Автор Тема: Да си окажем малко подкрепа ...  (Прочетена 107069 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #750 -: Април 27, 2018, 12:13:42 pm »
Дайте да сформираме масонска ложа, ще се допускат само срещу партиен билет  :D

А, да - ама Али ще иска да кръстим ложата "Дракониада", без мен. :D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #751 -: Април 27, 2018, 12:21:19 pm »
Ложата на трите пръста с главен център-средният Нали било масонски символ Триединство отца сина и среден пръст бермудският триъгълник като портал и орионските звезди  ;D Рептило драконианци дъра бъра иначе по-добре от кариран десен  :012: Ко речи ко-битият бит е бананова фраза-ко ко речи  :D

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #752 -: Април 27, 2018, 12:35:28 pm »
А, да - ама Али ще иска да кръстим ложата "Дракониада", без мен. :D

Хм.. Дракониада,отдалече привлича,отблизо.. отблъсква,да си седи на мястото,аз планирам да си търся хора,които и да не са точно като мен - ще са доста близко. Другият вариант е да се издигна до Нивото на Драконаида,ама тя... не ме ще,а и едва ли това може да се случи,всеки се ражда с определени възможности и капацитет - си казвам в момента аз.. :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #753 -: Април 27, 2018, 12:40:42 pm »
Ложата на трите пръста с главен център-средният Нали било масонски символ Триединство отца сина и среден пръст бермудският триъгълник като портал и орионските звезди  ;D

Последният оцелял представител на рептилската раса ни напусна безславно, само гои останахме тук.  ;D

Време е форумът да се превърне в затворен орионски портал, да си пише само Триединството. Всички останали – без право да пишат, само да могат да лайкват.  :85:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #754 -: Май 24, 2018, 07:27:18 pm »
Имам въпрос - пак.
Нали всеки човек иска нещо от живота,има някакви мечти.Е,аз защо напоследък не искам нищо.И да съм жив и да не съм жив,ми е все едно. На вас случвало ли ви се е да имате подобно мислене?
Благодаря ви!

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #755 -: Юни 01, 2018, 11:10:03 am »
Искам да ви споделя нещо:

Откривам грешките си,лека полека,всъщност забелязвам в себе си,че в опредeлени моменти мисля правилно - снизходителен съм,снижавам егото си,примирявам се,спокоен съм и мисля по -  обективно,по този начин успявам. Всъщност в момента ми се реве от напрежение... Преди час бях в Бюрото по Труда,нали ви казах,че напуснах работа,та там беше и представител от отдел Човешки Ресурси(HR) на фирмата,в която работех - не знам какво се е говорело преди аз да ида там,но дори онези от Бюрото по Труда имаха друго,пренебрежително,подигравателно отношение към мен... Кипнах,отвътре разбира се,оставаше и там да избухна... Та,както ви казвам,сега си разсъждавам... Не бива да имам такова Его,но не ми е приятно да ме... да се отнасят така с мен... Като че ли,мисля си в момента аз,трябва да оставя хората да се отнасят както си искат,да оставя това да премине без да го засичам,и след време да им се върне като бумеранг.А човешкoто Его иска уважение,иска ласкаене,иска да превъзхожда... Може би не на мен,а на Егото ми му се реве в момента от нерви и напрeжение... Имам недостатъци,затова съм комплексиран,не съм доволен от себе си,самокритичен съм,и отгоре на това - като има и не добро отношение и от вън... Рухвам...  :73: :96: :41:
« Последна редакция: Юни 01, 2018, 11:14:54 am от Ali_Lun »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #756 -: Юни 01, 2018, 12:08:43 pm »
Искам да ви споделя нещо:

Откривам грешките си,лека полека,всъщност забелязвам в себе си,че в опредeлени моменти мисля правилно - снизходителен съм,снижавам егото си,примирявам се,спокоен съм и мисля по -  обективно,по този начин успявам. Всъщност в момента ми се реве от напрежение... Преди час бях в Бюрото по Труда,нали ви казах,че напуснах работа,та там беше и представител от отдел Човешки Ресурси(HR) на фирмата,в която работех - не знам какво се е говорело преди аз да ида там,но дори онези от Бюрото по Труда имаха друго,пренебрежително,подигравателно отношение към мен... Кипнах,отвътре разбира се,оставаше и там да избухна... Та,както ви казвам,сега си разсъждавам... Не бива да имам такова Его,но не ми е приятно да ме... да се отнасят така с мен... Като че ли,мисля си в момента аз,трябва да оставя хората да се отнасят както си искат,да оставя това да премине без да го засичам,и след време да им се върне като бумеранг.А човешкoто Его иска уважение,иска ласкаене,иска да превъзхожда... Може би не на мен,а на Егото ми му се реве в момента от нерви и напрeжение... Имам недостатъци,затова съм комплексиран,не съм доволен от себе си,самокритичен съм,и отгоре на това - като има и не добро отношение и от вън... Рухвам...  :73: :96: :41:
осъзнаването е добро начало... Не рухвай!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #757 -: Юни 01, 2018, 12:16:45 pm »
Пълнолунието ти беше в 7 дом, приключване на нещо, погледни какво ти аспектира,май луната?новолунието ще бъде в 1 ят ти дом, приеми го като ново начало промяна на външният вид ако искаш,на начина на комуникация.

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #758 -: Декември 26, 2020, 12:25:09 pm »
Здравейте,
В навечерието на Коледните празници видях една котана пред блока, която видимо има някакъв проблем. Нямайки финансовата възможност да й осигуря преглед и лечение, започнах да търся организации, които да ми помогнат. От около 5-6, на които прозвънях, само една ми предложи подкрепата си. За съжаление ми казаха, че са на ръба на оцеляването и са пред закриване на организацията, тъй като трудно покриват леченията на животните по клиниките. А тази година заради пандемията не са могли да направят жив базар, както е било предишни години. Затова реших да им помогна като споделя с всички мои близки и познати за тяхната кампания и календари, които са страхотни  :)
https://www.facebook.com/aheartforanimals.npo - това е тяхната страница
Ако сметнете, че не е редно да я споделям, изтрийте я. Моля ви, който има възможност да сподели за тяхната кауза - освен със закупуване на календари, има и други начини да се подкрепи дейността им.
Тези дни очаквам да заведа въпросното коте в клиника за изследвания и ще го лекувам. Но тъй като изглежда е възрастно, силно се надявам да му намеря дом, в който да изживее щастливо старините си. Аз нямам възможност да го прибера. Така, че ако се намери добра душа, която иска вярно и предано другарче и има възможност за това, ще съм безкрайно щастлива.

Извинете ме за дългия пост и ви Благодаря! Весели празници на всички!  :-*