Автор Тема: Да послушаме...  (Прочетена 82291 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да послушаме...
« Отговор #210 -: Юни 15, 2015, 02:34:05 pm »
Днес за пореден път се убедих колко елегантно умеят да прехвърлят топката, ако не си свършат работата качествено или очакват някой друг да я свърши вместо тях. Ей, това си е цяло изкуство!

Но мен като ме удари жегата в главата, ставам много зла и не пропускам да вербализирам някое проблемче напук на всички онези, които се опитват да го замитат под чергата.  :lol_hitting:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Да послушаме...
« Отговор #211 -: Юни 15, 2015, 02:50:48 pm »
Но мен като ме удари жегата в главата, ставам много зла и не пропускам да вербализирам някое проблемче напук на всички онези, които се опитват да го замитат под чергата.  :lol_hitting:

Щом си доволна от това-добре
Но шефовете не обичат хора, около които все има проблеми

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Да послушаме...
« Отговор #212 -: Юни 15, 2015, 04:08:58 pm »
Лили, смени си прическа, разкопчей още едно копче, забави походката, полюшвайки бедра и демонстрирай колко си хубава, а не колко си умна, интелигентна и колко пъти (пра)баба ти са я возили с файтон до Ермитажа ... и ще ти плащат 3 пъти по 3 лв , 3 пъти по 50 евро и т.н. 'Що малко не смениш тактиката " а ла Мадам Бовари " с " Момичето в рокля на цветя и палава усмивка ". Предполагам знаеш какво е  да се продаваш, да инвестираш в себе си по един модерен , успешен за теб начин, но не знам кому е нужно другите да ти (по)слушат предимно устата, а да не си служиш и с краката ( превеждаш си правилно играта на думи, нали- ти си преводач все пак ). Шанса  да те забележат е първо като жена, а не като умна и след това можеш да бъдеш и с класа, и с маса, и с всичките си принципи и ценности.
Рискувай, експериментирай, стига си се въртяла в кръг, ще ти се завие свят, а това не се отразява добре нито на прическата, нито на походката, нито на масовката.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да послушаме...
« Отговор #213 -: Юни 15, 2015, 04:12:54 pm »
Ааа, Рени, ако ти слушам съветите, ще трябва направо да сменя бранша, не само прическата.  ;D  :29:

Бедра поклащам пред когото трябва... пред шепа хейтърки няма много смисъл, дори не е препоръчително.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Да послушаме...
« Отговор #214 -: Юни 15, 2015, 04:42:25 pm »
Кой ги взима тия 50евро на твой гръб?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Да послушаме...
« Отговор #215 -: Юни 15, 2015, 04:43:26 pm »
Лили, не си ме превела правилно. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Да послушаме...
« Отговор #216 -: Юни 15, 2015, 05:19:48 pm »
Аз друго исках-ако ги взимат за твоя и фирмена сметка, това си е коз

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да послушаме...
« Отговор #217 -: Юни 16, 2015, 09:54:27 am »
А  днес от сутринта се почна с интриги и истерии... Тия жалки женици не знаят на кой свят се намират.  :D :D :D

Този път запитах в прав текст и пред всички какви са тия истерии... Реакцията беше покъртителна, тия лелки наистина трябва да минат психотест.  :lol_hitting:
« Последна редакция: Юни 16, 2015, 10:35:57 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да послушаме...
« Отговор #218 -: Юни 16, 2015, 10:42:47 am »
Ей такъв отговор за тях само

https://www.youtube.com/watch?v=Gu7ftu__LZk.