Автор Тема: Пълнолуние на 3.08.20г.във водолей  (Прочетена 8627 пъти)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Пълнолуние на 3.08.20г.във водолей
« Отговор #15 -: Август 04, 2020, 06:58:51 pm »
А повечето хора приемат онова, което им се дава (отгоре, отвън), като даденост, смятат, че им се полага, че са го заслужили, че другите, на които им липсва, не го искат достатъчно, не са се потрудили, етц.

Е, поне е повод някой да си четка егото, чувството за собствена значимост, колко е по по най, разбирач, кадърен, прекрасен, красив, умен, бисерна мида и затова е постигнал еди какво си или затова е намерил сродната си душа, щастие в любовта. Щастливите хора и тези с по-удовлетворяващ живот, тези при които вложените усилия се отплащат, най-малко осъзнават че са родени под щастлива звезда. Не винаги, но го отдават предимно на лични заслуги. Смятат, че са го заслужили с това какви хора са, какви способности имат, как са се потрудили за тези неща. И личните заслуги са причината, за да жънат хубави неща.
« Последна редакция: Август 04, 2020, 09:42:58 pm от starinthenightsky »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Re: Пълнолуние на 3.08.20г.във водолей
« Отговор #16 -: Август 04, 2020, 08:58:28 pm »
art,чета те,чета те....и те чувствам и ми става тъжно,наляга ме мъка,изпитвам болка,връщаш ме в спомени и исках да ти кажа,че не си сама,защото има много като теб......
често и аз се питам какво правя тук

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Пълнолуние на 3.08.20г.във водолей
« Отговор #17 -: Август 04, 2020, 09:54:19 pm »
Докато мислите ми все още се въртяха около коментара на Арт, синхронично, когато отворих музикалната тема в бг мама, ми излиза песен със заглавието - Родена с късмет.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Пълнолуние на 3.08.20г.във водолей
« Отговор #18 -: Август 04, 2020, 10:00:46 pm »
//извинявам се, че съм си го изляла, но имах нужда, емоционално ми (беш)е
(прегръщащи се човечета)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Re: Пълнолуние на 3.08.20г.във водолей
« Отговор #19 -: Август 06, 2020, 06:50:35 am »
Напрегната лунация предстои в 11*на водолей ,Уран връх на тао със светилата.
При мен в 10 дом,3*орбис от к10,ще има изненади.
На тази дата имам двама познати рожденника,първи братовчед по бащина линия и съседка/приятелка.
на съседката почина баща и(беше въпрос на време),освен възврат на Слънце,тя има и възврат на Венера,която е в точна опозиция с Юпитер