Автор Тема: Пълнолуние на 3.08.20г.във водолей  (Прочетена 8109 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Пълнолуние на 3.08.20г.във водолей
« -: Юли 29, 2020, 07:04:09 am »
Напрегната лунация предстои в 11*на водолей ,Уран връх на тао със светилата.
При мен в 10 дом,3*орбис от к10,ще има изненади.
На тази дата имам двама познати рожденника,първи братовчед по бащина линия и съседка/приятелка.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Пълнолуние на 3.08.20г.във водолей
« Отговор #1 -: Юли 29, 2020, 08:38:31 am »
При мен в шести дом в опозиция със сатурн в 12-ти и квадрат с натален уран в четвърти.  :-X
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Пълнолуние на 3.08.20г.във водолей
« Отговор #2 -: Юли 30, 2020, 03:00:39 pm »
При мен ще е в 4д. Не знам дали ще е край на нещо в личните отношения, защото пък Уран ми е в 7д.

Да не забравяме, че и Меркурий е в опозиция със Сатурн, а при мен правят едно "красиво" тао в 26ти градус с Луната ми на К7. Добре поне, че натално трите планети нямат аспекти
« Последна редакция: Юли 30, 2020, 04:25:12 pm от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние на 3.08.20г.във водолей
« Отговор #3 -: Юли 31, 2020, 01:38:29 am »
Диспозиторът на Пълнолунието го квадратира от IC

при мен е в 5д и с хубави аспекти към светилата, Юпитер и Венера, но в квадрат с Марс и Нептун

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Пълнолуние на 3.08.20г.във водолей
« Отговор #4 -: Юли 31, 2020, 10:52:28 am »
ха,не съм качила карта,а я направих :D
 :-[

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Пълнолуние на 3.08.20г.във водолей
« Отговор #5 -: Юли 31, 2020, 10:55:35 pm »
В 12 дом в квадрат със Сатурн у12 в 8 дом и в секстил с Меркурий у4 в 10 дом - сигурно пак ще тръгнат да ни затварят като животни по домовете и ще ни спират да не ходим на работа. Едва ли ще е нещо хубаво.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Пълнолуние на 3.08.20г.във водолей
« Отговор #6 -: Август 01, 2020, 10:46:59 am »
В 12 дом в квадрат със Сатурн у12 в 8 дом и в секстил с Меркурий у4 в 10 дом - сигурно пак ще тръгнат да ни затварят като животни по домовете и ще ни спират да не ходим на работа. Едва ли ще е нещо хубаво.

Това аспектите към твоята карта ли са? Т.е. теб конкретно ще те затворят, така ли? Ми крайно време е, за да се успокоиш малко.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Пълнолуние на 3.08.20г.във водолей
« Отговор #7 -: Август 01, 2020, 05:36:34 pm »
Как иначе да го разбирам пълнолунието? Освен това, постоянно с тези заплахи и мрънкане по медиите, че ние сме виновни все за нещо, какво друго да си помисли човек?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние на 3.08.20г.във водолей
« Отговор #8 -: Август 02, 2020, 12:50:39 pm »
Ето какви са били творящите условия от 24.01 и сега  след 3.08.,какви ще са усвояващите условия.
Който е посял експеримент, сега ще жъне шанс.
Който е посял бунт, сега ще стимулира индивидуалността.
Който е посял "my way",сега "да бъдеш това, което си", ще има някаква стойност.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Пълнолуние на 3.08.20г.във водолей
« Отговор #9 -: Август 03, 2020, 09:30:44 pm »
При мен е в 8- ми дом, сега ме мързи да гледам какъв точно аспект пуска към Луната ми в 11 градус Рак.
От снощи зверско главоболие, обикновено след сън минава, сега не. Едва се вдигнах към 2 следобед , след хапчета и повръщане.
Очаквам една сума от бившия, парите са мои , блокирал е сметката и не можах да ги взема.
Наплив от мъже, реално и виртуално.
И да, днес ходих на църква, толкова помия излях и се изля върху мен, че ми олекна след като се помолих/ това го правя два пъти годишно/.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Пълнолуние на 3.08.20г.във водолей
« Отговор #10 -: Август 03, 2020, 10:00:15 pm »
Ето какви са били творящите условия от 24.01 и сега  след 3.08.,какви ще са усвояващите условия.
Който е посял експеримент, сега ще жъне шанс.
Който е посял бунт, сега ще стимулира индивидуалността.
Който е посял "my way",сега "да бъдеш това, което си", ще има някаква стойност.
Интересно Рени,условията от 24.01. са били чудесни за сина ми,Юпитер у1,у4 тригон Луна(12*телец),тригон Слънце(10*дева),днес Лунацията е квадрат нат.Луна у8 в 5дом-сряза си пръста на една ламарина до кокъл и посетихме спешния кабинет.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние на 3.08.20г.във водолей
« Отговор #11 -: Август 03, 2020, 10:19:40 pm »
Сафо, днес Лунацията активира квадратурата Юпитер- Марс. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Пълнолуние на 3.08.20г.във водолей
« Отговор #12 -: Август 04, 2020, 12:11:04 am »
При мен ще е в 4д. Не знам дали ще е край на нещо в личните отношения, защото пък Уран ми е в 7д.

