Автор Тема: Мунданни хорари  (Прочетена 14481 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Мунданни хорари
« Отговор #45 -: Декември 16, 2020, 11:16:10 am »
Тръмп е неудобен и дори законно да бъде избран за президент, няма как да стане. Просто няма да му позволят той да бъде отново. Байдън ще се съобразява с общата политика, така че съвсем логично и без гледане на хорарен въпрос да предположим, че той ще бъде следващият президент на САЩ. Тръмп съвсем безцеремонно след боледуването си заявяваше, че вирусът не е нещо особено и няма от какво да се страхуваме, а никой не иска такива публични мнения да огласяват пространството.

Тръмп се провали по всички възможни начини в управлението на пандемията. Защото все пак вирус и заболяване има нали Весо? У нас от какво умират толкова много хора според теб?
България е на първо място в Европа по смъртност от катастрофи, рак и инфаркт.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Мунданни хорари
« Отговор #46 -: Декември 16, 2020, 11:16:53 am »
+1 за коментара на Рени

Това, което аз видях от стажа в болницата - няма утвърдени протоколи за лекуване на болните от тази инфекция в България! Общо взето карат на сляпо, пълно е със стажанти, които буквално не знаят къде се намират, какво да правят и да се питат един друг. Прилагат варварски методи при интубирането, като обръщат човека по корем и после по гръб, и т.н. Често пациентите развиват и вторична бактериална инфекция...

Като цяло, страхът убива по-бързо и от отровата. Това масово и постоянно облъчване от всякъде с негативизъм действа пагубно на психиката. А всички хора сме свързани...

Цитат
Постъпването в болница със заболяване, за което вярваме, че е смъртоносно по скалата за оценка на стреса (Holmes-Rahe Life Stress Inventory) се равнява на влизане в затвор – 63 т. от максималните 100 т.
Развод – 74 т.
Раздяла – 65 т.
Внезапна хоспитализация на пациент, който вярва, че COVID-19 е смъртоносно заболяване – може да достигне до над 150 т.! Тогава вероятността от сериозни здравословни проблеми, при това ниво на стреса е повече от 50%.


Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: Мунданни хорари
« Отговор #47 -: Декември 16, 2020, 05:50:56 pm »
Стар,Тери +1 за успешната прогноза!

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Мунданни хорари
« Отговор #48 -: Декември 16, 2020, 08:28:06 pm »
То моето не беше прогноза. Просто при хората с власт, затъмнение в опозиция със слънцето няма начин да не се прояви.

Преди няколко години имаше един скандал с едно назначение в Конституционния съд - всичко беше уредено за човека ама точно по времето като трябваше да встъпи в длъжност имаше затъмнение в опозиция със слънцето му. Та така...всички други транзити могат да се проявят различно, но затъмнение при човек на висока позиция - не.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Мунданни хорари
« Отговор #49 -: Декември 16, 2020, 09:27:24 pm »
Стар,Тери +1 за успешната прогноза!
погледнах назад и не съм се включила по въпроса ти, сигурно защото няма карта, но пък по-късно съм споделила мой спонтанно зададен въпрос за нашия президент, към което съм приложила карта, а никой не изказа мнение

настоящето СЗ е в опозиция на Слънцето и на нашия президент 

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: Мунданни хорари
« Отговор #50 -: Декември 17, 2020, 04:09:47 am »
Стар,Тери +1 за успешната прогноза!
погледнах назад и не съм се включила по въпроса ти, сигурно защото няма карта, но пък по-късно съм споделила мой спонтанно зададен въпрос за нашия президент, към което съм приложила карта, а никой не изказа мнение

настоящето СЗ е в опозиция на Слънцето и на нашия президент
Въпросът ми дали Тръмп ще спечели изборите е в темата"Общи хорари".Включила си се.
Относно настоящият ни президент,не му симпатизирам,дори напротив,изключително неприятен ми е,нямам представа защо.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Мунданни хорари
« Отговор #51 -: Декември 17, 2020, 07:35:52 am »
В опозиция със слънцето е на Бойко, на 13 юни е той. На президента е малко широк орбиса за опозиция но трябва да се види картата.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Мунданни хорари
« Отговор #52 -: Декември 17, 2020, 11:06:18 am »
В опозиция със слънцето е на Бойко, на 13 юни е той. На президента е малко широк орбиса за опозиция но трябва да се види картата.
На Борисов е 21* , а на Радев 26* в Близнаци и той е държавен глава, а не Бойко

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни хорари
« Отговор #53 -: Декември 17, 2020, 11:08:22 am »
Просто при хората с власт, затъмнение в опозиция със слънцето няма начин да не се прояви.



