Автор Тема: Слънчево затъмнение 14 дек. 2020г.  (Прочетена 22863 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Слънчево затъмнение 14 дек. 2020г.
« Отговор #45 -: Декември 11, 2020, 10:19:06 am »
Yaya, експериментирам- опитвам се да разсъждавам, но е препоръчително да се пресява информацията в периода.   :)

Стреличка, може би е добре видиш как е стоял Меркурий, у3, когато сте правили поръчката. Сега Меркурий върви към изгаряне, да попада под лъчите на Слънцето, но тези дни е видим все още. Може слабото му положение и слаб диспозитор да създават проблеми, но би трябвало да има компенсация след 20.12.

„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Слънчево затъмнение 14 дек. 2020г.
« Отговор #46 -: Декември 11, 2020, 05:40:28 pm »
  при мен СЗ е съвпад със СЛВ в 10 дом и диспозитора и юпитер в 9 дом /нат.-за пръв път от един чужбински сайт за обувки анулират цяла поръчка за обувки за мен,синът ми и внукът бях поръчала,без причина,не са свършили,снощи ги поръчах пак,много странно ,явно мундо  карето меркурий-нептун въздейства,апликиращ е,активира 4-7 при мен
редовни клиенти сме на този сайт от години,коректни са и никога не е имало подобен проблем ::)
не е ли рано за това затъмнение да действа в минало време, а поръчките не се анулират без причина, защото причина има- многото спрени полети, което затруднява изпращането на колетни пратки, това е причината
https://www.shok-news.com/bg/covid-19-sprya-koletite-za-chuzhbina/

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Слънчево затъмнение 14 дек. 2020г.
« Отговор #47 -: Декември 13, 2020, 10:02:11 am »
Слънчевото затъмнение е същия градус като моето пренатално слънчево затъмнение в 23 Стрелец без аспекти, в 7ми дом. Какво да очаквам?
« Последна редакция: Декември 13, 2020, 10:04:47 am от Хермес »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Слънчево затъмнение 14 дек. 2020г.
« Отговор #48 -: Декември 13, 2020, 06:57:42 pm »
Слънчевото затъмнение е същия градус като моето пренатално слънчево затъмнение в 23 Стрелец без аспекти, в 7ми дом. Какво да очаквам?
това пренатално затъмнение не е нещо лично, пренатално е за много други натали
имам пренатално Новолуние на 24* Дева, но като се замисля колко деца са се родили след това Новолуние, няма как да го отчитам персонално, но имам Меркурий на 22* Дева, ако ще ме засегне сега СЗ ще е по него, че е господар на хороскопа ми...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7374
Re: Слънчево затъмнение 14 дек. 2020г.
« Отговор #49 -: Декември 14, 2020, 05:35:59 am »
Слънчевото затъмнение е същия градус като моето пренатално слънчево затъмнение в 23 Стрелец без аспекти, в 7ми дом. Какво да очаквам?
не ти ли квадрати Слънцето?Някъде беше писал,че си слънчева риба. :)
Затъмнение в 7 дом-партньорства ,бизнес и други.Прогресивни планети разгледай къде са.

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
Re: Слънчево затъмнение 14 дек. 2020г.
« Отговор #50 -: Декември 14, 2020, 12:07:07 pm »
интересно, че и ваксините стартират в Щатите на фона на затъмнението. Какво ли е посланието?

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1191
Re: Слънчево затъмнение 14 дек. 2020г.
« Отговор #51 -: Декември 14, 2020, 02:56:58 pm »
На Рени много й се отдават анализите, макар да имам други 2-3 фаворити за точност.
Меркурий в Риби ли е? Има символика, прозрения и послания, никога сухота. Много приятно за четене.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Слънчево затъмнение 14 дек. 2020г.
« Отговор #52 -: Декември 14, 2020, 03:55:05 pm »
интересно, че и ваксините стартират в Щатите на фона на затъмнението. Какво ли е посланието?

