Автор Тема: Новолуние на 11.02.21г.  (Прочетена 11901 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Новолуние на 11.02.21г.
« Отговор #15 -: Февруари 11, 2021, 03:11:55 pm »
На К8 ще е при мен...
Правим ремонт.Обявиха ни крайната сума.Не очкавахме да излезе толкова много.Малко сме като попарени.Моя мъж отиде в банката да изтегли пари.При него лунацията квадратира К2 и К8.
точно като по водолей.......и с нестандартен секс преработка не става ;)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Новолуние на 11.02.21г.
« Отговор #16 -: Февруари 11, 2021, 03:15:18 pm »
имам двама познати родени днес ,значи соларът им стартира (почти)с новолуние съвпад Слънце.Жената строи къща,вероятно тази година ще е новодомка,а при младежът ще има продажба на имот.........интересно как и при мъжа и при жената ,заточените Слънца "работят" за тях.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние на 11.02.21г.
« Отговор #17 -: Февруари 11, 2021, 04:36:25 pm »
имам двама познати родени днес ,значи соларът им стартира (почти)с новолуние съвпад Слънце.Жената строи къща,вероятно тази година ще е новодомка,а при младежът ще има продажба на имот.........интересно как и при мъжа и при жената ,заточените Слънца "работят" за тях.
Сафо, недвижимата собственост нали е по 4-ти дом (Луна). По Слънце са баща, мъж, шеф, личността им. Нито един от тях двамата не е започнал строежа на къщата или продажбата на имота сега, а в предходни солари. Младежът с този ретро Меркурий в солара може да има забавяния и спънки при продажбата.

Yeah!

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 92
Re: Новолуние на 11.02.21г.
« Отговор #18 -: Февруари 11, 2021, 04:42:22 pm »
Лунацията квадратира доста точно натална Венера, у12, друго интересно при мен няма. ;D

Оо, ама то ми било на върха на МЦ бре, дали ще стана шефче ;D
I deserve the best.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Новолуние на 11.02.21г.
« Отговор #19 -: Февруари 11, 2021, 06:21:21 pm »
Здравейте,

При мен Новолунието във Водолей попада в 10-ти нат.Дом, точен съвпад с нат. Луна и Венера, квадратура към нат. Марс в 12 ти дом и секстил към Сатурн и Уран в Стрелец в 7ми дом.
И да не говорим цялото струпване в 10-тия ми дом на Меркурий, Венера, Сатурн и Юпитер.
Каква ще да е тая голяма промоция в 10-ти дом... ще видим.

Поздрави!  :-*
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние на 11.02.21г.
« Отговор #20 -: Февруари 11, 2021, 07:28:02 pm »
Според мен Сафо иска да каже символиката на новото. Не просто Солар, ами и Новолуние, което предразполага промени. А кой направил първата копка и преди 15 години дал идеята за продажбата - това наистина си е друго.
Символика на ново при Луна без курс не търси. Промените ще са трудни, заради квадрата на Сатурн с Уран. А колкото до останалото, разбира се е от значение първата копка- няма как жена да роди, ако не е заченала 9 месеца преди това. По същия начин жената ще се настани в новата си къща, която е започнала да строи не вчера, когато е стартирал новият ѝ солар  :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Новолуние на 11.02.21г.
« Отговор #21 -: Февруари 11, 2021, 07:29:50 pm »
имам двама познати родени днес ,значи соларът им стартира (почти)с новолуние съвпад Слънце.Жената строи къща,вероятно тази година ще е новодомка,а при младежът ще има продажба на имот.........интересно как и при мъжа и при жената ,заточените Слънца "работят" за тях.
Сафо, недвижимата собственост нали е по 4-ти дом (Луна). По Слънце са баща, мъж, шеф, личността им. Нито един от тях двамата не е започнал строежа на къщата или продажбата на имота сега, а в предходни солари. Младежът с този ретро Меркурий в солара може да има забавяния и спънки при продажбата.
да,възможно е ........

