Автор Тема: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г  (Прочетена 34777 пъти)

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #60 -: Юни 18, 2020, 06:59:12 pm »
При опозиция СЗ с натална планета сме свидетели,възниква конфликт или избор. При съвпад-участници.При квадратура- бързо и внезапно разрешаване на проблемите. При тригони - не очаквайте нищо положително.
Важно е и коя е нат.планета активирана от СЗ





При мен е в девети дом,точна опозиция на натално Слънце,което е връх на тау квадрат с Марс и Плутон....

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7439
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #61 -: Юни 18, 2020, 07:42:58 pm »
Ванеса,2002г.някакво по-запомнящо събитие имаше ли при теб,в семейството ?
Може и баба да станеш с лунация в 9д.
« Последна редакция: Юни 18, 2020, 08:16:11 pm от Сафо »

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #62 -: Юни 18, 2020, 08:55:38 pm »
Ванеса,2002г.някакво по-запомнящо събитие имаше ли при теб,в семейството ?
Може и баба да станеш с лунация в 9д.



Сафо,не си спомням някакво значимо събитие,но може и да имаш право да стана баба за първи път. Слънце,което е управител на мой 11 дом в знак Лъв,моят син е зодия Лъв,и сега е на 28г,има много показатели за промени в 2020,по собствено желание прояви интерес да се запише в университет,а преди години искаше да работи... :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #63 -: Юни 18, 2020, 10:01:12 pm »
При мен ще е в тригон с натален Плутон в 8 дом - щом да не очаквам нищо положително, значи ще е много лошо, така ли да разбирам, Стреличке? Сигурно някой инцидент? Освен това, ще е в крадрат и с нат. Марс У2 в 7 дом.
Кога точно през 2002 е имало СЗ?
« Последна редакция: Юни 18, 2020, 10:37:28 pm от Veselin »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13588
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #64 -: Юни 18, 2020, 11:42:22 pm »
Ванеса,2002г.някакво по-запомнящо събитие имаше ли при теб,в семейството ?
Може и баба да станеш с лунация в 9д.
2001г на 21юни е имало затъмнение в Рак на 0•10'
А по 9д се става баба, ако първото дете има рожба, аз станах баба по 11д.

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #65 -: Юни 19, 2020, 12:09:38 am »
Ванеса,2002г.някакво по-запомнящо събитие имаше ли при теб,в семейството ?
Може и баба да станеш с лунация в 9д.
2001г на 21юни е имало затъмнение в Рак на 0•10'
А по 9д се става баба, ако първото дете има рожба, аз станах баба по 11д.

Какво по радостно от това да се случи на човек,дай Боже!Ще дам ОВ непременно.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #66 -: Юни 19, 2020, 08:25:00 am »
Не мога да си спомня нещо значимо да ми се е случило през 2001 година. Юни 2000 година беше лош месец за мен и повратна точка, а 2001 беше просто продължение на предишната година. През ноември 2002 година се заинтересувах от Астрология, след като прочетох книгата на Линда Гудман "Слънчевите знаци на зодиака".

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3357
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #67 -: Юни 19, 2020, 08:54:30 am »
При мен е в 11-ти дом, без мажорни аспекти (сходящ тригон с ИЦ, но с широк орбис - 5 градуса).

2001 г. ми беше повратна в много отношения - взех държавен изпит, на който ме бяха скъсали преди това, дипломирах се, започнах стаж и междувременно и първата си работа (това лятото на 2001). Септември се запознах с бъдещия си съпруг, местих жилище, а на слънчевото затъмнение декември 2001 г. ме назначиха на работата за постоянно.

Сега пак има такова затъмнение декември, в точен съвпад с луната ми. Само, че сега прогресивната луна е в рак и предстои да влезе в 12-ти дом, тогава е била в скорпион в 4-ти дом. Тогава съм била в период 6, година 9, сега пак период 6, но годината е 1.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #68 -: Юни 19, 2020, 09:01:29 am »
При мен ще е в тригон с натален Плутон в 8 дом - щом да не очаквам нищо положително, значи ще е много лошо, така ли да разбирам, Стреличке? Сигурно някой инцидент? Освен това, ще е в крадрат и с нат. Марс У2 в 7 дом.
Кога точно през 2002 е имало СЗ?


