ ще донесе неприятни събития, свързани с майка ми. Навсякъде пишат - проблеми в работата :-X
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12461
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние на 05.06. 2020г.
« Отговор #17 -: Май 30, 2020, 06:17:01 pm »
Тери, нали 10-4 са една ос. 10-ти в женска карта има отношение към майката.
Би трябвало тр.Уран да е ускорил процес, който е започнал и е бил свързан с майката по други  и още показатели
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние на 05.06. 2020г.
« Отговор #18 -: Май 30, 2020, 07:50:04 pm »

Случи се и никак не беше хубаво. Затова написах, че не ми се мисли.

Наистина не съм очаквала, че транзитния уран на МЦ ще донесе неприятни събития, свързани с майка ми. Навсякъде пишат - проблеми в работата :-X
Уран на МС е в опозиция на IC- дома и родителите, татко почина при транзитен Уран в моя 4-ти дом, квадрат Слънцето ми, през 90-та

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Пълнолуние на 05.06. 2020г.
« Отговор #19 -: Май 30, 2020, 09:35:58 pm »
Преди няколко години, когато починаха мама и братовчедката, новият солар ми започна заедно с венерин възврат, имах повече разходи, отколкото приходи, но пък получих от щъркела подарък- внук, на който Юпитер съвпада с моята Венера  :)
В миналогодишния ми солар, който изтича през август, има възврат на Венера в 4-ти дом, там и Юпитер се мъдри до Асцендента в 7-ми натален, като първият попада на върха на 8-ми натален. Луната се пада в 12-ти соларен в скорпион. Притесних се заради предстоящите затъмнение (и лунни, и пръстеновидното слънчево), които правят лоши аспекти със Сатурн и транзитен Марс, да не говорим, че слънчевото ще си е в точен съвпад с наталния Марс във 2-ри дом. Освен това съм в началото на Саде сати и от месеци чакам най-лошото едва ли не. Взех да се притеснявам за родителите си, даже не смея да ги оставям сами. :'(
« Последна редакция: Май 30, 2020, 09:40:12 pm от guapa79 »

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Пълнолуние на 05.06. 2020г.
« Отговор #20 -: Май 30, 2020, 09:45:58 pm »
2/8 домове са финансови домове,заеми,кредити,пари.......ценностна система,недвижимост,секс,интервенции.
Да знам, че не са банки, заеми, парите на другите, сексът, сбъднатите желания също, но като че ли сме свикнали да свързваме тая ос предимно със смъртта и неприятни усещания. Отделно управител на 8-ми ми е Юпитер, а той е в 4-ти.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние на 05.06. 2020г.
« Отговор #21 -: Май 30, 2020, 10:04:43 pm »
Да знам, че не са банки, заеми, парите на другите, сексът, сбъднатите желания също, но като че ли сме свикнали да свързваме тая ос предимно със смъртта и неприятни усещания. Отделно управител на 8-ми ми е Юпитер, а той е в 4-ти.
Ами не сме свикнали да свързваме със смъртта тази ос, която е финансова, както ти писа Сафо.
 Юпитер е благоприятна планета, заедно със Слънцето ти и Венера в 4д би трябвало да ти носят само благини в дома и семейството.
СЗ на Марс във 2д ще те активира по отношение изкарване на пари, а в солара нищо лошо не виждам, за да се притесняваш толкова и правиш драма от това, има опасност да загубиш работа

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Пълнолуние на 05.06. 2020г.
« Отговор #22 -: Май 30, 2020, 10:23:26 pm »
Ами не сме свикнали да свързваме със смъртта тази ос, която е финансова, както ти писа Сафо.
Юпитер е благоприятна планета, заедно със Слънцето ти и Венера в 4д би трябвало да ти носят само благини в дома и семейството.
СЗ на Марс във 2д ще те активира по отношение изкарване на пари, а в солара нищо лошо не виждам, за да се притесняваш толкова и правиш драма от това, има опасност да загубиш работа
Да, знам, с подобен стелиум в 4-ти аз наистина имам уют и спокойствие у дома, хубаво и много задружно семейство. Засега да чукам на дърво всички са ми горе-долу здравички. Само татко в последните 2 години прави вече 2 катастрофи, едната даже сравнително скоро, но беше малкият дявол и пострада само колата. Между другото Юпитер и Венера са ми изгорени от Слънцето, в съвпад са с него.
А относно работата... още с началото на извънредното положение останах без такава. Водя се на работа, но нямахме дейност, понеже rio.bg е колективен сайт за пазаруване като Grabo и нещата замряха. Без заплати сме оттогава и чакаме уж мярката 60/40, та засега така са ми се развили нещата. Не знам затъмненията дали ще се отразят положително или отрицателно в тая посока.
« Последна редакция: Май 30, 2020, 10:25:56 pm от guapa79 »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Пълнолуние на 05.06. 2020г.
« Отговор #23 -: Май 31, 2020, 10:15:30 am »
Тери, нали 10-4 са една ос. 10-ти в женска карта има отношение към майката.
Би трябвало тр.Уран да е ускорил процес, който е започнал и е бил свързан с майката по други  и още показатели

