Автор Тема: Цикъл Слънце-Юпитер, (да ) вярваме ли в чудеса  (Прочетена 19858 пъти)

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Re: Цикъл Слънце-Юпитер, (да ) вярваме ли в чудеса
« Отговор #75 -: Април 11, 2023, 12:46:59 pm »
Хайде момичета.... и момчета😉нов цикъл стартира утре - 11.04.23г.в 21°на знак Овен.
При мен в 12дом, секстил Слънце, секстил Луна, а при ММ на к5.
Да се радвам ли, или..
Тези дни кипя от енергия, селска треска ме е обзела, тръни и къпини режа и чистя авгиеви обори на селския имот. В радостна възбуда съм, цялата в синини и тръни. 😅🌿

Тригон с Асц в Стрелец, < важи и при минимум и при максимум корекция.>
Придвижиха се разни отдавна заквасвани проекти.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Цикъл Слънце-Юпитер, (да ) вярваме ли в чудеса
« Отговор #76 -: Април 13, 2023, 11:40:28 pm »
Видях, че джакпотът е паднал, аз ще се отбележа с нещо по-скромно.
При мен съвпадът е в 12д, в квадрат със Слънце и пр. Венера/Сатурн.
Спечелих скъп телефон в интернет томбола, получих го на 11-ти.
Дано ми служи вярно.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Цикъл Слънце-Юпитер, (да ) вярваме ли в чудеса
« Отговор #77 -: Април 14, 2023, 10:27:45 am »
Синът ми го повишиха в длъжност и заплата. Съвпадът му затваря опозицията нептун-марс/Венера до тао

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Цикъл Слънце-Юпитер, (да ) вярваме ли в чудеса
« Отговор #78 -: Април 14, 2023, 01:09:37 pm »
Ехеее, всички жънете при този цикъл, хаирлия да е!
Майка ми официално ми дари приживе нейния дял от родната ни къща, мястото, което цял живот е наш дом и адрес, дори и в моя случай, когато това отдавна фактически не е така. Аз съм 4-то, а синът ми 5-то поколение с тази локация. Хубаво място, първа линия море. Малко нещата са ми през горчилка поради ред причини, не гърмя шампанско, но събитието е факт. Съвпадът се случва в 1 дом, на 30 градуса от у4. Възврат на Слънцето на баща ми, той е зет там, няма отношение към имота/наследството, а вече официално и без претенции. Мисля, че това ми е някаква точка, пренатална затъмнение или друго, но не съм сигурна и сега не ми се мисли, както казах, малко ми е оффспек.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Цикъл Слънце-Юпитер, (да ) вярваме ли в чудеса
« Отговор #79 -: Април 14, 2023, 04:19:01 pm »
Ехеее, всички жънете при този цикъл, хаирлия да е!
Майка ми официално ми дари приживе нейния дял от родната ни къща

Честито! Аз нямах този късмет, макар че бях до последно до майка ми да я обгрижвам, двора и къщата също, а и самата аз не го исках тогава, не исках да ме кълнат и хейтят племенницата и племенника, а в крайна сметка пак ме хейтят и кълнат  ;D
Миналата седмица ми писаха от американски конкурс за хайку, че мое хайку е отличено, но е само похвала, няма материална награда; резултатите ще публикуват на 17-ти, международен ден на хайку  :) И не съм сигурна дали този цикъл има отношение или е от транзита на Меркурий през 9-ти дом в тригон с Плутон У3 на АС или пък Венера, докато беше в Телец от 9д спускаше тригон към Мерка У1, У10 в 1д

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Цикъл Слънце-Юпитер, (да ) вярваме ли в чудеса
« Отговор #80 -: Април 14, 2023, 04:27:12 pm »
Честито, момичета! Добри новини по един или друг начин при всички.
Аз не жъна, само давам :D
Чудя се къде и за какво да пръсна пари и то с цел разкрасяване, реноме и визия, да изглеждам по-по-най пред обществото. Слънце-Юпитер горе в 10дом всъщност звучи повече от логично. За протокола да кажа, че аз всъщност до скоро бях много премерен и пестелив човек, гледах да не дам за нищо излишно. Гледам на това сега като на инвестиция в по-светлото бъдеще  :D

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Цикъл Слънце-Юпитер, (да ) вярваме ли в чудеса
« Отговор #81 -: Април 14, 2023, 04:36:24 pm »
Честито на печелившите! За добро или зло не всички сме равни и еднакви под слънцето.Аз съм в друга лотария. :D

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Цикъл Слънце-Юпитер, (да ) вярваме ли в чудеса
« Отговор #82 -: Април 16, 2023, 10:28:16 pm »
Нали е цикъл ,който ще продължи до следващия такъв-май месец 2024г,мисля в 28*на телец.

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Re: Цикъл Слънце-Юпитер, (да ) вярваме ли в чудеса
« Отговор #83 -: Април 17, 2023, 01:56:19 am »
Европейската космическа агенция стартира мисия до Юпитер на 14 март: https://www.esa.int/Science_Exploration/Space_Science/Juice
« Последна редакция: Април 18, 2023, 02:15:28 pm от terrarossa »