Автор Тема: Мунданни хорари  (Прочетена 13573 пъти)

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Мунданни хорари
« Отговор #30 -: Ноември 08, 2020, 02:45:37 pm »
На 3ти, при SD Меркурий станаха най-големите фалшификации, до към 4ти, извън времето за избори, когато фактически става директен Меркурий. Въпроса е дали Тръмп печели изборите и отговора е Да. Реалните и законни гласове са за него. Друг е въпроса, че му отмъкнаха президентството с измама. Всичко отива към решаване в съд и предстои още.

В щатите ли живееш? Ако не - ходила ли си? Ако да - английско говоряща ли си?
Т. е?

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Мунданни хорари
« Отговор #31 -: Ноември 08, 2020, 03:01:29 pm »
Всичко отива към решаване в съд и предстои още.
Предстои новолуние в Скорпион на 15 ноември и лунно затъмнение по линия на първи - седми дом от картата на хорарния въпрос. Новолунието е в точен съвпад с оста на изгряващия хоризонт. Най-общо казано може да има внезапна промяна на курса на условията и обстоятелствата, на фона на които е зададен хорарния въпрос. И тя да доведе до метафорично казано трусове.
« Последна редакция: Ноември 08, 2020, 03:25:12 pm от starinthenightsky »

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Мунданни хорари
« Отговор #32 -: Ноември 08, 2020, 03:24:52 pm »
Всичко отива към решаване в съд и предстои още.
Предстои новолуние в Скорпион на 15 ноември и лунно затъмнение по линия на първи - седми дом от картата на хорарния въпрос. Новолунието е в точен съвпад с оста на изгряващия хоризонт.
Предстои и Меркурий да излезе от сянка след 19ти. Ще гледаме.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Мунданни хорари
« Отговор #33 -: Ноември 08, 2020, 03:42:40 pm »
На 3ти, при SD Меркурий станаха най-големите фалшификации, до към 4ти, извън времето за избори, когато фактически става директен Меркурий. Въпроса е дали Тръмп печели изборите и отговора е Да. Реалните и законни гласове са за него. Друг е въпроса, че му отмъкнаха президентството с измама. Всичко отива към решаване в съд и предстои още.

В щатите ли живееш? Ако не - ходила ли си? Ако да - английско говоряща ли си?
Т. е?

Т.е. питам те откъде тази категоричност - в каква степен познаваш държавата и устройството й?

При Байдън меркурий управлява МЦ.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Мунданни хорари
« Отговор #34 -: Ноември 08, 2020, 03:43:28 pm »
Може да проверим на практика, доколко есенциалните и акциденталните качества, в случая на една паднала Венера, но акцидентално силна, която управлява Меркурий и Асцендента и кардиналните оси, а Меркурий е управител на Слънцето на Тръмп, може да доведе до успех за него. Меркурий е заврян в ... на географията. Докато Слънцето на Байдън е представено от Марс в Овен, кулминация на цикъл Слънце-Марс, в следващи домове.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12472
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни хорари
« Отговор #35 -: Ноември 08, 2020, 03:50:21 pm »
Значи, към момента няма все още отговор на хорарния въпрос : " Тръмп ще спечелили изборите?', защото е подадено възражение от Тръмп и в рамките на месец Върховния съд трябва да се произнесе, т.е. в началото на декември. Дотогава въпроса  е отворен. Върховният съд решава "спора" и между Буш и Ал Гор .  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12472
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни хорари
« Отговор #36 -: Ноември 08, 2020, 03:55:45 pm »
Да поставя картата с въпроса, че така говорим като в литературен кръжок :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Мунданни хорари
« Отговор #37 -: Ноември 08, 2020, 04:04:38 pm »
На 3ти, при SD Меркурий станаха най-големите фалшификации, до към 4ти, извън времето за избори, когато фактически става директен Меркурий. Въпроса е дали Тръмп печели изборите и отговора е Да. Реалните и законни гласове са за него. Друг е въпроса, че му отмъкнаха президентството с измама. Всичко отива към решаване в съд и предстои още.

В щатите ли живееш? Ако не - ходила ли си? Ако да - английско говоряща ли си?
Т. е?

Т.е. питам те откъде тази категоричност - в каква степен познаваш държавата и устройството й?

