Автор Тема: Новолуние в Лъв 19.08.2020  (Прочетена 11526 пъти)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Новолуние в Лъв 19.08.2020
« Отговор #15 -: Август 17, 2020, 07:45:41 pm »
Да, само този ретро марс ми мъти водата :)

Някъде ти бях искала картата, та малко със закъснение
Струва ми се, че ще имаш промяна в работата към хубаво, повишение или ще я смениш, някаква смяна на социален статус.
 Пътувания планираш ли? Мисля, че ще ти е приятен периодът през следващите месеци.

Благодаря, Сатин. Планувам нещо, но не ми се иска да го правя по ретро марс...макар, че като се замисля то аз се жених при ретро марс  ;D

Днес е горният съвпад на слънцето и меркурий, при мен в точна опозиция с наталния марс и тригон с венера, върху която пък е тр. марс.

Този ретрограден Марс мисля, че ще е положителен за теб :)

Лунацията и съвпада са ми в тригон с Венера/Марс, транзитна Венера е в разходящ тригон с Луна/Плутон, тр Марс е върху Венера/Марс
Подкокоросаха ме любовно /започна при ретро Венера/ и сега ме пратиха в килера, а аз на друго се надявах 😂

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Новолуние в Лъв 19.08.2020
« Отговор #16 -: Август 17, 2020, 07:52:58 pm »
А новолунието не ти ли е в пети дом? Може само за кратко да си в килера, искам да кажа :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Новолуние в Лъв 19.08.2020
« Отговор #17 -: Август 17, 2020, 08:24:49 pm »
А новолунието не ти ли е в пети дом? Може само за кратко да си в килера, искам да кажа :)

В 5-ти е, да
Крехкото его на умрялото ми Слънце, не може да е за малко в килера :)

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Новолуние в Лъв 19.08.2020
« Отговор #18 -: Август 18, 2020, 10:21:59 pm »
Предстоящото новолуние  е в съвпад с наталния Марс и тригон към  наталния Юпитер,което ме притеснява и по лошото е ,че се случва в 6 натален дом.Дано да нямам здравословни проблеми.От няколко дни ми си върти в главата и идеята да си взема домашен любимец и се двоумя между куче и котка.Спира ме факта ,че изисква много време и грижи ,но още не съм решила окончателно.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Новолуние в Лъв 19.08.2020
« Отговор #19 -: Август 18, 2020, 10:47:27 pm »
Рени , да не цитирам поста ти, но просто изтръпнах, докато го четях .
В моята карта вече писах, че е в трети дом. Спомням си, че ми каза изясняване на ситуацията при лунация Дева/ Риби, но вчера от обща приятелка разбрах цялата истина за моя бивш. И тя, и аз сме шокирани.
Ако ме беше сменил с някоя от тези , които подозирах, нямаше да съм като гръмната, но се е лепнал за едно лелче с неприятна визия , но с жилище на пъпа на София и три местоработи като счетоводител. Това как да е, ами сестра му и племенницата, които винаги са били на моя страна , понеже си го знаят какъв е, са го прикривали през цялото време.
Много, ама много обидно ми стана и добре, че общата ни дружка ми каза цялата истина, за да спра да се доверявам на хората за поред път.
От него мога да очаквам всичко в последно време, но от тях- още не мога да го осъзная.
Та господина след едномесечен чат си идва и веднага с нея на море, после му водят и децата да се запознаят с поредната . Не знам как майка им се съгласява да ги превръща в опитни зайчета при всяка негова връзка, защото с тази дълго няма да изкара.
Ето му и картата, личи си отвсякъде, ама кой да гледа.
Прогресивно бях заподозряла, че ще има нещо, но лунациите не съм гледала.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: Новолуние в Лъв 19.08.2020
« Отговор #20 -: Август 19, 2020, 10:47:59 am »
В 4 дом,опозиция Слънце.МЦ от картата ми е съвпад Сатурн.
току що намерих продължението на "Отнесени от вихъра" първи и втори дом в една малка книжарница, втора употреба книги. Купих на майка за растения-билки .. И на Ерих Кестнер едно книжле. Доволна съм😊✨Брат ми ми направи два шезлонга и масичка за двора, подарък и ми ги достави, така че има придобивки за дома като за новолуние.... Луната ми е у3 дом, Слънцето на 4 дом. При лунации аспектиращи точки, винаги брат ми е участник  8)
« Последна редакция: Август 19, 2020, 10:50:09 am от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: Новолуние в Лъв 19.08.2020
« Отговор #21 -: Август 19, 2020, 10:53:34 am »
Корея, съжалявам за това, което се случва покрай теб, съчувствам ти и те разбирам. Желая ти бързо да влезеш в ритъм. Успех!

