Автор Тема: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г  (Прочетена 32691 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13481
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« -: Юни 08, 2020, 05:11:47 pm »
Новолуние на 0*21' в Рак, което е пръстеновидно Слънчево затъмнение. Най-точен аспект е куинконс с ретро Сатурн. Съвпада със звездата Менкалиан.

При мен попада в 10д, като квадрати светилата, но с по-голям орбис от 8* , а при голямата ми дъщеря попада върху Юпитер У7 в 1д. и спуска тригон към Луната в 5д. Съвпада със Слънцето на нейния бивш, с когото имаше връзка 7г и се разделиха няколко месеца след СЗ в Лъв през 2017та, което беше опозиция на нейното Слънце. Той би трябвало да е завършил колежа, заради който замина в друг град и беше причина да се разделят, безпаричието най-вече. Ще ми е интересно как ще им се отрази това затъмнение

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 200
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #1 -: Юни 08, 2020, 05:20:43 pm »
Ще споделиш. На мен затъмненията ми се въртят от 2 год по оста 1-7 и съответно се разделих с мъжа  ми,смених работа,  попаднах на странна, но силна връзка от разстояние, купих апартамент а бе във вихъра съм само да сме живи и здрави.  Сега Венера обърна в точен съвпад с десцендента, та акцента пак е там. Незнам .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13481
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #2 -: Юни 08, 2020, 09:21:50 pm »

Интерпретацията на Бернадет Брейди за това затъмнение- ограничения, задържане, отделяне, илюзии. Може да произходят събития, които блокират. В това състояние човек е склонен неправилно да оцени своите сили или ситуацията, и има смисъл да изчакате, преди да предприемете някакви реални действия.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #3 -: Юни 08, 2020, 09:28:12 pm »
При мен ще е в 9д. Ац на СЗ ми е в 10д. Марс е почти върху Слънцето ми, а Сатурн е върху К4.
Нямам идея какво да очаквам. Хубавото е, че нямам точни аспекти и ще е предимно усещане без събития.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7238
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #4 -: Юни 08, 2020, 10:45:47 pm »
Светилата нямат подкрепа от никъде,мунданно.
При мен във втори дом,куинконс Нептун,тригон Венера.Слънчевите затъмнения са с по-продължително действие,вероятно ще има придобивка при мен,поне такива очаквания имам.


Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6477
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #5 -: Юни 08, 2020, 10:51:07 pm »
При мен ще е в 5 дом в точна опозиция с натален Плутон у9 в 8 дом и в съвпад с Луната у6 (орбис от 7 градуса и нещо) - вероятно ще се случат събития, които ще ме принудят да предприема крайни и отчаяния действия по отношение на живота си и как да го живея занапред.
Онзи ден получих заплаха по телефона от скрит номер и мисля, че това е началото...

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6477
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #6 -: Юни 08, 2020, 11:03:58 pm »
То ще се случи между другото по време на лятната ми отпуска. Два дена е след 6-годишнината от изчезването на брат ми. Нямам планове да ходя някъде, поне засега. Всичко зависи от обстоятелствата.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13481
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #7 -: Юни 09, 2020, 12:01:58 am »
При мен ще е в 5 дом в точна опозиция с натален Плутон у9 в 8 дом
как така опозиция с натален Плутон, не е възможно да си с Плутон е Козирог. Нямаше ли Плутон в Скорпион в 8д?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6477
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #8 -: Юни 09, 2020, 12:43:15 am »
При мен ще е в 5 дом в точна опозиция с натален Плутон у9 в 8 дом
как така опозиция с натален Плутон, не е възможно да си с Плутон е Козирог. Нямаше ли Плутон в Скорпион в 8д?
Моя грешка. Лелее! Аспекта е тригон всъщност.  :-\
 Извинявам се за което! Заплахата по телефона определено ме стресна , а и като не знам от кого е, се плаша. Дали е възможно да има връзка с проведената ми анкета по известна социална мрежа относно задължителното ваксиниране?
 Много ми е интересно какво ще се случи след това затъмнение.  И какви ограничения мога да очаквам от него.

