Автор Тема: Прогностика по производни домове  (Прочетена 7440 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Прогностика по производни домове
« -: Февруари 19, 2021, 01:14:58 pm »
Сафо много често го прави гледам. Аз се замислих тъй като две мои колежки имат едни неприятни събития и се сетих за нещо, което съм чела:

Цитат
Сатурн владее шести и седми домове. Животът на партньорите ви е тясно свързан със животът на колегите ви.

от тук
http://grreporter.info/strannite-sluchainosti-v-zhivota/17171?page=2

Имате ли вие подобни наблюдения?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Прогностика по производни домове
« Отговор #1 -: Февруари 19, 2021, 03:03:53 pm »
също и оттук

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Прогностика по производни домове
« Отговор #2 -: Февруари 19, 2021, 03:11:17 pm »
Смених си прическата, нов партньор, а дано, но надали.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогностика по производни домове
« Отговор #3 -: Февруари 19, 2021, 04:17:56 pm »
Само ако управителите на дома имат добър статус, т.е. притежават силата да управляват собствения си дом и тогава ще дават събития и по производните. Мога да споделя личен опит, у4 при мен е в ъглов дом и когато е имало промени в живота на баща ми, не на майка ми, е имало при мен раздвижване по делата  на 4-ти, но е имало и други предпоставки.
 Различни гледни точки, зависи къде ще стъпи астролога и какво ще ангажира погледа му. Обикновено всеки астролог чете през онази сфера/призма, в  която има липси, там, трудно се случват нещата. Така пък се трупа опит, знания.
Интересен маниер. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогностика по производни домове
« Отговор #4 -: Февруари 19, 2021, 07:03:04 pm »

Цитат
Сатурн владее шести и седми домове. Животът на партньорите ви е тясно свързан със животът на колегите ви.

от тук
http://grreporter.info/strannite-sluchainosti-v-zhivota/17171?page=2

Имате ли вие подобни наблюдения?
Колегите също са по 7д, по 6д са служителите, ежедневната и рутинна работа и не мога да се съглася с написаното, че

Цитат
Сатурн владее пети и шести домове. Животът на децата ви е тясно свързан със животът на колегите ви.

По никакъв начин животът на моите деца не е бил свързан с мои колеги, написаното е абсурдно!
Нито пък на малката дъщеря животът на сестра ѝ е свързан с майките на нейните приятелки  :-[
И това двойно "със" пред "живота" в цялата статия...  ::)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Прогностика по производни домове
« Отговор #5 -: Февруари 19, 2021, 07:30:04 pm »
О,любимото ми,производни домове.Но това,че животът на еди кой си е тясно свързан с еди кой си,не е точно.Производни домове аз разглеждам така:Например Сатурн у6,у7 домове и когато е задейсвван домът,управителя,има лунация например,или дирекция/прогресия в 7 дом-всичко по 7 дом се активира в някаква степен,тоест,партньорът има събитие,джипито,племенникът,домът на родителя,3ти дом на детето,като не е задължително да са в една насока,може при някой да е положително,при друг не толкова.Зависи от планетите,които активират,и от другите производни домове какво има там.Ако партньорът се разболее,джипито може да се пенсионира,племенникът да се ожени,родителя да се сдобие с нов уред за дома,детето да има изпит,или да пътува  и т.н.
Когато планетата е ъглова,събитието е по-генерално,по-забележимо,друг път въобще и не разбираме ,че котката на съседа е умряла например. :)Или майката на нашата приятелка е счупила крак.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Прогностика по производни домове
« Отговор #6 -: Февруари 19, 2021, 07:41:55 pm »
Силно ме съмнява, че Гали е имала предвид буквално, че са свързани, но звучи интригуващо като четиво за знаците на съдбата.
« Последна редакция: Февруари 19, 2021, 07:50:45 pm от starinthenightsky »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Прогностика по производни домове
« Отговор #7 -: Февруари 19, 2021, 07:46:40 pm »
Силно ме съмнява, че Гали е имала предвид буквално, че са свързани, но звучи интригуващо като четиво за знаците на съдбата.
Стар,да,подсети ме и друго да споделя.На моя приятелка дъщеря и роди наскоро и аз знаех,че ще има нещо и при моя брат.Приятелката е по 11 дом мой,нейния 5ти дом(дъщеря и)е мой 3ти дом(брат ми),а мой 11-приятелката е 9ти дом на брат ми.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Прогностика по производни домове
« Отговор #8 -: Февруари 19, 2021, 10:12:02 pm »
На мен доста време ми коства да схвана причинно- следствената връзка .
Ако трябва да натаманя, бих успяла.
Преди година баща ми претърпя сериозна операция, половин година след това съм с нов шеф.
Приятелката ми си смени дома, получих увеличение на заплатата.
Получих жилище като наследство, малко след като бившият реши да продава неговото и да купува друго .
Приятелката ми е с ново гадже, значи и аз да чакам такова.
Ето, нагласих ги.
Сега брат ми иска да купува ново жилище в друг град, по кой дом да очаквам раздвижване при мен?
« Последна редакция: Февруари 19, 2021, 10:21:27 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогностика по производни домове
« Отговор #9 -: Февруари 19, 2021, 10:15:46 pm »
Сега брат ми иска да купува ново жилище в друг град, по кой дом да очаквам раздвижване при мен?
по твоя 6-ти дом

