Автор Тема: Слънчево затъмнение 14 дек. 2020г.  (Прочетена 22603 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Слънчево затъмнение 14 дек. 2020г.
« -: Ноември 30, 2020, 07:55:02 pm »
Новолуние и СЗ на 14 декември 2020г.

Затъмнението на 23° в Стрелец- съвпад Меркурий и тригон с Марс, най-точен е квадрат и половина с уран

Затъмнението е от серията на Сарос 4S
 Според Бернадет Брейди тази серия носи в себе си много силни емоционални чувства по отношение на връзките и парите. Възможен е гняв или страст. Тук има чувство за предопределеност и хората могат да се окажат замесени в събитията на взаимоотношения, които са извън техния контрол. Възможно е също да има неочаквано желание за прекратяване на връзката.
Тези емоции могат да бъдат блокирани или ограничени по някакъв начин, което води до интензивно разочарование. Най-добрият подход е да се избягват прибързаните действия, докато нещата се успокоят.


при мен е в 4д и квадрати Мерка У1,10 в 1д, но в съвпад с прогресни Марс, Меркурий и Венера

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Слънчево затъмнение 14 дек. 2020г.
« Отговор #1 -: Ноември 30, 2020, 07:58:26 pm »
В мой 5 натален дом.
Съвпад с Нептун.
Секстил с Луна в 7 дом(точен аспект).
Секстил и със Сатурн и Плутон в 3 дом.

Фокусно новолуние.
« Последна редакция: Ноември 30, 2020, 08:00:43 pm от tagetes »
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Слънчево затъмнение 14 дек. 2020г.
« Отговор #2 -: Ноември 30, 2020, 08:28:54 pm »
Много знаково новолуние. Върху Нептун У5. Активира ми 2/3 от картата - таото със Слънце и Сатурн и тригона с Луна и Юпитер. При точен квадрат със Сатурн.
Казват, че затълненията върху планети от септанера са знакови, а тези с външни не чак толкова. Но при мен Нептун е диспозитор на Слънцето и смятам да го отчитам.
Мисля, че каквото и да избера, събитието ще е самостоятелно и свързано със заблуда и излъгани надежди и ще го разбера догодина лятото, на юнското такова.

При сина ми е в 5д върху Плутон У4. Може да е свързано и да активира моя У5.
« Последна редакция: Декември 01, 2020, 02:15:51 pm от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Слънчево затъмнение 14 дек. 2020г.
« Отговор #3 -: Ноември 30, 2020, 10:53:50 pm »
При мен е в шести дом, ще го оправдая с работа от вкъщи.
Обаче на моя приятелка е върху нат. Слънце, днес е получила заповед да напусне окончателно жилището, което обитава от 18 години.
То принадлежи на бившия ѝ съпруг, с когото се разведе , той се пропи, остави ѝ кредити и забягна в чужбина, миналата година почина. Детето ѝ не е припознато от него и сега явно се е задействала първата му съпруга, от която има припознат син и оставят нея и другото дете на улицата.
Много кофти ми стана, бяха голяма любов, но за кратно.
Тя е в шах и мат, въпреки че го очакваше, но не толкова скоро онези да се задействат.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Слънчево затъмнение 14 дек. 2020г.
« Отговор #4 -: Декември 01, 2020, 01:09:30 am »
Корея, това, което се е случило на твоята приятелка не е по това затъмнение- рано е още за него, а и щом съвпада с нейното Слънце се очаква ново начало, нещо добро за нея, за мъж от нейното обкръжение- баща, син. Той може да не е припознал детето, но ако е родено по време на техния брак има права над неговата собственост. Или това е нейно дете от предишна връзка/брак?
Най-добре да се посъветва с юрист, ако няма никакви права над жилището да се насочи към общинско жилище, където са евтини наемите, може да се каже символични.
 

