Автор Тема: Трудни аспекти към светилата  (Прочетена 9203 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Трудни аспекти към светилата
« Отговор #30 -: Юли 31, 2020, 11:47:01 am »
Може да са пострадали здравето и брака, макар че за първото може да е точно обратното, даже може да е спортист

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Трудни аспекти към светилата
« Отговор #31 -: Юли 31, 2020, 11:55:48 am »
Карта на жена, часът е точен. Някакви предположения?
Тука са възможни всякакви сценарии -бомбандировка в Бейрут, но не и мир. Само мисля, че освен всичко е станала богата ,наследила е някой ,може и повече от веднъж .

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Трудни аспекти към светилата
« Отговор #32 -: Юли 31, 2020, 12:28:34 pm »
Рени, сатурн е студен и сух-тоест-зависи къде четеш :)
Цитат
http://www.astrology-x-files.com/x-files/planets.html

Освен това, във ведическата е евнух-като меркурий. Доротеус от Сидон е основният защитник на тезата за женски сатурн.

За Леонардо сега прочетох, че има компулсивно разстройство, това ли имаше предвид?

Ами, нали и аз това казвам, че няма как Сатурн да е женска планета, поне от гледна точка на пракачествата. Активното, мъжко се свързва с топлото и студеното, влажното и сухото с пасивното. Сатурн нали, носи в природата си, митологично- разсъждение, концентрация, дисциплина, това не е по принцип присъщо за женския принцип. Но, аз също чета и търся още обосновка на "защо  е така " :)
За Леонардо, това е резултат от хормонален дисбаланс, нещо му има на хормоните. Луната е физическото и всички процеси, които се случват в него, барне ли е Сатурн, нали се увеличава "студа", забавя процесите на горене и оттам намалява  органичната топлина и на жизнеността. Иначе рационалното надвишава емоционалното, а емоциите за това са емоции, за да текат свободно.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Трудни аспекти към светилата
« Отговор #33 -: Юли 31, 2020, 01:34:00 pm »
Carmen Astrologicum by Dorotheus:
Цитат
“…the feminine planets are Saturn, Venus and the Moon, the masculine ones are the Sun, Jupiter, and Mars.”

После..и това:



Но да не разводняваме темата с такъв спор

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: Трудни аспекти към светилата
« Отговор #34 -: Юли 31, 2020, 04:51:44 pm »
Карта на жена, часът е точен. Някакви предположения?
Тука са възможни всякакви сценарии -бомбандировка в Бейрут, но не и мир. Само мисля, че освен всичко е станала богата ,наследила е някой ,може и повече от веднъж .
Никакви драми до сега,(баща и почина преди около 6 години,със сърдечно заболяване),никой не е наследила,ама Дай Боже!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: Трудни аспекти към светилата
« Отговор #35 -: Юли 31, 2020, 04:54:08 pm »
Може да са пострадали здравето и брака, макар че за първото може да е точно обратното, даже може да е спортист
всичко е кротко засега в брака,Тя е шефа.Здравословни проблеми няма,ама има време за всички и всичко.Не е спортистка ,работи в голяма рекламна агенция.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Трудни аспекти към светилата
« Отговор #36 -: Юли 31, 2020, 05:48:01 pm »
Щом не е осиновена, как тогава се е проявила тази динамика, какво означава в действиетелност ? Познаваш ли я ,тя е под постоянно напрежение, свръх тревожност, абсолютно мисля ,че е въпрос на време да гръмне .Има Нептун в първи ,възможно е да заблуждава хората зад образа скрит ,зад димна завеса и те -външните, виждат Плутон в десети .Ама в главата й -бомба с часовников механизъм с кукувица ;D
« Последна редакция: Юли 31, 2020, 05:56:39 pm от Ребека »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Трудни аспекти към светилата
« Отговор #37 -: Юли 31, 2020, 06:10:24 pm »
Щом не е осиновена, как тогава се е проявила тази динамика, какво означава в действиетелност ? Познаваш ли я ,тя е под постоянно напрежение, свръх тревожност, абсолютно мисля ,че е въпрос на време да гръмне .Има Нептун в първи ,възможно е да заблуждава хората зад образа скрит ,зад димна завеса и те -външните, виждат Плутон в десети .Ама в главата й -бомба с часовников механизъм с кукувица ;D

Всъщност картата не е толкова зле, като сметнеш прецесията, марс и юпитер отиват в лъв, и квадратът става към силна луна в телец, опозицията от сатурн остава към венера в риби, а марс е у асц, който пък е с юпитер и възел
Меркурий също отива във водолей, където пък го виждат марс и юпитер
« Последна редакция: Юли 31, 2020, 06:13:05 pm от Papy »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Трудни аспекти към светилата
« Отговор #38 -: Юли 31, 2020, 06:26:09 pm »
Слънце,Марс и Сатурн като сигнификатори на мъжете в женска карта и в трудни аспекти дали винаги са указание за вдовство,както и обратното-Луна и Венера в мъжка карта,поразени от малефици?

Планета-дом, тогава търси указания.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Трудни аспекти към светилата
« Отговор #39 -: Юли 31, 2020, 06:51:53 pm »
Ето една карта за статистиката
НЯМА ЧАС

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Трудни аспекти към светилата
« Отговор #40 -: Юли 31, 2020, 09:11:25 pm »
Ми то просто една карта не ни трябва, разкажи какво що, ако не знаем детайли, никакви изводи не могат да се направят

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Трудни аспекти към светилата
« Отговор #41 -: Юли 31, 2020, 09:40:29 pm »
Е дайте предположение, пък ще ви кажа :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Трудни аспекти към светилата
« Отговор #42 -: Юли 31, 2020, 10:26:36 pm »
Е дайте предположение, пък ще ви кажа :)

А защо?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: Трудни аспекти към светилата
« Отговор #43 -: Август 01, 2020, 08:41:36 am »
Щом не е осиновена, как тогава се е проявила тази динамика, какво означава в действиетелност ? Познаваш ли я ,тя е под постоянно напрежение, свръх тревожност, абсолютно мисля ,че е въпрос на време да гръмне .Има Нептун в първи ,възможно е да заблуждава хората зад образа скрит ,зад димна завеса и те -външните, виждат Плутон в десети .Ама в главата й -бомба с часовников механизъм с кукувица ;D
Ребека, има нещо верно...сигурно е под напрежение. Познавам я лично. На брат ми жена, така че внимавайте кво пишете🤓😎😉🤭

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: Трудни аспекти към светилата
« Отговор #44 -: Август 01, 2020, 08:45:33 am »
Ето една карта за статистиката
НЯМА ЧАС
жена му се е самоубила?