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #9 -: Юни 09, 2020, 02:06:16 am »
При мен попада във 2-ри дом в съвпад с Марс и въпросната звезда, за която не бях чувала и за която сега прочетох. "Във връзка с Марс звездата може да предвещава случайна смърт по време на официални фестивали, маневри и учения." Очертава се да е още "по-чудно" и от ЛЗ. Еми... край с фестивалите ;D
Може да остана без работа спред akruks, а нещо друго да очаквам ли според аспектите, които прави с натала ми?
« Последна редакция: Юни 09, 2020, 10:22:09 pm от guapa79 »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6477
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #10 -: Юни 09, 2020, 10:29:59 am »
Възможно ли е покрай слънчевото затъмнение отново да затворят цялата държава и да спрат живота? Сутринта по радиото чух, че за изминалия ден имал 83 заболели.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12457
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #11 -: Юни 09, 2020, 02:04:34 pm »
Светилата нямат подкрепа от никъде,мунданно.
При мен във втори дом,куинконс Нептун,тригон Венера.Слънчевите затъмнения са с по-продължително действие,вероятно ще има придобивка при мен,поне такива очаквания имам.

Марс е квадрат и с трите затъмнения. Сега силата му расте, но през деня, не е добре. Всички негативни характеристики от природата му могат да се проявят. Сатурн не го вижда, докато Марс не влезе в Овен. С Венера в действащ квадрат.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3331
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #12 -: Юни 09, 2020, 03:29:25 pm »
Светилата нямат подкрепа от никъде,мунданно.
При мен във втори дом,куинконс Нептун,тригон Венера.Слънчевите затъмнения са с по-продължително действие,вероятно ще има придобивка при мен,поне такива очаквания имам.

Марс е квадрат и с трите затъмнения. Сега силата му расте, но през деня, не е добре. Всички негативни характеристики от природата му могат да се проявят. Сатурн не го вижда, докато Марс не влезе в Овен. С Венера в действащ квадрат.

А това как би се отразило на слънчевите риби, Рени?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6477
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #13 -: Юни 09, 2020, 09:00:39 pm »
Възможно ли е покрай слънчевото затъмнение отново да затворят цялата държава и да спрат живота? Сутринта по радиото чух, че за изминалия ден имал 83 заболели.
???

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #14 -: Юни 09, 2020, 09:53:07 pm »

Предстоящото на 21 юни слънчево затъмнение, е вероятно да има някакво по-съществено значение и в глобален план. Като глобални процеси. Намира се на точката на Овена. През призмата и с характерните особености на мунданен цикъл - Юпитер - Уран от 2010 г., който е започнал на нулевия градус на Овен. (В този ред на мисли, имате ли някакви нишани юпитерово-уранов тип от дома, в който попада точката на Овена ?)

Пътят към него е въпрос на осъзнаване на реалността, на личните потребности за щастие и комфорт. Достигащ до човек по различните комуникационни канали. Ретрограден Меркурий в зодиакалния знак Рак. От какво човек има нужда, за да се чувства наистина щастлив. За да стане възможно да постигне, това което му носи това усещане. Осветяване и на най-скритите емоционални кътчета. Любовна метаморфоза.

Под знака на новите инициативи,  иновативното, извън обичайното русло, в които водещото е чувството за емоционално удовлетворение, усещането, че си на твоето място. В които е възможно усърдния труд, положени усилия,  да станат причина, за да се открият нови хоризонти, посоки. Отваряне на нова глава, отгръщане на нова страница посредством ретроспекция, равносметка и преоценка на емоционалните потребности, взаимоотношенията.

Това слънчево затъмнение може да постави в нова светлина теми и въпроси, които са били актуални през 2010 г.
« Последна редакция: Юни 09, 2020, 10:05:44 pm от starinthenightsky »