Автор Тема: Наркотици и други зависимости  (Прочетена 6559 пъти)

kalina_1986

  • Гост
Re: Наркотици и други зависимости
« Отговор #15 -: Август 14, 2020, 02:28:54 pm »
Yaya, познаваш ли мъж в България, който да не е пристрастен към алкохола? 80% от мъжете пият ракия (най-често) всяка вечер, а според медицинските критерии ако човек употребява алкохол всеки ден, без значение от употребеното количество-значи е алкохолик.  :)

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Наркотици и други зависимости
« Отговор #16 -: Август 14, 2020, 03:59:06 pm »
аз познавам хора, които не пият, но съм съгласна, че у нас почти всички пият ежедневно и за поколението ни (Плутон в Скорпион), че друсат както децата ядат сладолед през лятото. това след нас е доооста по-чисто;

Yaya, може ли по-подробно за човека от картата?

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Наркотици и други зависимости
« Отговор #17 -: Август 14, 2020, 04:08:07 pm »
Зависим е от поне 10г към всякакви опиати. Влизал е в затвора за притежание. Мекушав характер, не е борбен. Несериозен.
Проблеми с бащата заради зависимостите. Разбира се повече с майка си.
Не знам, за мен тази карта е загадка.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Наркотици и други зависимости
« Отговор #18 -: Август 14, 2020, 04:09:31 pm »
Кик, има ли ти някъде картата?

Kik

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 39
Re: Наркотици и други зависимости
« Отговор #19 -: Август 14, 2020, 04:18:30 pm »
Ето я :)
M+A=VE/NE=JU/AD

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Наркотици и други зависимости
« Отговор #20 -: Август 14, 2020, 04:35:52 pm »
На 22-23год смени ли жилище? Или друга по-сериозна промяна?

Kik

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 39
Re: Наркотици и други зависимости
« Отговор #21 -: Август 14, 2020, 05:17:43 pm »
Да, когато бях на 22 год. разбрах, че баща ми е построил кооперация на морето и ще има апартамент за мен, а апартаментът ми го преписа на мое име на 23.
M+A=VE/NE=JU/AD

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Наркотици и други зависимости
« Отговор #22 -: Август 14, 2020, 07:08:07 pm »
На 22-23год смени ли жилище? Или друга по-сериозна промяна?
Папи,ти градусите ли гледаш,защото е близнаци,двоен знак?
Мъжа ми има к4 в 21 *на риби,на 21 години смени жилище.И преди са се местили със семейството,на оборотно докато строят блока ,но на 21 г имаше собствено жилище.
На 25г отново се премести,на 42г отново......

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Наркотици и други зависимости
« Отговор #23 -: Август 14, 2020, 07:10:46 pm »
Защо под зависимости включвате само алкохол, наркотици, цигари ?!
Всяко време определя/налага нови такива в синхрон или по-скоро като противопоставне на морал, права, закони.
Най-силната зависимост на съвремието е храната, ами, социалните мрежи, техника, хазарт, секс. лекарства, пари, стандарт
В момента ставаме ли зависими от ..маските- къде пише в картите на 8 млр. души, че (ще) имат зависимост от маски ?
Зависимостта е да си подчинен,подвластен  психически или физически. Подчинени сме всички по оста 6-12, а падаме в капана на онова, което най-силно ни изкушава, харесва по оста 2-8 домове, така мисля аз. Луната-да, тя е водеща, но да има връзка с тези домове, според мен. 4-ти дом също. Както и АСЦ.
При мен 2/8 домове по оста близнаци-стрелец.Меркурий секстил Нептун,квадрат Юпитер,квадрат Сатурн,тригон Уран.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Наркотици и други зависимости
« Отговор #24 -: Август 14, 2020, 08:08:12 pm »
...
Но искам да ви кажа, че почти не познавам човек на моята възраст, който да не е употребявал такива. И не говорим за определена среда, а за масово явление. Познавам лекари, бизнесмени, ако щеш и политици, които редовно разпускат така.
Съвсем сериозно заявявам, че поне 70% от хората на моята възраст са взимали нещо.

Аз съм "87 набор и никога не съм взимала наркотици, въпреки рибешката Луната в 12 дом и Плутон в 8 дом.

Никога не съм виждала смисъл в това, за да го правя. От какъв зор да направя някой богат, който ще ми съсипе здравето и ще ме направи зависима?! Изобщо не ме е интересувало дали ще ме мислят за странна, старомодна или друго, но душата на дявола не бих си я продала за 5 мин. кеф.

Мразя да се подчинявам и да съм зависима от някого/нещо.

То в днешно време кафето и захарта са масовата дрога.

kalina_1986

  • Гост
Re: Наркотици и други зависимости
« Отговор #25 -: Август 14, 2020, 08:17:46 pm »
Аз не съм търсила кеф, просто съм любопитна и обичам да имам лично мнение за нещата. Това за мен е опитност и не съжалявам. Всяко нещо те обогатява по някакъв начин.
Иначе съм зависима към Интернет и Шопинга. :)
О, и към кафето.  :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Наркотици и други зависимости
« Отговор #26 -: Август 14, 2020, 08:26:45 pm »
Папи,ти градусите ли гледаш,защото е близнаци,двоен знак?
Мъжа ми има к4 в 21 *на риби,на 21 години смени жилище...

Не, в случая дадох приоритет на меркурий, защото Кик пише, че е супер куул, и реших да проверя дали й работи планетката :)

Благодаря за инфото, Кик

Kik

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 39
Re: Наркотици и други зависимости
« Отговор #27 -: Август 14, 2020, 09:03:57 pm »
Моля :) споделих за аспектите, не защото се намирам за куул (въпреки, че наистина се гордея с липсата на зависимости), а защото и преди съм срещала, че с моите аспекти съм податлива на опиати, алкохол, илюзии. Дори споделих на един познат наскоро, че съм родена за такива дейности.
А повечето ми познати не считат за готино това, че не пия алкохол. Човек, който не пиел нещо криел :) Разбирам гледната точка и съм склонна да се съглася с нея, а и общоприетото мнение е, че готините е смелите са тези, които пият, пушат, не се страхуват да направят “забраненото” :)
M+A=VE/NE=JU/AD

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Наркотици и други зависимости
« Отговор #28 -: Август 14, 2020, 09:26:53 pm »
Абсент от къде да си купя, нещо съм го пропуснала в портфолиото си  :D Заинтригувах се от двойното му действие, а всъщност още откакто гледах Дракула с Гари Олдмън и Уинона Райдър, реших че трябва да пробвам  ;)

kalina_1986

  • Гост
Re: Наркотици и други зависимости
« Отговор #29 -: Август 14, 2020, 10:16:41 pm »
Абсент от къде да си купя, нещо съм го пропуснала в портфолиото си  :D Заинтригувах се от двойното му действие, а всъщност още откакто гледах Дракула с Гари Олдмън и Уинона Райдър, реших че трябва да пробвам  ;)
Абсент съм срещала в Кауфланд, но не знам дали я има онази съставка, заради която е забранен в много страни по света.
Иначе в Пловдив си имаме Absinthe House (единственият абсент бар в България)
А ти пробвала ли си? На мен ми харесва. Опива наистина по различен начин.  ;)
« Последна редакция: Август 14, 2020, 10:19:55 pm от kalina_1986 »