Да не забравяме, че и Меркурий е в опозиция със Сатурн, а при мен правят едно "красиво" тао в 26ти градус с Луната ми на К7. Добре поне, че натално трите планети нямат аспекти

Как не съм забелязала! Венерата ми е на 13* Телец и участва в таото с Уран. В същото време Марс квадратира транзитен Плутон и е в опозиция с наталния ми.
Ето, оттук идват всички проблеми в личните отношения. Марс ми е у6 и 7.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Пълнолуние на 3.08.20г.във водолей
« Отговор #13 -: Август 04, 2020, 07:46:41 am »
Сафо, днес Лунацията активира квадратурата Юпитер- Марс. :)
да,сега видях,че и прогресивния му Марс е в 10*на лъв

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Пълнолуние на 3.08.20г.във водолей
« Отговор #14 -: Август 04, 2020, 12:15:52 pm »
АСЦ-ДСЦ на лунацията е върху Меркурий/Нептун(пр. Марс)-Хирон в 8-2д.
Лунацията е в 10-4д, между МЦ-ИЦ и нодалната ми ос.
Буквално ме разтърси - стари травми, несигурности, страх от недостатъчност, депресивни състояния, физическо напрежение в гърлената и сърдечната чакри и слънчевия сплит, не можех да си намеря място вчера. Всичките ми основни теми са закачени от тази лунация. Лична/творческа осъщественост, за която вече съм разбрала и приела, че не ми се полага в този живот (ЮЛВ в Лъв в 4д), и "спасяването на света/групата/обществото/човечеството", което знам как да правя единствено през творчество. Мисля, че и така "лекувам", сега започвам да разбирам Хирон в опозиция с Меркурий и Нептун.

Не знам, объркана съм, чувствам чувства и ще ми отнеме време да ги асимилирам. Иначе се чувствам самотна, не знам как да вървя към Водолея като не срещам хора, които да са достигнали близко до моето "ниво" или изобщо да се заглеждат в тази посока. Трудно ми е, явно изисквам някакъв непосилен "стандарт". Поглеждам към протестите (ако не бях емпат, сигурно щях да съм там, макар интуитивно да не ги виждам като водещи до резултати, какво интуитивно, съвсем логично, но все едно, идеализмът/вярата/илюзията е единственото нещо, от което се нуждаем в този живот) - виждам хора, за които лично зная, че са се възползвали от непотизъм, от нечисти практики, вземали са, с което са лишавали други, които се нуждаят повече... И това ме вълнува, искам да протестирам срещу протестиращите, срещу всеки, който не тръгва с критичност към себе си, със стремеж към Идеала, към пълна чистота, към "чиста съвест" (каквото и да означава това днес). Не знам, виждам, че живеем във време (може би всяко време), в което всеки гледа да си взима, когато му се дава, когато не му се дава, даже, ако може, си взима по повече, повече, от колкото му е необходимо, с което ощетява друг (защото баланс има). Това е като с духовното израстване - щастливите хора не си задават въпроси защо са щастливи, не задълбават; израстването става като останеш сам, встрани, на дъното, ближеш си раните, опознаваш ги, укрепваш, слагаш Егото да спи, оставяш се на света/съдбата/както-искаш-го-наричай, приемаш се/го - пътят, животът, мисията, светът. А повечето хора приемат онова, което им се дава (отгоре, отвън), като даденост, смятат, че им се полага, че са го заслужили, че другите, на които им липсва, не го искат достатъчно, не са се потрудили, етц. И протягат ръце за всичко останало (за онова, което им липсва, съответно - искат). Хората са масово ужасно неосъзнати. Много искам да ги обичам и наистина изпитвам любов към хората, към потенциала им, към проекцията за тях, съществуваща в главата ми (т.е. осъзната е като възможна), но и ме погнусяват, срам ме е от тях, за тях, за това, че делим едно и също времепространство и не разбирам какво е общото помежду ни и "какво правя тук изобщо". Спирам. Спрях.