Автор Тема: Лунно затъмнение 30 ноември 2020г.  (Прочетена 23967 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7370
Re: Лунно затъмнение 30 ноември 2020г.
« Отговор #30 -: Ноември 25, 2020, 01:23:58 pm »
Определено има активация на Слънцето ми в Стрелец - пред пневмония съм, на силни антибиотици.
не е ли рано за тази лунация да гледаш относно неразположенията ти ,здравословни?
Предишната разгледай,дом,аспекти към планети.Транзити.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Лунно затъмнение 30 ноември 2020г.
« Отговор #31 -: Ноември 25, 2020, 04:53:20 pm »
Може ли да се прогнозира колко време евентуално би продължило това затваряне?

Досега не съм разглеждала мидпойнти с участието на транснептунови, но ми прави впечатление че на 13 март и  понастоящем на точката на Овена т.е. на земния асцендент, максимално близо се намира Сатурн/Адметос.
Цитат
Frozen conditions

След 20 декември е възможно да смекчат рестрикциите.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Лунно затъмнение 30 ноември 2020г.
« Отговор #32 -: Ноември 25, 2020, 08:06:16 pm »
За мерките е писано, че започват от петък вечерта, което не знам какво трябва да значи, полунощ звучи по- адекватно, например.
При мен лунацията е в 12- ти дом, предчувствах ограниченията, които ни предстоят, колкото и да не ми се искаше.
Да сме живи и здрави само, всичко ще мине и замине.
Аз лично нямам кой знае какви очаквания да се случат чудеса от затварянето и си мисля, че ще ги удължат.
Ето я заповедта, от 23.30 започват мерките:
https://www.mh.government.bg/bg/novini/aktualno/ot-2330-ch-na-27-noemvri-petk-do-21-dekemvri-2020-/
« Последна редакция: Ноември 25, 2020, 08:13:23 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Лунно затъмнение 30 ноември 2020г.
« Отговор #33 -: Ноември 25, 2020, 08:16:13 pm »
И карта:
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Лунно затъмнение 30 ноември 2020г.
« Отговор #34 -: Ноември 25, 2020, 09:23:35 pm »
Ооо, още ли се вярва, че мерките са за ограничаване на инфекцията?!
Както и че проф. Чирков (Мир на душата му!) сам се е споминал?!
...
Това е чист геноцид срещу българския народ!

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Лунно затъмнение 30 ноември 2020г.
« Отговор #35 -: Ноември 25, 2020, 09:38:25 pm »
И за какво са мерките тогава?
Това българинът е страшно нещо, само на него му се привижда геноцид от всички нации. Покрай мен много хора се убедиха в сериозността на заболяването , наистина човек трябва да мине през него- сам или близките му, та да не му се привиждат конспирации.
И на мен не ми се стои затворена , ама щом няма друг начин, ще изтърпя.
И какво общо имат Чирков и Марадона с нещо, което се с случва за пръв път и никой не е подготвен за него?
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Лунно затъмнение 30 ноември 2020г.
« Отговор #36 -: Ноември 25, 2020, 09:51:01 pm »
Цитат на: Корея link=topic=1323.msg191538#msg191538
И на мен не ми се стои затворена , ама щом няма друг начин, ще изтърпя.
И какво общо имат Чирков и Марадона с нещо, което се с случва за пръв път и никой не е подготвен за него?
Че то ти не стоя затворена, когато беше болна, пък сега ли  :D :D :D

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Лунно затъмнение 30 ноември 2020г.
« Отговор #37 -: Ноември 25, 2020, 09:58:04 pm »
Ами, Весо, като един истински всезнайко къде беше да ми кажеш какво да правя?😂😂😂
Аз разчитах на личен лекар, шеф, РЗИ, ама такъв умник и капацитет като теб как можа да не си каже тежката дума? :D :D :D
За мен недей бери грижа, аз ще се справя, погрижи се за себе си , имаш нужда.
Че като те чета, имам чувството, че си на 80, а не на 40 или колкото си там.
« Последна редакция: Ноември 25, 2020, 10:01:23 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Лунно затъмнение 30 ноември 2020г.
« Отговор #38 -: Ноември 25, 2020, 10:38:30 pm »
Ами Корея, аз карам стаж в 2 частни болници.

Погледът за нещата ми е съвсем друг и мога да ти кажа, че не всичко е конспирация! Но е истина, че "човек вижда толкова, колкото знае".

