Автор Тема: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г  (Прочетена 33727 пъти)

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #90 -: Юни 22, 2020, 12:36:52 pm »
Светилата нямат подкрепа от никъде,мунданно.
При мен във втори дом,куинконс Нептун,тригон Венера.Слънчевите затъмнения са с по-продължително действие,вероятно ще има придобивка при мен,поне такива очаквания имам.
Придобивки имах ,парични..днес с мъжа ми скиторихме из Средна гора,през с.Байлово,селото на Елин Пелин.Намерихме малък язовир,Смолник и се излежавахме сред природата.Взех си и горско/полско цвете,с корен.Градината ми има ново попълнение,а и кактоса е цъфнал днес.
Това са дребни неща,но ме правят много,много щастлива.
До следващото затъмнение има време,ще видим. :)
А куинконса с Нептун.....ходихме до този язовир миналата неделя,но не стигнахме до него,бяхме с неподходяща кола.

Сафо,

И при мен е във втори дом с тригон към Венера с орбис 3*, както и тригони към Луна, Меркурий и Плутон, но са с над 6* орбис.
Иначе квадратура към Слънце и Юпитер с 4* орбис, и опозиция към Сатурн(9*) и Уран(3*) в 7-ми и Нептун(7) в 8-ми.
И ние бяхме на разходка, в събота до яз. Пчелина и Земенския манастир, но взехме и свекърва ми с нас.
Нея я изпръска един моторист, който мина през кална локва и нарочно се засили и цялата беше в кал.
Тъй като тя обича да мрънка за всичко, този път не каза нито дума, защото  беше толкова изморена че едвам дишаше.
Поне купи билетите за Земенския манастир и даде пари за гориво на мъжът ми.
Аз срещах втората си братовчедка, с която не се бяхме виждали сигурно 20години.
А мъжът ми го глобиха полицаи, защото нямаше пожарогасител...
Ходихме до една механа-там нямаше места, после до друга-там имало тържество и най-накрая намерих една пицария, та в 17:00ч обядвахме.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #91 -: Юни 22, 2020, 07:20:14 pm »
Вчера бях като на мране.  ;D По време на самото затъмнение бях на църква и взе да ми става лошо. Постих 7 дни с идеята за сефте да се изповядам и взема причастие. Не знам дали се дължи на глада, понеже 6 дни нищо ми нямаше и не усещах прималяване никакво, въпреки че се изтезавах само с плодове. Като се прибрах, едвам се добрах до леглото и почти през целия ден бях в подобно състояние. Отдавам го по-скоро на това, че може би при мен въздействието е било по-силно при тоя съвпад с лична планета. Предната нощ не мигнах изобщо също.
Не знам и кога да чакам някаква събитийност друга. Казват, че до 6 месеца, в период от 9 или 18г. или в момента, когато планетата, правеща съвпад, мине през нулевия градус отново. При мен това ще се случи на 25-ти април 2021г., когато Марс ще транзитира през рак и ще активира мястото, където се случи всичко вчера. Погледнах си картата за този ден - страшно много квадратури и опозиции, изглежда като тройно критичен ден.
Някой друг почувства ли неразположение? :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #92 -: Юни 22, 2020, 10:50:31 pm »
Миналата седмица най-изненадващо ни съобщиха, че ще имаме концерт тази сряда. Днес обаче се разбра, че концертът е отложен за юли поради затягане на мерките. Тъкмо се бях подготвил добре и те взеха, че го отмениха. А натуй отгоре през юли едва ли ще мога да участвам, тъй като отпуската ми свършва и ще тръгна отново на работа и ще имам много малко почивни дни.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #93 -: Юни 23, 2020, 11:40:59 am »
Вероятно раздвижване..."ритник", от глобален характер по темите на слънчевото затъмнение, на 28 юни, когато Марс ингресира в Овен в точен секстил с ретрограден Сатурн във Водолей и квадратура с нодалната ос. Този ингрес, развижване може да е с характеристиките на "огледалата за обратно виждане" Венера - Юпитер и Венера - Плутон, по линия на домовете, в които се намират транзитните Венера, Юпитер и Плутон и зодиакалните знаци Близнаци - Козирог. Въвеждане на нов ред и перспектива, преструктуриране, метаморфоза. В основата на която стоят личните потребности, усещане за комфорт, щастие.  Посредством общуване, контакти, емоционален, докосващ или вълнуващ тип комуникация.
« Последна редакция: Юни 23, 2020, 11:53:34 am от starinthenightsky »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #94 -: Юни 24, 2020, 04:28:44 am »
Вероятно раздвижване..."ритник", от глобален характер по темите на слънчевото затъмнение, на 28 юни, когато Марс ингресира в Овен в точен секстил с ретрограден Сатурн във Водолей и квадратура с нодалната ос. Този ингрес, развижване може да е с характеристиките на "огледалата за обратно виждане" Венера - Юпитер и Венера - Плутон, по линия на домовете, в които се намират транзитните Венера, Юпитер и Плутон и зодиакалните знаци Близнаци - Козирог. Въвеждане на нов ред и перспектива, преструктуриране, метаморфоза. В основата на която стоят личните потребности, усещане за комфорт, щастие.  Посредством общуване, контакти, емоционален, докосващ или вълнуващ тип комуникация.
Да не би тогава да започне чипирането?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #95 -: Юни 24, 2020, 04:32:28 am »
Да не би тогава да започне чипирането?
  :D :D :D :-[ теб ще пропуснат, спокойно, не ти трябва чип