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Прогностика по производни домове
« Отговор #10 -: Февруари 20, 2021, 07:33:15 am »
Четвърти от трети също е шести. Ремонт в дома на съседите ни лази по нервите. ;D Това от опит.
Гали е описала по-скоро основната идея. Производните домове не описват, прогнозират нещо в живота на други хора, а как някой в зависимост от наталната си карта възприема обкръжаващата среда. Субективно и в зависимост от това как са поставени управителите на производните домове и тяхната взаимовръзка спрямо рождената карта.
« Последна редакция: Февруари 20, 2021, 07:35:18 am от starinthenightsky »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогностика по производни домове
« Отговор #11 -: Февруари 20, 2021, 10:48:12 am »
Стар,
+1
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Прогностика по производни домове
« Отговор #12 -: Февруари 20, 2021, 01:05:55 pm »
Две неща мога да споделя, но нещо не ги навързвам по домове.

Първото беше когато леля ми зае висока позиция и ми помогна аз да започна хубава работа.

Второто когато майка ми се пенсионира преди няколко години. Тя беше също на престижна позиция и понеже сме в една сфера това ми даваше самочувствие и на мен. Като се пенсионира, имах проблеми в работата и нов колега, който беше меко казано, дизастър.

Ред. А и когато смених цвят и прическа, ама кардинално - срещнах друг мъж. Той не ми стана партньор обаче ;D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Прогностика по производни домове
« Отговор #13 -: Февруари 20, 2021, 02:16:30 pm »
Леля е сестрата на бащата - т.е. твой 12-ти дом. Твой девети е нейното високо - 10 дом. Има ли и каква е връзката между управителите на наталните ти 12 и 9 ? Например имаш висше образование, което предполага квалификация, компетентност в сферата, която лелята ти е заела висока позиция ? Имат ли У9 и У12 някаква връзка с твоето Слънце и десети дом ?

Редакция - леля е сестра и на баща и на майка. Значи погледни и У6 и У3 - техните управители като връзка с твоето Слънце и планетите, имащи отношение към 10 дом.
« Последна редакция: Февруари 20, 2021, 02:33:17 pm от starinthenightsky »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Прогностика по производни домове
« Отговор #14 -: Февруари 20, 2021, 08:19:13 pm »
Всъщност тя ми е стринка - жена на брата на баща ми.
Frankly, my dear, I don't give a damn.