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние на 11.02.21г.
« Отговор #22 -: Февруари 11, 2021, 07:30:12 pm »

При мен Новолунието във Водолей попада в 10-ти нат.Дом, точен съвпад с нат. Луна и Венера, квадратура към нат. Марс в 12 ти дом и секстил към Сатурн и Уран в Стрелец в 7ми дом.
И да не говорим цялото струпване в 10-тия ми дом на Меркурий, Венера, Сатурн и Юпитер.
Каква ще да е тая голяма промоция в 10-ти дом... ще видим.

много виртуална работа , поръчки на козметика покрай св. Валентин  :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Новолуние на 11.02.21г.
« Отговор #23 -: Февруари 11, 2021, 07:33:29 pm »
Според мен Сафо иска да каже символиката на новото. Не просто Солар, ами и Новолуние, което предразполага промени. А кой направил първата копка и преди 15 години дал идеята за продажбата - това наистина си е друго.
Символика на ново при Луна без курс не търси. Промените ще са трудни, заради квадрата на Сатурн с Уран. А колкото до останалото, разбира се е от значение първата копка- няма как жена да роди, ако не е заченала 9 месеца преди това. По същия начин жената ще се настани в новата си къща, която е започнала да строи не вчера, когато е стартирал новият ѝ солар  :)
Акрукс,а ако в натала Слънцето е аспектирано сходящи аспекти към планети,Луната новолунна нали ще прави аспект и няма да е безкурсна за натива?Нямам предвид моите познати,просто се замислих.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние на 11.02.21г.
« Отговор #24 -: Февруари 11, 2021, 07:50:14 pm »
Акрукс,а ако в натала Слънцето е аспектирано сходящи аспекти към планети,Луната новолунна нали ще прави аспект и няма да е безкурсна за натива?Нямам предвид моите познати,просто се замислих.
ама то Луната може да извърши аспект с нещо на натива, но в небето си остава "без курс" в този момент
https://www.astrohoroscope.info/kurs.htm
« Последна редакция: Февруари 11, 2021, 07:51:56 pm от akruks »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Новолуние на 11.02.21г.
« Отговор #25 -: Февруари 12, 2021, 05:10:48 am »
Акрукс,а ако в натала Слънцето е аспектирано сходящи аспекти към планети,Луната новолунна нали ще прави аспект и няма да е безкурсна за натива?Нямам предвид моите познати,просто се замислих.
ама то Луната може да извърши аспект с нещо на натива, но в небето си остава "без курс" в този момент
https://www.astrohoroscope.info/kurs.htm
да,погледнах картата на момчето,с ретро Меркурий е роден,но Слънцето е опозиция Марс в натала,та новолунието задейства Марса.Не му зная домофикацията,но преди няколко години,баща му претърпя много тежка операция.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Новолуние на 11.02.21г.
« Отговор #26 -: Февруари 13, 2021, 04:26:33 pm »
върху пр.Слънце (у4) в 10д, тригон с пр.Луна.
асимилирам си важни неща по 4-10д.

//още не съм надраснала козирожкото си Слънце със сравнително широк съвпад на Сатурн в 9д. това е една вродена/възпитана несигурност, усещане за недостатъчност, свръхвисоки изисквания към себе си, една вечна ниска самооценка на "не съм готов", "трябва повече", etc. Дългогодишната свръхкомпенсация и "наваксване" винаги в даден момент ме изкарва на едно и също място, което е отдалечено от хората, малко като при "самотно е на върха", само че аз не го чувствам като връх. Но метафората работи - хората остават в мъглата, аз съм се отдалечила по високото и виждам повече, въздухът е разреден и трудно се диша, но не ми се връща, Слънцето ме привлича и искам да стигна горе преди залез.

//иначе, ще публикуват мои илюстрации в списание за литература и психично здраве, което много ме радва, а и, струва ми се, също е по темата;

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Новолуние на 11.02.21г.
« Отговор #27 -: Февруари 13, 2021, 05:45:35 pm »
Браво art,ти си нашата гордост! 8)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4545
Re: Новолуние на 11.02.21г.
« Отговор #28 -: Февруари 13, 2021, 05:56:42 pm »
Браво ,страхотни са всичките ти картинки, сега ми напомни пак да ги прегледам  :)

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Новолуние на 11.02.21г.
« Отговор #29 -: Февруари 14, 2021, 06:28:32 pm »
))) Много сте сладки, мерси!)