Напротив, подобна пандемия не се случва за първи път. Историята познава много такива...
« Последна редакция: Ноември 25, 2020, 10:42:30 pm от romantica »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Лунно затъмнение 30 ноември 2020г.
« Отговор #39 -: Ноември 26, 2020, 12:31:04 am »
Ооо, още ли се вярва, че мерките са за ограничаване на инфекцията?!
Както и че проф. Чирков (Мир на душата му!) сам се е споминал?!
...
Това е чист геноцид срещу българския народ!
Мерките са още по-рано приети и по-строги в редица европейски страни,  какъв геноцид на българи бълнуваш?
За Чирков и на мен за кратко ми мина подобна мисъл, след като в интервю преди месец е казал, че е изкуствено създаден вирус в лаборатория, като биологично оръжие. Но като му видях възрастта, че е навършил 82г и съмненията отпаднаха- възврат на Уран е голямо сито и малко са тези, които минават през него живи и здрави. Уран му е на 9*45' Телец, квадрат Юпитер и Слънце, а Плутон на 28* Рак- опозиция с транзитен Сатурн

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Лунно затъмнение 30 ноември 2020г.
« Отговор #40 -: Ноември 26, 2020, 07:51:40 am »
Може ли по картата на затъмнението (или по друга карта) да се даде все пак някакъв отговор кога биха могли изцяло да отпаднат мерките? Освен това, след като е лунно затъмнение и пълнолуние, не би ли трябвало да върви към приключване?

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Лунно затъмнение 30 ноември 2020г.
« Отговор #41 -: Ноември 26, 2020, 12:28:35 pm »
Само, където почти всеки има познати/приятели/роднини по света и има инфо за мерките там и мерките тук. Разликата е, колкото от Земята до Плутон...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Лунно затъмнение 30 ноември 2020г.
« Отговор #42 -: Ноември 26, 2020, 05:47:55 pm »
Точно защото имаме познати навсякъде по света и близки, работещи в болници или преболедували Ковид, твърдя написаното от мен.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Лунно затъмнение 30 ноември 2020г.
« Отговор #43 -: Ноември 26, 2020, 07:55:54 pm »
Ахаа...

Дай Боже повече здрави хора, на пук на измислените статистики, с които постоянно облъчват хората!

...

Когато се закупят медицински хеликоптери за спешна помощ! (България е единствената страна в ЕС, която няма нито един медицински хеликоптер, а даже Сев. Македония има два!)
Когато има адекватно лечение (за инфекцията в случая), а не измислени отчетни форми?
Когато хора спрат да умират по стълбите, поради измисления предтекст, че няма легла, (а същевременно 1 легло се търгува и си има цена)!
Когато хората получат същото обезщетение, като това което дават в повечето държави,

Тогава няма да има геноцид!

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Лунно затъмнение 30 ноември 2020г.
« Отговор #44 -: Ноември 26, 2020, 08:47:49 pm »
Брат ми е с положителен тест и ще трябва и двамата да изкараме карантина от 14 дена. Затъмнението ми е във втори знак от Асц,, което е 12ти от 3ти. При мен няма симптоми, но имам едни сериозни болки от 2-3 седмици по гръбначния стълб между лопатките. Като цяло имам проблем с кръста(седалищния нерв) и гърба, виждат се и се напипват изкривявания. 2017-18 се отключиха в кръста, сега в горната част на гърба и 100% са свързани, дясното рамо също ме боли към гърба. С лекарства не се излекувах предния път, беше временно, единствено засилване на мускулатурата с упражнения и внимание към правилна стойка помагат засега. Не съм ходила на физиотерапия, но може би е крайно време да го направя.
Моя приятелка днес ми разказа как с дъщерите й са го изкарали миналата година, но при голямата дъщеря симптомите не били като тяхните, а я е ударило в ставите. С мед и чесън за три дена всички били на крак и добре.  Аз обаче нямам температура и едва ли съм болна, имам си и обоняние. дори лятото когато изкарах нещо на крак и в движение с температура 38 пак си имах обоняние.

Според вас има ли вероятност тези тестове да не отчитат както трябва? Как така един път си с отрицателен и за няколко часа си с положителен, после след два, три дена си пак с отрицателен? Брат ми е с много леки симптоми и изглежда напълно здрав, но след като е взел решението да си направи тест, значи е притеснен от нещо и му вярвам.
« Последна редакция: Ноември 26, 2020, 08:54:38 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг