Автор Тема: Лунно затъмнение 30 ноември 2020г.  (Прочетена 23220 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Лунно затъмнение 30 ноември 2020г.
« Отговор #90 -: Декември 04, 2020, 10:14:22 am »
Точно в деня на затъмнението ми възникнаха проблеми със зъбите, а зъболекарката ми се оказа болна? Наложи се да ходя на спешен кабинет посреднощ. И въпреки започнатото лечение, все още имам болки и съм на обезболяващи.
опозиция с нат. Уран у1 си писал... Ми само зъб, радвай се👍няколко зъба?! двоен знак
« Последна редакция: Декември 04, 2020, 10:17:28 am от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Лунно затъмнение 30 ноември 2020г.
« Отговор #91 -: Декември 05, 2020, 06:20:09 am »
Меркурий ,диспозитор на Луната,е на МЦ,дали ще се разбере нещо,което ще ни "втрещи"?
Слънцето съвпад с антарес.
При мен в 1ви дом,тригон МЦ,тригон Уран у10д.Може би ще се обадят за една сделка,която е на път да се финализира.
[/color]обадиха се,акт 16 е факт,остава нотар.прехвърляне да се осъществи.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Лунно затъмнение 30 ноември 2020г.
« Отговор #92 -: Декември 05, 2020, 08:17:03 am »
Точно в деня на затъмнението ми възникнаха проблеми със зъбите, а зъболекарката ми се оказа болна? Наложи се да ходя на спешен кабинет посреднощ. И въпреки започнатото лечение, все още имам болки и съм на обезболяващи.
опозиция с нат. Уран у1 си писал... Ми само зъб, радвай се👍няколко зъба?! двоен знак
Няколко зъба за съжаление.  ??? И под долния мост гаден джоб, който също боли. Цялата ми дясна страна ме боли гадно, а с тия аналгини и диксофени се натрових вече. Уран наистина донесе неочакваното.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Лунно затъмнение 30 ноември 2020г.
« Отговор #93 -: Декември 05, 2020, 08:40:30 am »
Честит първи сняг! :)

На Лунно затъмнение лесно се отказваш от вредни навици ;)
стига да го искаш.....
Честит да ви бъде- на теб и моя любим внук, който е столичанин от една година  :)
радостта на децата е мехлем за душата на майки и баби :)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Лунно затъмнение 30 ноември 2020г.
« Отговор #94 -: Декември 05, 2020, 08:45:30 am »
Точно в деня на затъмнението ми възникнаха проблеми със зъбите, а зъболекарката ми се оказа болна? Наложи се да ходя на спешен кабинет посреднощ. И въпреки започнатото лечение, все още имам болки и съм на обезболяващи.
опозиция с нат. Уран у1 си писал... Ми само зъб, радвай се👍няколко зъба?! двоен знак
Няколко зъба за съжаление.  ??? И под долния мост гаден джоб, който също боли. Цялата ми дясна страна ме боли гадно, а с тия аналгини и диксофени се натрових вече. Уран наистина донесе неочакваното.
една приятелка вчера се обади и сподели,че е изкарала ковит без температури,болки по стави-тяло,загуба на обоняние и т.н ефекти,само една седмица венците са били възпалени,много подути

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Лунно затъмнение 30 ноември 2020г.
« Отговор #95 -: Декември 05, 2020, 08:48:58 am »
Стига с тоя КовиД!!! Май на много вече им стана фикс идея. Наскоро пак ни тестваха, пср отрицателен.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Лунно затъмнение 30 ноември 2020г.
« Отговор #96 -: Декември 05, 2020, 09:20:49 am »
Вие забравяте, че наш Весо Ковид не хваща.
Ми иди на частен зъболекар, плати си и очаквай адекватно лечение.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Лунно затъмнение 30 ноември 2020г.
« Отговор #97 -: Декември 05, 2020, 09:42:34 am »
Вие забравяте, че наш Весо Ковид не хваща.
Ми иди на частен зъболекар, плати си и очаквай адекватно лечение.
Точно това и направих още във вторник. Вече 120 лева отидоха, но доколко е адекватно лечението...
Проблемите с джобовете са ми, защото дълго време бърках с интердентални четки там, вследствие на което се разшириха много, а проблемът със зъба е заради съседен зъб, който моята зъболекарка лекува наскоро и е оставила място между двата и като съм изчиствал храна с четката, е паднала пломбата.
Корея, ти нали ме прокле наскоро да съм зле, сега трябва да се радваш.  :)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Лунно затъмнение 30 ноември 2020г.
« Отговор #98 -: Декември 05, 2020, 03:30:11 pm »
Весо, аз да не съм някоя шаманка или жрица, та да проклинам.
Прави разлика между проклетия и моето несъгласие да съдиш хората, без да си минал по техния път. А това, че собствените си проблеми и несполуки обясняваш с чужди действия, ми говори доста.
Какво е това скачане срещу потеребители, които изказват мнение или се опитват да помогнат?
Такъв назидателен, подигравателен и гаден тон ми идва в повече.
« Последна редакция: Декември 05, 2020, 03:32:06 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Лунно затъмнение 30 ноември 2020г.
« Отговор #99 -: Декември 05, 2020, 05:19:00 pm »
Ти беше тази, която ми пожела да хвана пневмония, аз нищо лошо не съм ти пожелавал. И знам, че вината не е твоя, споко.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Лунно затъмнение 30 ноември 2020г.
« Отговор #100 -: Декември 05, 2020, 06:51:46 pm »
Не знам какво и дали съм ти пожелала, но виж как се оказа и ти с болен личен лекар и видя какъв е резултатът- спасяваш се както можеш.
Така че, друг път- леко с поученията кой е крив и кой прав и как се постъпва в неочаквана ситуация, когато сам трябва да решиш кое е най- доброто за себе си.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Лунно затъмнение 30 ноември 2020г.
« Отговор #101 -: Декември 12, 2020, 07:39:26 pm »
В крайна сметка се оказа, че освен двата зъба с проблеми от дясната страна, имам и гранулом на съседен корен с корона и тази вечер в спешен кабинет се наложи да ми извадят корена.