Автор Тема: ЛЗ и пълнолуние в Козирог 05 юли 2020  (Прочетена 12945 пъти)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Дали пък историята с пандемията няма да е в своя пик и да ни ограничат още? При всички положения, ако има ограничения, няа да се харесат на хората и те все по-трудно ще ги спазват.

При мен е в 3д, в тригон с Венерата ми, а АЦ на лунацията е на К10. Ще чакам да се появи нов проект в работата сигурно.
« Последна редакция: Юли 06, 2020, 05:17:32 pm от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: ЛЗ и пълнолуние в Козирог
« Отговор #1 -: Юни 24, 2020, 09:21:15 am »
Дали пък историята с пандемията няма да е в своя пик и да ни ограничат още? При всички положения, ако има ограничения, няа да се харесат на хората и те все по-трудно ще ги спазват.

При мен е в 3д, а АЦ на лунацията е на К10. Ще чакам да се появи нов проект в работата сигурно.
това АС е за София, там ли живееш?   :) Мисълта ми е, че осите от картите са различни за всяко населено място, отчита се  лунацията в кой натален дом попада и какви аспекти има
По тази карта Слънце и Меркурий са в 12д-  Слънцето е мъж с власт, ще се укрива, ще укрива документация
Народът е по Луната, заточена в Козирог, в 6д до Плутон и Юпитер, пандемията ще се разраства, ежедневните грижи, свързани със здравеопазването също- ще дезинфекцираме ръце и носим маски
ЛЗ от 6д спуска тригон към Уран в 10д- очаква се да патентоват ултравиолетовата лампа, която унищожава вируса за 7мин. Изобретение на българин.
При мен попада в края на 4д и квадрати У4, но пък е в тригон с нат. АС и Плутон
« Последна редакция: Юни 24, 2020, 09:37:43 am от akruks »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: ЛЗ и пълнолуние в Козирог
« Отговор #2 -: Юни 24, 2020, 09:27:32 am »
Може да се появат още снимки на ББ и да се наложе наистина да дава отчет за паричките от ЕС и какво правят в спалнята му.  ;D Не е изключено обаче всичко да се окаже параван за нещо друго, което искат да скрият от нас, и с такива интриги да ни отвличат вниманието.
При мен ще е в 11 дом в квадрат с Венера У3 и У8 - може наистина да ни наложат ограничения в общуването и с излизанията, и този път повече никога да не ни пуснат навън.  :'( :'( :'(

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: ЛЗ и пълнолуние в Козирог
« Отговор #3 -: Юни 24, 2020, 09:34:54 am »
Весо, спри се вече, дори при най-сериозните ограничения пускаха навън-до магазина и аптеката...
И веднага ББ ти е в главата, довчера плюеше онзи, на когото му продаваше талоните, че са фалшиви и нямат големи печалби, сега му се връзваш на фалшивите компромати

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: ЛЗ и пълнолуние в Козирог
« Отговор #4 -: Юни 24, 2020, 09:41:13 am »
Тъкмо това писах, че тези така наречени компромати са сигурно параван за нещо друго.
А ЛЗ при мен не знам как да го тълкувам иначе, щом ще е в 11 дом и в квадрат с У3. Щом е затъмнение, а не обикновено пълнолуние, едва ли ще е нещо хубаво. Аз не искам да прекратявам комуникацията с никого и се опитвам да запазя добри отношения с всички.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: ЛЗ и пълнолуние в Козирог
« Отговор #5 -: Юни 24, 2020, 09:52:48 am »
При мен е в пети дом, близо до куспидата на 6-ти. Иначе е в опозиция с прогресивната ми луна на 13 рак.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: ЛЗ и пълнолуние в Козирог
« Отговор #6 -: Юни 24, 2020, 10:10:59 am »
И при мен в 5ти. В точни аспекти секстил със Слънце У12 в 3 и квадрат с Луна У11 в 8ми. Дейности около деца, романтични партньори, спорт, творчески проекти и други занимания в свободното време. Възможен конфликт с приятели.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7365
Re: ЛЗ и пълнолуние в Козирог
« Отговор #7 -: Юни 25, 2020, 08:52:56 am »
в 8ми дом,квадрат Марс

Yeah!

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 92
Re: ЛЗ и пълнолуние в Козирог
« Отговор #8 -: Юни 25, 2020, 09:30:44 am »
1-ви - 7-ми дом, при мен. Аз съм си в София.


Меркурий rx ми е точно на асцендента :) Да видим какво ще излезе и тази заешка дупка.


