Автор Тема: Пълнолуние на 31.10.20г.  (Прочетена 10256 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние на 31.10.20г.
« Отговор #15 -: Ноември 03, 2020, 01:18:31 pm »
Ами не се размина без катаклизми и тази лунация-земетресенията.
Лунацията отключи текущата опозиция на транзитен Уран и Слънцето на Турция
https://www.astro.com/astro-databank/Nation:_Turkey_(Republic)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Пълнолуние на 31.10.20г.
« Отговор #16 -: Ноември 03, 2020, 11:34:05 pm »
При мен е в 11- ти дом, опозе с нат. Уран У9.
Нямам никаква идея какво да очаквам този път.
На този ден ми се обади един приятел, беше в града ми и искаше да се видим на кафе, не бях в настроение и не отидох.
Иначе ми е период с прекаляване с Интернет, никога не съм висяла толкова в социални мрежи и четене на глупости. Някак предпочитам това пред контакт с живи хора.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Пълнолуние на 31.10.20г.
« Отговор #17 -: Ноември 04, 2020, 02:58:07 pm »
Последна четвърт с Луна в лъв и Слънце в скорпион, 16*.Ще активира Марса ми. Юпитер/Плутон са съвпад.
« Последна редакция: Ноември 04, 2020, 03:05:48 pm от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Пълнолуние на 31.10.20г.
« Отговор #18 -: Ноември 05, 2020, 05:40:55 pm »
Предстои пълнолуние в 8*на телец ,съвпад с Уран.Меркурий ретрограден на к7 в картата,квадрат Сатурн в 10д.
При мен в 12 дом квадрат 4/10 домове.При мъжа ми в 5ти дом, опозиция Юпитер у1,у4 домове.
[/color]Този 12 дом при мен ,винаги,ама винаги минавам през поликлиниката,няма отърване,сигурно щото Марс е там на к12,Сатурн също в 12,но телец.
Днес транзитен Марс съвпад натален,при предишното директно минаване ходих да взема рецепта за инжекции от личната лекарка на майка,беше се схванала.Днес ходих за медицинско за работа,отново за майка,която ще става гледачка на баща ми официално.Имам дискомфорт в сърдечната област също,дирекция Слънце е все още в орбис,съвпад нат.Марс.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Пълнолуние на 31.10.20г.
« Отговор #19 -: Ноември 05, 2020, 07:47:13 pm »
 За сърцето, ако не вземаш редовно, валидол ще те отпусне.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Пълнолуние на 31.10.20г.
« Отговор #20 -: Ноември 05, 2020, 09:12:24 pm »
И аспирин протект -едни малки американски аспиринчета .Ама е трудно да се определи ,дали е точно сърцето или нещо друго.Ако е възпалено сухужилие или пр .неща, дето не ги разбирам и невробекс помага .Аз като виден умерен  ;D хипохондрик ,държа на нощното си шкафче и капки на Бах- Рескю

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние на 31.10.20г.
« Отговор #21 -: Ноември 05, 2020, 09:39:36 pm »
Предстои пълнолуние в 8*на телец ,съвпад с Уран.Меркурий ретрограден на к7 в картата,квадрат Сатурн в 10д.
При мен в 12 дом квадрат 4/10 домове.При мъжа ми в 5ти дом, опозиция Юпитер у1,у4 домове.
[/color]Този 12 дом при мен ,винаги,ама винаги минавам през поликлиниката,няма отърване,сигурно щото Марс е там на к12,Сатурн също в 12,но телец.
Днес транзитен Марс съвпад натален,при предишното директно минаване ходих да взема рецепта за инжекции от личната лекарка на майка,беше се схванала.Днес ходих за медицинско за работа,отново за майка,която ще става гледачка на баща ми официално.Имам дискомфорт в сърдечната област също,дирекция Слънце е все още в орбис,съвпад нат.Марс.

Меркурий стационарен квадрат Сатурн
Натал Меркурий квадрат Сатурн
Меркурий, Сатурн управители АСЦ и Слънце, период Сатурн.
Не е от мускула, от напрежение, емоции. В солара у 1 квадрат Слънце 5-8 във фиксирани  знаци
Лунара пак фиксиран АСц, Тао-то Меркурий- САтурн-Марс 5-8-12. Акт домове 6,8, 12.
Вземи си почивка. За да работи динамото, трябва да преобразува едно нещо в друго нещо, да го  задвижа, иначе клеясва.
Водолей- разлив на Нил. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Пълнолуние на 31.10.20г.
« Отговор #22 -: Ноември 06, 2020, 03:14:20 pm »
О, мерси Дами! Много мило. 🌺

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние на 31.10.20г.
« Отговор #23 -: Ноември 06, 2020, 04:33:48 pm »
Аз като виден умерен  ;D хипохондрик ,държа на нощното си шкафче и капки на Бах- Рескю
За какво са? Досега като гледам еднакво се церим- клеева тинктура, аспиринче и всичко, което свършва на це- винце, мезенце, сиренце  :)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Пълнолуние на 31.10.20г.
« Отговор #24 -: Ноември 06, 2020, 08:59:53 pm »
Аз като виден умерен  ;D хипохондрик ,държа на нощното си шкафче и капки на Бах- Рескю
За какво са? Досега като гледам еднакво се церим- клеева тинктура, аспиринче и всичко, което свършва на це- винце, мезенце, сиренце  :)
Водят се капки за спешна помощ при физически или психологически стрес .Аз ги разливам наляво и дясно върху всичко -хора, кучета и цветя  ;D Последният пъ ги ползвах ,защото малкия/ кучето /беше изпаднал в любовна притома и виеше от сексуален мерак по цяла нощ, та като не знаех вече, как да го кротна ,му капах във водата ..Слагам им ги и при стрес, на цветята ,като са болни, на хората при различни неволи -от зъбобол през гъз и мъка. Ето официално инфо Готова за ползване комбинация от есенции, която се прилага като средство за спешна помощ във всички случаи на физически и психологически шок.:при неочаквани финансови проблеми в семейството, при семеен скандал, при уплаха след инфаркт, във всички случаи на внезапен физически или психически шок, загуба на съзнание, наранявания и травми, при работа в стресова обстановка, при посещение на зъболекар, при силно стресираща новина, преди и след хирургическа операция и при всички ситуации на остро безпокойство и уплаха

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние на 31.10.20г.
« Отговор #25 -: Ноември 06, 2020, 10:07:46 pm »
Ребека, много ти мерси за инфото! То като за мен тез капчици  ;D

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Пълнолуние на 31.10.20г.
« Отговор #26 -: Ноември 06, 2020, 10:35:42 pm »
Хубави са ,концентрата е с бренди, та ако я окъсам или ми се припие бренди, имам цяло кашонче с различните есенции .Сега като си взех и уред за сребърна вода, ще си правя ледчета лечебни, със сребърни йонни и директно в бахова есенция конценрат  ;D без значение за страх ли е ,за уплах ли е или нелечимо страдание -важното е че е бренди  :D