Да. Но в каква посока ще се прояви, затъмнението ли носи тази информация ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Мунданни хорари
« Отговор #54 -: Декември 17, 2020, 11:14:46 am »
Просто при хората с власт, затъмнение в опозиция със слънцето няма начин да не се прояви.



Да. Но в каква посока ще се прояви, затъмнението ли носи тази информация ?

Да в замисимост от това дали е в опизиця или съвпад със светило, конкретно със слънцето. То и за обикновените хора опозиция не е добре, пише го във всички тълкувания.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Мунданни хорари
« Отговор #55 -: Декември 17, 2020, 11:36:21 am »
Въпросът ми дали Тръмп ще спечели изборите е в темата"Общи хорари".Включила си се.
Относно настоящият ни президент,не му симпатизирам,дори напротив,изключително неприятен ми е,нямам представа защо.
Въпросът ти е пренесен тук като начало на темата, но без карта, а в общите хорари съм отговорила лаконично, че според натала на Тръм има шансове да спечели. Не съм отчитала настоящето затъмнение, тъй като изборите бяха насрочени за 3 ноември и предполагах, че за няколко дни ще се обяви новия президент.
Сега видях картата на въпроса- Тръм е представен от Венера в падение и схояща опозиция а Нептун У10 (ретро), а Байдън от Марс на трон и Плутон, с когото Меркурий У10 за него е в сходящ секстил, когато се обърне директен, разбира се, затова имаше забавяне в крайния резултат.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни хорари
« Отговор #56 -: Декември 17, 2020, 11:46:26 am »
Тери,  Източен блок, социализъм, тоталиризъм- как се отнема власт, да кажем в периода 1950-1990 г ? В наши дни, на другаря Путин как е отнета властта ?
Нартално Слънце 13 *Везни/Путин/, СЗ 2005 г опозиция негово Слънце-никой не го е бутнал, 29.03. 2006 г СЗ опозиция Слънце-пак си стои на власт
Тодор  Живков :Слънце 13* Дева, 07.03.1970 СЗ 16 * Риби, на власт, обаче СЗ съвпад със Слънцето 1989 г го сваля ?
Може да разгледаме и за други държавни глави, няма такава статистика.
Тръмп е човек с власт, ето годините които му е отнета "властта" в неговия бранш- 1991/92 г, 2004, 2009, 2014, няма затъмнение срещу Слънце.

Нали, гледаме какво е заложено на човек по натал, после какво е заложено за годината. Тръмп е роден на затъмнение, затова е толкова силно повлиян от тяхното проявление, един път, втори път, точно от серията с възли Близнаци-Стрелец. Аз предположих, че ти точно това си видяла и затова тълкуването ти е в тази посока.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: Мунданни хорари
« Отговор #57 -: Декември 18, 2020, 06:39:10 am »
Ам,разгледах картата на Тръмп и да ,затъмнение опозиция Слънце,но и съвпад Луна,пълнолунен е(Рени е написала).Има и съвпад Слънце/Уран .При нашите държавни мъже ,нещата са по-различни.Нали е от значение и Слънцето в кой дом се намира и кой  дом управлява.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Мунданни хорари
« Отговор #58 -: Януари 07, 2021, 11:27:04 pm »

Изгрява Скорпион, в кулминация е Дева. Изгрява мидпойнтът МС/Уран. Плутон и Марс аспектират меридиана. Луната се намира на мидпойнта Плутон/Уран.

Цитат
bgonair.bg: Насилие и сблъсъци в САЩ: Привърженици на Тръмп нахлуха в Конгреса
Те се опитват да попречат на заседанието, което трябва да обяви новият президент на САЩ.

Съвместното заседание на двете камари на Конгреса е прекратено, представителите се евакуират, сградата е затворена, съобщават американските медии. Според тях полицията и охраната на Капитолия искат допълнителна помощ от органите на реда, включително федералните власти.

Американският Конгрес се събра, за да направи окончателно потвърждаване на резултата от президентските избори. Това обикновено е процедурен въпрос, но тази година се превърна в проява на междупартийна конфронтация заради поддръжници на президента Доналд Тръмп, които отказват да приемат загубата му.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Мунданни хорари
« Отговор #59 -: Януари 09, 2021, 10:15:37 am »
Тръмп ще стане единствения президент, срещу който е имало два пъти процедура по импийчмънт. Колко нагледно се проявява опозицията към слънцето за човек, който мястото му не е там където е.

Същото се отнася и за Бойко, само дето някои хора го държат напук на астрологичните показатели и последствията ще са други.
Frankly, my dear, I don't give a damn.