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #96 -: Юни 24, 2020, 10:23:08 am »
Да не би тогава да започне чипирането?

Ти май си с вграден чип. С тази мания за преследване. С това че на някой му е едва ли не мисията на живота да се занимава персонално с твоя пъп, персона. Затворник на своето собствено съзнание.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #97 -: Юни 29, 2020, 02:43:47 pm »
Наложи се да върна котенцето, отказа да яде и се притесних да не си замине... :(

Радвам се, че сега добре и изглежда щастливо при майка си!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #98 -: Юни 29, 2020, 03:11:15 pm »
Романтика, върнала си при ретро Меркурий, много е вероятно отново да дойде при теб. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #99 -: Юни 29, 2020, 04:27:41 pm »
Рени, да, възможно е! Благодаря ти!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #100 -: Юни 29, 2020, 06:45:43 pm »
Рени, да, възможно е! Благодаря ти!
Моля. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #101 -: Май 27, 2021, 06:09:49 pm »
Да проверим сега ,една година от слънчевото затъмнение, дали има продължителност и действие при тези от вас,при които е имало аспекти,сходящи,към куспиди/планети,натални и прогресивни също?! :)

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #102 -: Май 27, 2021, 07:15:19 pm »
Да проверим сега ,една година от слънчевото затъмнение, дали има продължителност и действие при тези от вас,при които е имало аспекти,сходящи,към куспиди/планети,натални и прогресивни също?! :)
Аз месец-два по-късно имах финансови постъпления, след като не бяхме взимали заплати известно време заради пандемията. През последните месеци също изкарвам допълнително пари, пишейки и рисувайки. Беше ми във 2-ри дом тогава в точен съвпад с Марс У7, У12 и в тригон към Луната У4, та и леко ни се закрепиха отношенията с мъжа до мен, възобнови се интимността. 2 дни след възврата на Марс, като се активира пак точката на затъмнението от него, отново имаше проявление. Мисля обаче, че тепърва ще се случват още неща, защото ще съм с профекция скорпион от август, а и е супер активен в картата ми в момента.  :)
« Последна редакция: Май 27, 2021, 07:16:51 pm от guapa79 »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2097
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #103 -: Май 27, 2021, 08:52:39 pm »
Видях, че съм писала, че ми е било в 12 дом, на 8 градуса от АЦ.
Помня, че тогава започнах да усещам, че нещо с връзката ми не е наред, но тъпо и упорито се правех, че съм над нещата. На следващата лунация в 7- ми дом дойде развръзката.
Гледам, че и сън съм сънувала за разправия със шефката- вече съм с нова и готина.
Не мисля , че мога да очаквам продължение по темата. Вероятно още дълго ще помня и ще се чувствам предадена, но аз винаги съм така, когато приключвам връзка.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #104 -: Май 27, 2021, 09:31:42 pm »
Светилата нямат подкрепа от никъде,мунданно.
При мен във втори дом,куинконс Нептун,тригон Венера.Слънчевите затъмнения са с по-продължително действие,вероятно ще има придобивка при мен,поне такива очаквания имам.
[/color]Във втори дом ,тригон Венера И защо не съм отчела секстила със Сатурн и тригона с Юпитер :-[
Прогресивен Меркурий е в 0*на телец по същото време-секстил с Лунацията,прогресивни к4/к10 са в 0*везни /овен,квадрат с Лунацията,прогресивни к3/к9 плавен аспект,секстил/тригон.
Най-забележими събития до сега:Придобивка(нот.акт)на жилище,смърт на лелята на ММ и много други дребни за споделяне,но важни за мен.
Много пътуване ,повишиха брат ми в работата.Наситена от събития година.