При Байдън меркурий управлява МЦ.
Чрез познати, които са живели и/ или живеят там от дълги години. Отделно събрах информация за текущите избори от различни източници и прецених, че най-вероятно е имало измама с гласовете по пощата. Нека се приема за лично мнение и убеждения, а не за агитация или внушения. :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12472
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни хорари
« Отговор #38 -: Ноември 08, 2020, 04:12:18 pm »
Тръмп го разглеждаме по 1 ви дом или по 10 ти ?
Марс у 1 няма да смени знак, защото е ретро, което не променя настоящето положение.
Меркурий  е фазов, което го прави  много силен, но дава предизвикателства.
Марс и Меркурий ще се срещнат в рамките на времето на картата, т..е ще се видят, освен това Меркурий е в знак  на Марс.
Тогаваможе ли да приемем, че Марс/Тръмп ще види отново 10 ти / Меркурий, но с опозиция аспект ? ::)
« Последна редакция: Ноември 08, 2020, 04:32:43 pm от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Мунданни хорари
« Отговор #39 -: Ноември 08, 2020, 07:43:24 pm »
Малко предистория на задаване на въпросът,защо и как.
В колата  съм и синът ми звънна по телефона :“Какво мислиш,Тръмп ще спечели ли изборите?"
Аз му казах,че незнам и не ме вълнува особено,но той настояваше да кажа какво мисля,астрологично.С неохота подходих,построих карта,и сама ,в ума си зададох въпросът.Разгледах Тръмп по 7 дом като назован по име.Представен от Венера в падение,но върви към тригон с Юпитер у10 дом за Тръпм.Вярно ,първо ще направи опозиция с Нептун .
След това си помислих,че може би трябва да го разгледам и по 10 дом,като президент.Меркурий е ретрограден,ами,да ,ще се върне там където е бил,тоест ще бъде отново президент.
Разгледах набързо въпроса,лаишки някак,без да се задълбочавам.......синът ми през това време е на телефона и говори нещо.Аз му казах :Да,Тръмп ще спечели.А той каза:Ок,вкарах едни пари.И тогава аз се притесних,защото не съм сигурна и въобще не се задълбочих,но той каза,че няма проблем .Това е.
Мисля,че бях в колата,а не в къщи.
« Последна редакция: Ноември 08, 2020, 07:51:15 pm от Сафо »

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Мунданни хорари
« Отговор #40 -: Декември 15, 2020, 11:41:54 pm »
Байдън вече официално е избран за президент

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Мунданни хорари
« Отговор #41 -: Декември 16, 2020, 08:01:57 am »
Байдън вече официално е избран за президент

В деня на затъмнението, което беше в опозиция със слънцето на Тръмп.

Нямам повече коментари ;D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Мунданни хорари
« Отговор #42 -: Декември 16, 2020, 08:39:20 am »
Тръмп е неудобен и дори законно да бъде избран за президент, няма как да стане. Просто няма да му позволят той да бъде отново. Байдън ще се съобразява с общата политика, така че съвсем логично и без гледане на хорарен въпрос да предположим, че той ще бъде следващият президент на САЩ. Тръмп съвсем безцеремонно след боледуването си заявяваше, че вирусът не е нещо особено и няма от какво да се страхуваме, а никой не иска такива публични мнения да огласяват пространството.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Мунданни хорари
« Отговор #43 -: Декември 16, 2020, 09:43:59 am »
Тръмп е неудобен и дори законно да бъде избран за президент, няма как да стане. Просто няма да му позволят той да бъде отново. Байдън ще се съобразява с общата политика, така че съвсем логично и без гледане на хорарен въпрос да предположим, че той ще бъде следващият президент на САЩ. Тръмп съвсем безцеремонно след боледуването си заявяваше, че вирусът не е нещо особено и няма от какво да се страхуваме, а никой не иска такива публични мнения да огласяват пространството.

Тръмп се провали по всички възможни начини в управлението на пандемията. Защото все пак вирус и заболяване има нали Весо? У нас от какво умират толкова много хора според теб?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12472
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни хорари
« Отговор #44 -: Декември 16, 2020, 10:52:20 am »


У нас от какво умират толкова много хора ?
[/quote]

От неграмотност, липса на отговорност от населението, издишала здравна система- в това число, отказ на много лекари да лекуват, липса на медицинцки персонал, неспазване на задължителните мерки и работа на медицинския персонал особено в специални условия.
Понеже ще реагираш/ питаш, че много знам  :)- семейство мои близки работя в тази сфера, един от тях  в интензивното. В последните 10 г много се е покачила смъртността в България. А статистиката посочва месеците ноември, декември, като особено рискови за нашия климат. Аз се интересувам чисто астрологически и имам възможност да получавам информация от "извора", не само от тях.


« Последна редакция: Декември 16, 2020, 10:54:40 am от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“