Предполагам още повече, че наталният уран е в 4-ти дом и сега лятото е първият точен аспект от урановата опозиция, която ми предстои.


Случи се и никак не беше хубаво. Затова написах, че не ми се мисли.

Наистина не съм очаквала, че транзитния уран на МЦ ще донесе неприятни събития, свързани с майка ми. Навсякъде пишат - проблеми в работата :-X
Уран на МС е в опозиция на IC- дома и родителите, татко почина при транзитен Уран в моя 4-ти дом, квадрат Слънцето ми, през 90-та

Честно казано мислех си, че урановата опозиция няма да ме засегне силно предвид това, че уран няма мажорни аспекти с лични планети. Само дето е в кардинални домове.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние на 05.06. 2020г.
« Отговор #24 -: Май 31, 2020, 02:01:05 pm »
Между другото Юпитер и Венера са ми изгорени от Слънцето, в съвпад са с него.
Венера и Юпитер са над 4 градуса отдалечени от Слънцето, не са изгорени, а са в лъчите на Слънцето
до 17 минути е казими, планетата е в сърцето на Слънцето
от 17 минути до 3 градуса отстояние от Слънцето се води изгорена

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Пълнолуние на 05.06. 2020г.
« Отговор #25 -: Май 31, 2020, 03:35:27 pm »
Венера и Юпитер са над 4 градуса отдалечени от Слънцето, не са изгорени, а са в лъчите на Слънцето
до 17 минути е казими, планетата е в сърцето на Слънцето
от 17 минути до 3 градуса отстояние от Слънцето се води изгорена

Значи ако ми е напълно точен часът на раждане, нямам основания за паника и не са ми слабички бенефиците. Благодаря! :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Пълнолуние на 05.06. 2020г.
« Отговор #26 -: Юни 01, 2020, 07:01:26 am »
Това лунно затъмнение ми е в лунара, който пък повтаря осите на натала. Бях писала, че тази година имам два лунара, които повтарят осите на наталния ми хороскоп...първия беше април. Сега за този със затъмнението не ми се мисли....
Тери,в солара ти Луна  в 10 сол,Венера съвпад Уран в 8ми от 10.Акцентът там в 5ти дом,като 8ми производен на родител,всеки път и аз съм в напрежение като видя планети по оста5/11,хич не мисля за любов вече.Все пак транзитите от април са отминали /активирали вече.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Пълнолуние на 05.06. 2020г.
« Отговор #27 -: Юни 01, 2020, 09:54:15 am »
Това лунно затъмнение ми е в лунара, който пък повтаря осите на натала. Бях писала, че тази година имам два лунара, които повтарят осите на наталния ми хороскоп...първия беше април. Сега за този със затъмнението не ми се мисли....
Тери,в солара ти Луна  в 10 сол,Венера съвпад Уран в 8ми от 10.Акцентът там в 5ти дом,като 8ми производен на родител,всеки път и аз съм в напрежение като видя планети по оста5/11,хич не мисля за любов вече.Все пак транзитите от април са отминали /активирали вече.

Благодаря, че си погледнала, Сафо. И аз се сетих за картата на Грег с венера в пети соларен....гледаха ли се транзити към солар, щото затъмнението всъщност е в съвпад със соларния асцедент?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Пълнолуние на 05.06. 2020г.
« Отговор #28 -: Юни 01, 2020, 12:43:26 pm »
Гледат се транзити към солар. В соларът Венера е силна, което е положително.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Пълнолуние на 05.06. 2020г.
« Отговор #29 -: Юни 01, 2020, 03:12:27 pm »
Гледат се транзити към солар. В соларът Венера е силна, което е положително.

Много ти благодаря, Сафо!
Frankly, my dear, I don't give a damn.