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Новолуние в Лъв 19.08.2020
« Отговор #22 -: Август 19, 2020, 01:23:47 pm »
Благодаря, животът продължава и трябва да се минава през различни уроци.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние в Лъв 19.08.2020
« Отговор #23 -: Август 19, 2020, 01:36:36 pm »
Корея, и аз във времето забелязах, че процеси, които си текат, но някак не схващаме тяхното проявление и при определена лунация, когато  ги задейства, тогава разрешаваме, задълбочаваме, осмисляме качеството им.
"Огнените' лунации и такива активирани от Марс, едновременно са и вдъхновяваши и освобождаващи/разрушаващи, но и се търси реванш, има съревнование., енергията/инициативата може да върви в тази посока, вместо за нещо сътворително, благородна постъпка.
За оста Лъв- Водолей, лоялността е на първо място. Да, ще има сега близане на рани при едни, при други, по-късно.  :)
« Последна редакция: Август 19, 2020, 01:39:04 pm от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Новолуние в Лъв 19.08.2020
« Отговор #24 -: Август 19, 2020, 01:57:11 pm »
Появяване на нови герои и нови ценности. Разкриване на тайни, засекретена информация.  Действия, активност, породени от по-голяма яснота на емоционалните нужди, които водят до нещо напълно ново и различно. Венера - максимална елонгация, Уран, стационарно-ретрограден и ъглов в картата на новолунието, в знак на Венера.
« Последна редакция: Август 19, 2020, 02:03:56 pm от starinthenightsky »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Новолуние в Лъв 19.08.2020
« Отговор #25 -: Август 19, 2020, 03:00:45 pm »
Корея, и аз във времето забелязах, че процеси, които си текат, но някак не схващаме тяхното проявление и при определена лунация, когато  ги задейства, тогава разрешаваме, задълбочаваме, осмисляме качеството им.
"Огнените' лунации и такива активирани от Марс, едновременно са и вдъхновяваши и освобождаващи/разрушаващи, но и се търси реванш, има съревнование., енергията/инициативата може да върви в тази посока, вместо за нещо сътворително, благородна постъпка.
За оста Лъв- Водолей, лоялността е на първо място. Да, ще има сега близане на рани при едни, при други, по-късно.  :)
Точно така е.
Аз имам много недостатъци, произхождащи предимно от тая моя пуста Луна в квадрат с Плутон, но едно качество ми е признато от близките и аз се гордея с него- лоялност и справедливост.
Така съм и към познати , и към непознати, не мога да скрия, изопача, премълча.
В този случай - още повече.
Раните дълго ще ги ближа, но няма да му остана длъжна- вече почнах.
Не обичам да обръщам и другата буза в подобни случаи.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Новолуние в Лъв 19.08.2020
« Отговор #26 -: Август 19, 2020, 04:09:09 pm »
Корея, всяко зло - за за добро. Прави са хората. И аз съм разведена, но с течение на времето все повече разбирам, че е било за добро. Горе главата, ще го преживееш. Такива хора не си заслужават времето  :-*
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Новолуние в Лъв 19.08.2020
« Отговор #27 -: Август 19, 2020, 04:09:23 pm »
Корея, може ли един съвет, не си хаби енергията, заради такъв мерзавец, съсредоточи се върху нещо по-положително, че лятото си отива :) Отмъщението нищо няма да ти донесе.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Новолуние в Лъв 19.08.2020
« Отговор #28 -: Август 19, 2020, 04:27:21 pm »
Благодаря, момичета, но така го чувствам, така ще го направя.
Никога не съм била така унизена в край на моя връзка.
И това е търсен ефект, с демонстрирано самодоволство отсреща.
Зная, че е за добро, отдавна го разбрах, но краят трябваше да е друг.
Човек, играещ си с чувствата на хората е добре да бъде поставен в тяхно положение.
Не мисля, че жената ще се откаже, но поне да разбере той що за човек съм, след първите ми разкрития е бил пощурял, но е успял навреме. Сега няма да има този шанс.
 :-*
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Новолуние в Лъв 19.08.2020
« Отговор #29 -: Август 19, 2020, 04:31:30 pm »
Може да звучи твърде отвлечено и философско, но никой не може да те унизи, ако си знаеш цената. Този, който прави каквото и да е, само показва колко той струва.