Автор Тема: Пълнолуние на 30.12.20г.  (Прочетена 11744 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7360
Re: Пълнолуние на 30.12.20г.
« Отговор #15 -: Декември 31, 2020, 03:47:24 pm »
О,Рени,объркала съм лунациите.Това преди 4 години е било върху Юпитера на сина ми ,активира земния тригон Слънце-Луна.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7360
Re: Пълнолуние на 30.12.20г.
« Отговор #16 -: Декември 31, 2020, 03:49:32 pm »
При мен е по оста втори-осем ,Сириус ми е в осми дом и днес бих казала, че е положителен за мен ден, получавам поръчки по различните дейности, с които се занимавам, което донякъде връща вярата ми в себе си и добрия ход на съдбата след изтощителните събития ,откак Юпитер и Сатурн, започнаха цикъл във втори дом. Отнася се до таланти ,моите пари парите ,на другите и прочие . Участват и Юпитер като чужденци и вяра и Сатурн като нещо старо но и Уран .
Ребека,браво момиче!А имаш ли точки/планети в градуса на лунацията?в който и да е знак

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Пълнолуние на 30.12.20г.
« Отговор #17 -: Декември 31, 2020, 04:09:23 pm »
Новолунието в козирог от 2016 (в секстил със слънцето ми и сходящ квадрат с венера в 9-ти дом) го помня специално щото точно тогава ходих на интервю за туристическа виза в Американското посолство и ми дадоха веднага.

Като гледам как тази година ще се засиля по чужбините :D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7360
Re: Пълнолуние на 30.12.20г.
« Отговор #18 -: Декември 31, 2020, 04:55:15 pm »
Сафо,
 щом Меркурий, при мъжа ти управлява ъгли в картата му и сега Меркурий е участник в лунацията, значи е за него е важен цикъла в посочениетсфери, а колко силно ще се изяви като събитие е важно колко силен е Меркурий по натал ; ако е добър с добро, ако е лош с лошо. :)

Защо да звучи ужасно участието на Сириус в лунацията- всяка година по това време е видима тази звезда и ако има лунации по оста Рак-Козирог около Коледа и до средата на януари, ще е с нейно участие. Нали, служи като водач, ориентир ? :)
Рени,объркала съм лунациите отпреди 4 години.При мъжа ми аспектира Юпитер и при двете.
Това за Сириус ,че всяка година е видима по това време,нямах представа,Благодаря!
Ужасното,имах предвид,че ще следя новините за кончина евентуално на известна личност,която да бъде погребана с почести,заради Сириус в 8ми дом в картата за София.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние на 30.12.20г.
« Отговор #19 -: Декември 31, 2020, 05:36:01 pm »
САфо, може да проверим, от 2016, 2012 г...и в този ред в годините, следвайки цикъла,  за такива личности.
Сетих се за Чудомир, но той е починал, 5 дни преди Новолунието на 31.12. ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Пълнолуние на 30.12.20г.
« Отговор #20 -: Декември 31, 2020, 09:10:59 pm »
Това пълнолуние има ли връзка с разрушителното земетресение в Хърватия? Точно тогава се случи.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Пълнолуние на 30.12.20г.
« Отговор #21 -: Януари 01, 2021, 11:38:16 am »
Около лунните фази се наблюдава засилена сеизмична активност. По принцип. В света. Къде тя може да е по-изразена, е малко по-сложно. За прогнозиране.

В сезонната геодезическа карта Плутон се намира на мидпойнта локален меридиан/хоризонт - Асц/Мц. С по-широк орбис на Уран/МС
Моментът на земетресението Марс е на Уран/локален МС,  Асц/МЦ заедно с Плутон и на Сатурн/Плутон.
С други думи за координатите на Петринйа, Хърватия, в геодeзическата сезонна карта е по-изразен Плутон. И там се реализира в по-голяма степен квадратурата Плутон - Марс. Венера като управител на геодезичен МС, се намира на мидпойнта Марс/Плутон

Геодезически всички държави в близост, които са с геодезически меридиан с управители Марс и Венера - Овен и Везни, според предложената в нета информация, са усетили земетресението, което дава повод за размисъл дали тези пък, които имат същите, но Везни е на геодезически МС, по същото време да са били с по-засилена сеизмична активност ?

По време на земетресението в Загреб през пролетта, Плутон е в съвпад с Марс и пак се намира на Уран/МС. Плутон и Марс са на Асц/МЦ. Венера е в близост до максимална елонгация.
« Последна редакция: Януари 01, 2021, 11:47:53 am от starinthenightsky »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7360
Re: Пълнолуние на 30.12.20г.
« Отговор #22 -: Януари 05, 2021, 08:52:16 pm »
Толкова събития,ангажименти,не само при мен,а при цялото ми семейство.Всеки ден,час,нещо ново излиза,се случва.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7360
Re: Пълнолуние на 30.12.20г.
« Отговор #23 -: Януари 10, 2021, 02:25:46 pm »
САфо, може да проверим, от 2016, 2012 г...и в този ред в годините, следвайки цикъла,  за такива личности.
Сетих се за Чудомир, но той е починал, 5 дни преди Новолунието на 31.12. ?
Филип Трифонов -"Момчето си отиде"

Yeah!

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 92
Re: Пълнолуние на 30.12.20г.
« Отговор #24 -: Януари 10, 2021, 02:51:45 pm »
Лунацията ми е в 1-ви дом в съвпад със нат. Слънце, тр. Венера е в съвпад с Дсц, дано е интересно :) :-*

Удари ме отвратително това Пълнолуние.
Изпокарах се покрай НГ с приятелка, оправихме се, да.

Подадох предизвестие за напускане на работа и се почна една психическа тяга и игра на нерви от ръководителите. Ужас, ужас. Нямам търпение за Новолунието, изглежда ми по-нормално и положително като енергия.
I deserve the best.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7360
Re: Пълнолуние на 30.12.20г.
« Отговор #25 -: Януари 11, 2021, 06:15:39 am »
От един мобилен оператор така ни "извъртяха",че каква сметка ще дойде (5 телефона са),не е ясно.Договорът свършил,без да ни уведомят. >:(

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Пълнолуние на 30.12.20г.
« Отговор #26 -: Януари 12, 2021, 06:35:36 pm »
Очаквах изненада, но вероятно ще се размине, както често ми се случва.
Та, вероятно ще направя боровинков чийзкейк за Нова година...

Потърси ме някой, който най-малко очаквах.
Взех си един парфюм, който исках от доста време.
А Новата година я проспах подобаващо и нищо не направих.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние на 30.12.20г.
« Отговор #27 -: Януари 15, 2021, 11:40:18 am »
САфо, може да проверим, от 2016, 2012 г...и в този ред в годините, следвайки цикъла,  за такива личности.
Сетих се за Чудомир, но той е починал, 5 дни преди Новолунието на 31.12. ?
Филип Трифонов -"Момчето си отиде"

Да, Сафо. Поклон пред таланта и творчеството му !
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“