Автор Тема: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г  (Прочетена 33774 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #105 -: Май 27, 2021, 09:38:35 pm »
Да проверим сега ,една година от слънчевото затъмнение, дали има продължителност и действие при тези от вас,при които е имало аспекти,сходящи,към куспиди/планети,натални и прогресивни също?! :)
Аз месец-два по-късно имах финансови постъпления, след като не бяхме взимали заплати известно време заради пандемията. През последните месеци също изкарвам допълнително пари, пишейки и рисувайки. Беше ми във 2-ри дом тогава в точен съвпад с Марс У7, У12 и в тригон към Луната У4, та и леко ни се закрепиха отношенията с мъжа до мен, възобнови се интимността. 2 дни след възврата на Марс, като се активира пак точката на затъмнението от него, отново имаше проявление. Мисля обаче, че тепърва ще се случват още неща, защото ще съм с профекция скорпион от август, а и е супер активен в картата ми в момента.  :)
И 25.04.21г мина и замина,нали ;)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #106 -: Май 27, 2021, 09:45:26 pm »
Видях, че съм писала, че ми е било в 12 дом, на 8 градуса от АЦ.
Помня, че тогава започнах да усещам, че нещо с връзката ми не е наред, но тъпо и упорито се правех, че съм над нещата. На следващата лунация в 7- ми дом дойде развръзката.
Гледам, че и сън съм сънувала за разправия със шефката- вече съм с нова и готина.
Не мисля , че мога да очаквам продължение по темата. Вероятно още дълго ще помня и ще се чувствам предадена, но аз винаги съм така, когато приключвам връзка.
Корея,нещо по-специално/отчетливо да се е случило 8 месеца по-късно,тоест ,края на февруари месец 21г?Заради сх,съвпад с асц след 8*/8 месеца,8 седмици/8 дни.

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #107 -: Май 28, 2021, 12:29:38 am »
И 25.04.21г мина и замина,нали ;)
Дам, имаше малко нервни изблици и рев същия ден,  ;D но на другия нещата се развиха в добра посока.  :) Може би ще е по-тежко, когато Марс ми наближи IC, съвпадне с прогресивния и е в опозиция на транзитния Плутон или пък стигне Венерата ми. Навсякъде чета, че тия съвпади не са добри, ако малефикът е с лош статус в картата. Вместо да е любовно, давало по-скоро инциденти. А и ми е управител 8-ми соларен в 1-ви и съм в очакване заради оня лунар, за който питах последно.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #108 -: Май 28, 2021, 07:40:13 pm »
Видях, че съм писала, че ми е било в 12 дом, на 8 градуса от АЦ.
Помня, че тогава започнах да усещам, че нещо с връзката ми не е наред, но тъпо и упорито се правех, че съм над нещата. На следващата лунация в 7- ми дом дойде развръзката.
Гледам, че и сън съм сънувала за разправия със шефката- вече съм с нова и готина.
Не мисля , че мога да очаквам продължение по темата. Вероятно още дълго ще помня и ще се чувствам предадена, но аз винаги съм така, когато приключвам връзка.
Корея,нещо по-специално/отчетливо да се е случило 8 месеца по-късно,тоест ,края на февруари месец 21г?Заради сх,съвпад с асц след 8*/8 месеца,8 седмици/8 дни.
През февруари бяха разправиите с неговата рода заради снимките из нета, но някак не го отчитам като кой знае колко значително събитие.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #109 -: Май 28, 2021, 07:43:26 pm »
Корея,благодаря!Не е значимо,но ми беше любопитно дали сх.аспект дава събития след толкова еденици време,както при хорарите.И все пак аспекта идва от 12 дом,тайни,скрити врагове..... ;)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #110 -: Май 28, 2021, 07:49:14 pm »
Да проверим сега ,една година от слънчевото затъмнение, дали има продължителност и действие при тези от вас,при които е имало аспекти,сходящи,към куспиди/планети,натални и прогресивни също?! :)
Това затъмнение беше точен съвпад със Слънцето на дългогодишен приятел на голямата ми дъщеря, с когото се разделиха когато той замина да учи надалеко края на 2017г - преди седмица-две най-после ѝ писа, изкарал прочутата кулинарна школа, работил е като управител на ресторант миналата година и сега замина за у-л на хотел в Мексико с 6м. договор, но самолета му от Мадрид беше в неудобно за среща и кафе време, иначе искаше да се видят, съжаляваше, че не е успял да си намери работа в Мадрид, понеже повечето хотели са затворени. При нея затъмнението беше точен съвпад с Юпитер в 1д, Юпитер ѝ е У7, СъУ11 - писа си с първата и единствена любов, възвърна си вдъхновението и сега рисува, не беше хващала четките 3г.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #111 -: Май 28, 2021, 08:05:40 pm »
Успех на дъщеря ти ,Акрукс! :-*

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #112 -: Юни 02, 2021, 07:33:12 pm »
СЗ на 21 юни принадлежи към

Серия Сарос 4 Северна
Ограничение, подтискане, задържане, раздяла и илюзии са запазена марка за това семейство затъмнения. Събитията, които се случват като че ли блокират индивида. При това блокиране той е много склонен към грешна преценка на силите си или на ситуацията и е по-добре да изчака, докато затъмнението премине, преди да предприеме някакви реални действия. Това е една неблагоприятна серия Сарос.

...1966,1984,2002,2020...

На 28.06 Марс с ингреса си в Овен ще квадратира точката на СЗ и около тази дата ще има събития,инициирани от затъмнението,по които човек да осъзнае смисъла му

При опозиция СЗ с натална планета сме свидетели,възниква конфликт или избор. При съвпад-участници.При квадратура- бързо и внезапно разрешаване на проблемите. При тригони - не очаквайте нищо положително.
Важно е и коя е нат.планета активирана от СЗ
[/color]

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #113 -: Юни 02, 2021, 07:36:48 pm »
Да проверим сега ,една година от слънчевото затъмнение, дали има продължителност и действие при тези от вас,при които е имало аспекти,сходящи,към куспиди/планети,натални и прогресивни също?! :)
А за това затъмнение ,след като Марс го активира от овен с квадрат,след това активира ли ,когато мине през точката на затъмнението,тоест в 0*на рак,и продължава ли да активира същото от везни и след това с опозиция от козирог?
На 23.04.21г,Марс е в 0*на рак,след това на 15.09.в 0*на везни,на 25.01.22г.-0*на козирог.
« Последна редакция: Юни 02, 2021, 07:48:53 pm от Сафо »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #114 -: Юни 11, 2021, 07:50:43 am »
Ще ти дам пример от живота
това пръстеновидно сл. затъмнение Рак / новолуние/ беше  върху Слънцето в опозе на Юпитер У10 на приятел
при пълнолуние в Рак на 30.12.2020 му се случи нещо трагично,засягащо баща му -кулминация, събитие
и сега до  новолуние в Рак на 10.07.2021 нещата ще приключат,дано е с позитивен изход

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #115 -: Юни 11, 2021, 11:21:34 am »
Марс действа различно в своите фази. През лятото, когато ще ингресира в Дева и активира дъгата на затъмненията 5*-20 * Стрелец/ Близнаци, ще е в своята последна фаза, аналог на последна четвърт от цикъла 2019 г , в 9* Дева. Не може да се тълкува еднозначно за всеки по един и същи начин каква ще е проявата.

И аз ще дам пример, със себе си, СЗ 0* Рак от 2020 г/в 7 ми/, затвори тао-то по натал Слънце /у9, в 4-ти/опозиция Юпитер,/у1 и у4, в 10-ти/. Какво се е случило при пълнолунието на 8* Рак/в 8-ми /, с Марс 26 * Овен съвпад Венера у6,11 ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #116 -: Юни 11, 2021, 12:40:55 pm »
Стреличка, благодаря! Слънцето има ли плавни аспекти?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #117 -: Юни 11, 2021, 12:44:18 pm »
Рени, нещо свързано с жена, леля, сестра, приятелка? Операция, катастрофа.
Слънце у9 по този дом далечни роднини, не кръвни, но и 4ти дом на леля/чичо. Може домашен любимец да е родил, или пострадал.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #118 -: Юни 11, 2021, 08:10:07 pm »
Сафо, образовах се много активно, с материя, която ми е полезна професионално. Върна ми се хрочнично заболяване.
Леля ми от декември получава финансова помощ от обществена структура, заради приноса й в годините за културата на града.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #119 -: Юни 12, 2021, 05:55:39 am »
Рени,благодаря! :)