Автор Тема: Новолуние в Лъв 19.08.2020  (Прочетена 11527 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние в Лъв 19.08.2020
« Отговор #30 -: Август 19, 2020, 04:39:42 pm »
Корея, понеже засяваш нещо на лунация в Лъв, трябва да е от сърце. Но за  неща, където  трябва ум, сърцето не върши работа.  ;)
Избрала си най-тъмните дни, а пък искаш да има видима проява ?! Ти си знаеш как да действаш в  ситуация, но ако искаш  да следваш астрологичните "съвети"- изчакай, сега не е момент за действия, атака. Сега сме най-неуравновесени, субективни, липсва разбирането,  бърза се и се правят грешки. Събирай информация, селектирай я, планирай действията си, и като дойде първа четвърт е много вероятно вече да е сменена посоката на интереса, защото вече се вижда какво всъщност искаш, имаш нужда да активираш.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Новолуние в Лъв 19.08.2020
« Отговор #31 -: Август 19, 2020, 05:15:01 pm »
При мен днешното новолуние беше в 5-ти дом в опозиция на Луната ми, в съвпад с Юпитер, в секстил с Вертекс и Марс, в квадратура с Асцендента и в съвпад с прогресивна Луна. Следващото новолуние на 17.09. отново ще е в 5-ти за мен в съвпади с дирекционни Венера и Юпитер, и прогресивно слънце, така че се надявам темите за любовта и децата да са актуални и да има резултати. :)
Днес най-сетне ми изплатиха и заплатите за февруари и март и от утре започвам работа, като вероятността да работя и още 1-2 неща от вкъщи, е голяма.