Аз като Рак, с асц. Рак, доста узрях покрай серията затъмнения по оста Рак-Козирог

Не е от най-приятното нещо, но накрая си благодарен, че ти се случва :-*
I deserve the best.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7365
Re: ЛЗ и пълнолуние в Козирог
« Отговор #9 -: Юни 28, 2020, 07:39:59 am »
Рожденият ден на САЩ.Соларът им започва с пълнолуние и Лунно затъмнение.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: ЛЗ и пълнолуние в Козирог
« Отговор #10 -: Юни 28, 2020, 05:03:41 pm »
Мъжки, източни планета  са в знака на ЛЗ- не са в синхрон с природата на Луната и се противопоставят на Слънцето, усилва се напрежението на действие и дейности, и  с цената на изтощение и повечето негативни прояви на Сатурн..Юпитер не е в позиция, в периода, да се противопостави с умерената си природа на малефиците. Марс също може да "кандидатства" за управление над затъмнението, силен есенциално, но извън секта,мнооого горещ, може да е отговорен  за събития, които отразяват по-скоро негативните му качества от природата, "пожаро" опасен. Упр 10т--сега управниците ще се гневят. Има рецепция Юпитер-Марс по терми. и Юпитер в знак, в който Марс има достойнства, но Марс не може да подсили Юпитер, който няма сила в Козирогпознайте с какво ще са натоварени решения,избори и как ще се осъществяват и приключват намеренията ?!-. Венера е триплицет управител, тъкмо набира скорост, не е сигурна точно какво е ценно от старото и какво да цени занапред като интерес, вкус, стил, умения, но в рамките на действие на затъмнението ще е в своя блясък и вижда Марс, значи редно е знае все пак поне отчасти какво иска и Марс да воюва за желанотот,това дава възможност да се покачи производителността-има муза, има стремежи, някъде и резултат.
Интересно какво ще е времето около затъмнението, защото Сатурн носи застудяване, и може някъде, където по принцип не вали сняг, или няма мъгли по това време на годината, да има такива, но пък и Марс се обажда тук, а той е много горещ, да увеличи температурите, да породи урагани, много мълнии, в морето корабокрушения. Меркурий изгорен, но вече източен и той да променя към по-голяма влажност на въздуха, носейки я ветровете; има често свлачища при тази позиция.
Марс засяга и двете Светила, Сатурн знаково- да си обърнем внимание на зрението, а нематериалистичен вид- може да сме слепи, заслепени за действителността. Проблеми с жлъчка,черен дроб. Венера обаче е в лек аспект с Марс и въпреки че Марс я доминира, има възможност да се откажем от вредни навици и философии, в полза на здравния статус. Интереса клати феса.
Като опит за прогноза, не ангажирам  с мнението си, сега чета, разучавам качеството на събитията. :)
Родените, които ще схванат най-добре "какво всъщност се случва" , имат силни конфигурации с лунните възли в картата си и/или Светилата им попадат в 12-14 * Козирог/Рак, както и главните им оси. Би трябвало това да важи и за населени места, държави.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: ЛЗ и пълнолуние в Козирог
« Отговор #11 -: Юни 29, 2020, 07:20:09 pm »
За голяма част от територията на България и локациите в света, които се намират на 41-44 градуса северна географска ширина, периодът на и около това лунно затъмнение може да е характерен с реорганизация, обществено недоволство, коренни и динамични промени. Вероятни властови рокади. Гръмотевични бури, проливни дъждове. И с неясни, подвеждащи или илюзорни, измамни цели, решения на висшестоящи органи.
Астрокартографски лунното затъмнение в рамките на тези географски ширини,  е по-изразено заедно с Меркурий, Уран, Плутон, Нептун, Сатурн и Юпитер.

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: ЛЗ и пълнолуние в Козирог
« Отговор #12 -: Юни 30, 2020, 12:48:32 pm »
При мен е по оста 6-12 дом. Съвпад/опозиция СЛВ/ЮЛВ широк орбис. Квадрат с Марс в 3-ти дом.
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: ЛЗ и пълнолуние в Козирог
« Отговор #13 -: Юни 30, 2020, 11:30:57 pm »
За голяма част от територията на България и локациите в света, които се намират на 41-44 градуса северна географска ширина, периодът на и около това лунно затъмнение може да е характерен с реорганизация, обществено недоволство, коренни и динамични промени. Вероятни властови рокади. Гръмотевични бури, проливни дъждове. И с неясни, подвеждащи или илюзорни, измамни цели, решения на висшестоящи органи.
Астрокартографски лунното затъмнение в рамките на тези географски ширини,  е по-изразено заедно с Меркурий, Уран, Плутон, Нептун, Сатурн и Юпитер.
Кои дни точно ще бъдат тези проливни дъждове и гръмотевични бури?

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: ЛЗ и пълнолуние в Козирог
« Отговор #14 -: Юли 01, 2020, 07:23:35 am »
Такива вероятност може да има около дните на лунното затъмнение - 4,5,6 юли. Метафорично и буквално казано също така раздвижване на въздуха под формата на  пориви на вятъра, бури, разгорещени спорове, полемики. За този период е възможно символиката на ретрограден Меркурий, да стане причина за някакъв тип развръзка.