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7335
Re: Слънчево затъмнение 14 дек. 2020г.
« Отговор #5 -: Декември 01, 2020, 07:22:50 am »
Подаръци ще има за всеки от сърце.Меркурий изгорен ли е ?Точни аспекти Меркурий/Марс,Венера/Юпитер.Асц рак и Луна в стрелец ми изглежда като топло време.
При мен в 7 дом,опозиция Луна,секстил Слънце,квадрат Плутон.
Колко да е весело с Плутон,Юпитер и Сатурн в 7 ми.
Знак стрелец обозначава чужденци,религия,далечни пътешествия,тесни специалисти като Юристи,нотариуси,адвокати ,професори,академици и др.,висши преподаватели,църковни служители,коне.
Ще повлияе взаимоотношенията при всички случаи,по 7 дом сА и всички други,хора,които срещаме/общуваме в периода,така че е вероятно да има срещи с нотариуси и адвокати(предвид обстоятелствата),друг вид тесни специалисти,събития при племенници.
« Последна редакция: Декември 05, 2020, 07:22:09 am от Сафо »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Слънчево затъмнение 14 дек. 2020г.
« Отговор #6 -: Декември 01, 2020, 08:04:22 am »
В пети дом точен съвпад с луната и квадрат със слънцето в осми дом ::)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7335
Re: Слънчево затъмнение 14 дек. 2020г.
« Отговор #7 -: Декември 01, 2020, 12:38:15 pm »
2001,2002г.затъмненията са по оста стрелец/близнаци, също 2012г.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Слънчево затъмнение 14 дек. 2020г.
« Отговор #8 -: Декември 01, 2020, 01:54:07 pm »
2001,2002г.затъмненията са по оста стрелец/близнаци, също 2012г.

Аз съм писала във форума - септември 2001 се запознах с бившия ми мъж и започнах първата си работа, декември ме назначиха за постоянно, 2002 станахме гаджета и декември 2002 той ми предложи да се омъжа за него. С това затъмнение ги свързвам нещата - попада в пети дом в натала, но десети от слънцето.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Слънчево затъмнение 14 дек. 2020г.
« Отговор #9 -: Декември 01, 2020, 07:32:11 pm »
Подаръци ще има за всеки от сърце.Меркурий изгорен ли е ?Точни аспекти Меркурий/Марс,Венера/Юпитер.Асц рак и Луна в стрелец ми изглежда като топло време.
времето- в сезонната карта, която е с АС в Риби с Нептун на АС и Луна Риби в 1д до АС , ИЦ Близнаци- Меркурий в първия градус на Козирог съвпада със Слънцето- студено, влажно, ветровито, обилни валежи, виелици

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7335
Re: Слънчево затъмнение 14 дек. 2020г.
« Отговор #10 -: Декември 01, 2020, 07:42:00 pm »
Подаръци ще има за всеки от сърце.Меркурий изгорен ли е ?Точни аспекти Меркурий/Марс,Венера/Юпитер.Асц рак и Луна в стрелец ми изглежда като топло време.
времето- в сезонната карта, която е с АС в Риби с Нептун на АС и Луна Риби в 1д до АС , ИЦ Близнаци- Меркурий в първия градус на Козирог съвпада със Слънцето- студено, влажно, ветровито, обилни валежи, виелици
Акрукс,мерси!Съвсем съм се объркала. ;D

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7335
Re: Слънчево затъмнение 14 дек. 2020г.
« Отговор #11 -: Декември 01, 2020, 07:51:16 pm »
В пети дом точен съвпад с луната и квадрат със слънцето в осми дом ::)
да,но в 1ви дом в солара,спри да се тревожиш.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Слънчево затъмнение 14 дек. 2020г.
« Отговор #12 -: Декември 01, 2020, 08:13:29 pm »
Корея, това, което се е случило на твоята приятелка не е по това затъмнение- рано е още за него, а и щом съвпада с нейното Слънце се очаква ново начало, нещо добро за нея, за мъж от нейното обкръжение- баща, син. Той може да не е припознал детето, но ако е родено по време на техния брак има права над неговата собственост. Или това е нейно дете от предишна връзка/брак?
Най-добре да се посъветва с юрист, ако няма никакви права над жилището да се насочи към общинско жилище, където са евтини наемите, може да се каже символични.
Детето се води на имената на предишния ѝ съпруг , проучила е - няма никакви права, даже дядото по бащина линия съжалява, че не може да помогне - апартаментът е на синът му и само припознатият син има права над него.
Тя точно за общинско си мисли, има време да напусне до края на януари.
На тази жена толкова гадости ѝ се случват от години насам, та се чудя кога ще може да живее спокойно.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4533
Re: Слънчево затъмнение 14 дек. 2020г.
« Отговор #13 -: Декември 01, 2020, 10:47:46 pm »
Днк нали са братя, или есхумация щом е пресен труп.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Слънчево затъмнение 14 дек. 2020г.
« Отговор #14 -: Декември 01, 2020, 11:10:21 pm »
Днк нали са братя, или есхумация щом е пресен труп.
няма как да са братя- на тази жена, която е живяла досега в апартамента на мъжа, с когото се развела, детето е от по-предния брак и мъж, и е на негово име. А детето, което наследява жилището е на починалия мъж, от предишния му брак, преди да се ожени за приятелката на корея