Автор Тема: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г  (Прочетена 33689 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4545
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #15 -: Юни 09, 2020, 10:07:19 pm »
Стар , какво означава това ,в какъв смисъл е Намира се на точката на Овена.  .Виждам ,че е квадрат към Овен / , но коя е тази точка  ::)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #16 -: Юни 09, 2020, 10:22:05 pm »
В ураническата астрология първия градус на кардиналните и 15-ия на фиксираните зодикални знаци, се намират на точката на Овена - първия градус на Овен. На индивидуално ниво, това което се намира там, с това човекът е познат на обществото.

Ние и глобалният свят

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4545
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #17 -: Юни 09, 2020, 10:33:59 pm »
В ураническата астрология първия градус на кардиналните и 15-ия на фиксираните зодикални знаци, се намират на точката на Овена - първия градус на Овен. На индивидуално ниво, това което се намира там, с това човекът е познат на обществото.

Ние и глобалният свят
Благодаря ти много, не съм го чувала, мисля, това означава точки на Овена -няколко, не една ..

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #18 -: Юни 09, 2020, 11:09:36 pm »
Светилата нямат подкрепа от никъде,мунданно.
При мен във втори дом,куинконс Нептун,тригон Венера.Слънчевите затъмнения са с по-продължително действие,вероятно ще има придобивка при мен,поне такива очаквания имам.

Марс е квадрат и с трите затъмнения. Сега силата му расте, но през деня, не е добре. Всички негативни характеристики от природата му могат да се проявят. Сатурн не го вижда, докато Марс не влезе в Овен. С Венера в действащ квадрат.

А това как би се отразило на слънчевите риби, Рени?

Тери, шом тр. Марс настъпи Слънцето, пак е цикъл. Макар че, Риби малко го охлаждат, все пак ще е доста нажежено за Слънчевите Риби. Уморяващо, изтощаващо, напрегнато и някак трудно ще се намести енергията в новите цели. Такива няма да липсват заради рецепцията, почти, с Юпитер. Марс със затъмнения би трябвало да маркира събития. Започнатото ще е с пречки, прекъсвания. Нужна е мобилност и гъвкавост в действията. Зависи какъв е статуса на Слънце, може по-бързо да се стигне до желаното. Такъв Марс разболява слабо Слънце в коридор на затъмнения. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #19 -: Юни 10, 2020, 05:18:28 am »

Онзи ден получих заплаха по телефона от скрит номер и мисля, че това е началото...

Какво ти казаха по телефона?


Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #20 -: Юни 10, 2020, 07:29:51 am »

Онзи ден получих заплаха по телефона от скрит номер и мисля, че това е началото...

Какво ти казаха по телефона?
Да внимавам много и да не си пъхам гагата там, където не ми е работа.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #21 -: Юни 10, 2020, 09:54:06 am »
Благодаря, Рени. То кое ли слънце в риби е силно...
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7360
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #22 -: Юни 10, 2020, 01:45:09 pm »
Тери, защо да не е силно в риби? Добре аспектирано и ненаранено от малефици си е ок. Познавам доста слънца в лъв, не са втасали.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #23 -: Юни 10, 2020, 02:28:41 pm »
Благодаря, Рени. То кое ли слънце в риби е силно...
+1 . Права си. :)

И все пак, с Юпитер добре поставен или да попада в 1 или 9, 10 домове.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #24 -: Юни 10, 2020, 02:34:16 pm »
Тери, защо да не е силно в риби? Добре аспектирано и ненаранено от малефици си е ок. Познавам доста слънца в лъв, не са втасали.

Сафо, перегрин. Мъжка планета в женски знак ? Това не означва, че натива със Слънце Риби няма изява, и че живота му я "мяу".Периодът 19/20.02- 20.03, с колко много енергия го свързваш и кой е по-дълъг денят или нощта ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #25 -: Юни 10, 2020, 03:11:05 pm »
Периодът 19/20.02- 20.03, с колко много енергия го свързваш и кой е по-дълъг денят или нощта ? :)
зависи в кое земно полукълбо, в Австралия например есента започва на 22март :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #26 -: Юни 10, 2020, 04:14:37 pm »
Периодът 19/20.02- 20.03, с колко много енергия го свързваш и кой е по-дълъг денят или нощта ? :)
зависи в кое земно полукълбо, в Австралия например есента започва на 22март :)

Няма значение какъв е сезона "физически", по това време на годината Слънцето еволюира от старо към ново, от юг на север, символичното начало, светлината надделява над тъмнината, деня над нощта. Риби/12 , тъмно, старо, скрито, омаломощено; Овен/1, ново, младо, борба между светлото и тъмното, сеитба.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7360
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #27 -: Юни 10, 2020, 04:38:13 pm »
Тери, защо да не е силно в риби? Добре аспектирано и ненаранено от малефици си е ок. Познавам доста слънца в лъв, не са втасали.

Сафо, перегрин. Мъжка планета в женски знак ? Това не означва, че натива със Слънце Риби няма изява, и че живота му я "мяу".Периодът 19/20.02- 20.03, с колко много енергия го свързваш и кой е по-дълъг денят или нощта ? :)
Рени, мерси... Схванах! 👍

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #28 -: Юни 10, 2020, 04:42:03 pm »
Тери, защо да не е силно в риби? Добре аспектирано и ненаранено от малефици си е ок. Познавам доста слънца в лъв, не са втасали.

Сафо, перегрин. Мъжка планета в женски знак ? Това не означва, че натива със Слънце Риби няма изява, и че живота му я "мяу".Периодът 19/20.02- 20.03, с колко много енергия го свързваш и кой е по-дълъг денят или нощта ? :)
Рени, мерси... Схванах! 👍

Сафо, и аз съм в период на схващане. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #29 -: Юни 10, 2020, 09:58:59 pm »
Заплахата по телефона определено ме стресна , а и като не знам от кого е, се плаша. Дали е възможно да има връзка с проведената ми анкета по известна социална мрежа относно задължителното ваксиниране?


По телефона да не ти казаха да не говориш за ваксините? Ти защо не отиде в полицията? Направи си плана на телефона така, че всички разговори да се записват. Виж от кой номер са ти се обадили и дай да го потърсим този номер в интернет. Ако не го намерим, полицията да търси на кого е номера.

Напиши телефонния номер, от който са ти се обаждали в интернет и провери дали ще излезе резултат.