Затъмнението попада в 1-ви дом в картата на САЩ или повдига въпроси, свързани  с общото състояние на нацията, народа- от статут до здравеопазване и как нацията ще се справи с критичните ситуации. Тук е  и работата на Министерство на вътрешните работи и "ситото" на това, което се е решило , разпределило по 10 -ти или в кабинета.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Слънчево затъмнение 14 дек. 2020г.
« Отговор #53 -: Декември 14, 2020, 03:58:41 pm »
Люба, да, Меркурий ми е в Риби, но не е тип анализатор, експериментатор. Но си права, че има прозрения, просто не винаги мога да ги обличам във форма и когато това е случи се получава нещо като анализа.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Слънчево затъмнение 14 дек. 2020г.
« Отговор #54 -: Декември 14, 2020, 05:33:52 pm »
Днес майка ми на излизане от т-маркет е претърпяла инцидент. На излизане вратата се е затворила и тя е паднала по гръб и си ударила главата, но добре, че се е разминала леко. Засега не се виждат някакви сериозни наранявания и рани.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Слънчево затъмнение 14 дек. 2020г.
« Отговор #55 -: Декември 14, 2020, 06:58:15 pm »
интересно, че и ваксините стартират в Щатите на фона на затъмнението. Какво ли е посланието?
в 1-ви дом попада затъмнението, в хармоничен аспект с Луната (народа), би трябвало да е за тяхно добро, но е в опозиция на Марс (може да са против боцкането) и в квадрат с Нептун, по който са лекарствата
Пълнолунието по Нова Година ще е в Рак, където имат Слънце/Юпитер/Венера/Меркурий

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Слънчево затъмнение 14 дек. 2020г.
« Отговор #56 -: Декември 14, 2020, 07:55:36 pm »
Слънчевото затъмнение е същия градус като моето пренатално слънчево затъмнение в 23 Стрелец без аспекти, в 7ми дом. Какво да очаквам?

Важно е за теб.
Какво кардинално се е случило при теб в сферите по оста 1-7 домове, преди 19 г ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7374
Re: Слънчево затъмнение 14 дек. 2020г.
« Отговор #57 -: Декември 15, 2020, 04:47:42 am »
Подаръци ще има за всеки от сърце.Меркурий изгорен ли е ?Точни аспекти Меркурий/Марс,Венера/Юпитер.Асц рак и Луна в стрелец ми изглежда като топло време.
При мен в 7 дом,опозиция Луна,секстил Слънце,квадрат Плутон.
Колко да е весело с Плутон,Юпитер и Сатурн в 7 ми.
Знак стрелец обозначава чужденци,религия,далечни пътешествия,тесни специалисти като Юристи,нотариуси,адвокати ,професори,академици и др.,висши преподаватели,църковни служители,коне.
Ще повлияе взаимоотношенията при всички случаи,по 7 дом сА и всички други,хора,които срещаме/общуваме в периода,така че е вероятно да има срещи с нотариуси и адвокати(предвид обстоятелствата),друг вид тесни специалисти,събития при племенници.
Обадиха се за финализиране на сделка,определиха час за нотариус.Получих доста подаръци от ММ.Секстил Венера/Юпитер.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7374
Re: Слънчево затъмнение 14 дек. 2020г.
« Отговор #58 -: Декември 15, 2020, 04:51:34 am »
Затъмнението е в антисия със 7*на козирог.Юпитер на сина ми е в тази точка.Ще е затъмнен ли?
Мда...вчера трябваше да отиде до офиса,работи от вкъщи от месеци.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7374
Re: Слънчево затъмнение 14 дек. 2020г.
« Отговор #59 -: Декември 15, 2020, 04:57:56 am »
Днес майка ми на излизане от т-маркет е претърпяла инцидент. На излизане вратата се е затворила и тя е паднала по гръб и си ударила главата, но добре, че се е разминала леко. Засега не се виждат някакви сериозни наранявания и рани.
Нали е добре жената,щом няма травми.Има ли планети в дева,риби,близнаци?