Веско, това затъмнение е пръстеновидно,ще засегне общност,семейство,колектив,група ,част ,от които си и ти,със събития ,върху който нямаш власт да промениш
СЗ е свързано с духовни проблеми-от които да се се избавиш като гордост,себелюбие,егоизъм,егоцентризъм, докато ЛЗ с битови такива- преяждане,мързел,пушене,пиене,злоупотреба с упойващи в-ва
Плутон пък е свързан с криза ,промени и новости,СЗ попада в моя 5 дом,активира Плутон в  твоя 8 дом ,когато СЗ активира следващ дом  се свързва с нови възможносни и предложение,за които човек трябва много да се постарае за да се възползва от тях,но ако решиш да не рискуваш с нещо ново и неизвествно,или поради гордост и предрасъдъци очакваш нещо,а не го получиш като оценка за лични качества от социума, емоциите/СЗ в Рак/няма да са в положителния спектър,ако се надцениш като възможности и не ти стигнат силите в борба с конкуренция/СЗ ти квадратира Марса,връх на т-каре с Луна-Нептун,може да загубиш усещането за стабилност и сигурност,поради наивност и илюзии,Марс У2- финансови активи,не давай пари назаем,не тегли кредит също,ако имаш задължения към институция или близък,по добре ги погаси,за да избегнеш усложнения
Всичко зависи от нагласата на човек как приема промените ,които няма власт да промени,те са наложени от обстоятелства/или хора.
Плутон е свързан и със страхове,психически тормоз,притискане,изнудване и борби за надмощие,избягвай сблъсъци с властимащи и силите на реда,не се надценявай,битката ще е неравностойна и не в твоя полза е изхода,не искаш да си в ролята на Дон Кихот нали,можеш да се освободиш от нещо,което те гнети,напряга и тревожи,да разкриеш тайна,която дълго време те е подтискала,изпитвал си болка,непреодолима,време е да осъзнаеш нещо и да я пуснеш да си върви,възможно е също проблем,свързан със семейството/родител да се разреши :)

При моя син СЗ също е в тригон към Плутон,който У9,да загуби работата си,поради пандемията/кризата,и двете свързани с Плутон, отлагаха курса по програмиране,на който се записа цели 3 месеца,почна го сега от 16.06,като по време на изолацията си накупи много книги по темата и се подготвяше сам,сега му е по лесно да възприеме концентрирано поднесената материя,нови знания и опитности да трудно му е,но не се отказва,преориентира се в нов сектор пък каквото сабя покаже,до сега това му беше хоби ,дълги години,сам се направи сайт,свързан със статистически изследвания в любимият му спорт,завършил УНСС бакалавър -статистика,магистър-маркетинг и продължава в нещо ново и коренно различно ,човек цял живот се учи
промените са доброволни и доброзорни,ако седиш и викаш неволята за помощ,ще се случват вторите :)т.е не очаквай нищо добро,макар,че новото е винаги за добро,когато си готов да го приемеш, вместо да се бориш/съпротивляваш срещу настъпването му,то така или иначе ще се случи със или въпреки воля ти

Плутон и 8 дом са и нови окултни знания и опитност,преминаване на ново ниво в нещо,у9-висши знания и духовни цености,промените са в ход,пътуване до свети места,зарени силно и позитивно енергийни,свързани с духовното минало на страната ни, също са възможни,които да променят мирогледа и светоусещането ти

Плутон е и  това,което правиш за първи път в живота си :)
« Последна редакция: Юни 19, 2020, 09:05:29 am от strelicka »

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #69 -: Юни 19, 2020, 11:11:21 am »
Какъв орбис допускаме тук?
//Във 2д, на 3* от Юпитер(у7), 4* секстил с Луна (у3) и 3* бисекстил с АСЦ. 6* опозиция с Уран (у10).

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13588
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #70 -: Юни 19, 2020, 12:42:32 pm »
2001 г. ми беше повратна в много отношения - взех държавен изпит, на който ме бяха скъсали преди това, дипломирах се, започнах стаж и междувременно и първата си работа (това лятото на 2001). Септември се запознах с бъдещия си съпруг, местих жилище
Сега пак има такова затъмнение декември, в точен съвпад с луната ми. Само, че сега прогресивната луна е в рак и предстои да влезе в 12-ти дом
Също местих жилище(квартира) септември 2001г, преди това фирмата се премести от сгеада под наем в собствена сграда, а аз не участвах в преместването, понеже бях в отпуск по болест (началото на юли бъбречна криза и голям камък, който изкарах чак есента), но последното не го свързвам със сз, а с транзита на Уран У6 в 6д по това време
Все пак Рак е знак на 4д- мястото, което обитава човек

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7439
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #71 -: Юни 19, 2020, 03:31:22 pm »
2001г.почина дядо от рак на дебелото черво, но април месец, на Великден, 2002г.починина баба, неговата жена. Транзитен Плутон е в стрелец в опозиция на Луната ми по време на затъмнението.

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #72 -: Юни 19, 2020, 08:14:08 pm »
2001г.почина дядо от рак на дебелото черво, но април месец, на Великден, 2002г.починина баба, неговата жена. Транзитен Плутон е в стрелец в опозиция на Луната ми по време на затъмнението.

Те родители на майка ти ли са?


Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #73 -: Юни 19, 2020, 09:06:52 pm »
Благодаря ти много, Стреличке!!!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7439
Re: Слънчево затъмнение 21 юни 2020г
« Отговор #74 -: Юни 20, 2020, 11:02:15 am »
Тази лунация е в точна опозиция със Слънцето на мой познат.Слънцето е у5 дом и е в 8ми.