Автор Тема: Хороскопите на популярни астролози  (Прочетена 16221 пъти)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #15 -: Февруари 26, 2021, 09:08:17 pm »
Рейтинг на картата АА.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #16 -: Февруари 26, 2021, 09:22:11 pm »
У6 Венера ,която също е и съуправител на 1-ви, в дванайсти натален,съвпад Слънце.А АС съвпад Хирон. Не съм запозната с биографията й изглежда красива и здрава жена, но каква е причината да се занимава с астрология -някакво лечение ли е търсела, раненият лечител ли е тя..Имам няколко нейни книги, но те са поп и не съм ги чела, харесвам Звездни знаци, като звучене, приказка -еднорогско готино ми е някак  :-* PS Сега, като погледнах Лилит съвпад Плутон на ИЦ каре с Венера/ Слънце в дванайсти.. Да не е имало някакви сексуални тайни, насилие -травми в семейството от детството и те да са я тласнали в търсене на спасение по пътя на астрологията . Йод с връх Сатурн, а Луната съвпад със Спика и Актур в аспект с Уран в дванайсти .Може би тук е подсказана астрологията ,доколкото я свързват с Уран ? 
« Последна редакция: Февруари 26, 2021, 09:33:22 pm от Ребека »

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #17 -: Февруари 26, 2021, 11:32:43 pm »
Цитат
През 70-те години на миналия век Линда Гудман е една от най-известните жени в Америка и в Холивуд. Астрологичните й прогнози са търсени от аристократични особи като принцеса Грейс, от звезди като Шер и Сони Боно, Стив Маккуин и Али Макгро, милиардера Хауърд Хюз и още много други. Казват, че никой не e знаел толкова много за любовния живот на звездите в онези години, колкото Линда Гудман. Ето защо и така я наричат – Кралицата на сърцата. Линда просто разбирала от разбити сърца, големи и невъзможни любови, срещи, раздели и трагични перипетии. И то не толкова и не само понеже „звездите й говорят“, а просто защото самата тя минава през всичко. Личността й е забулена в тайнственост и около нея все още има много въпросителни. Най-голямата обаче е как тази жена, която така добре четеше Книгата на небето, съдържаща съдбите на всички хора, така и не успя да прочете пасажа, отнасящ се за собствения й живот.

Книгите на Гудман „Слънчеви знаци“ и „Знаци на любовта“ са продадени в над 30-милионен тираж (в онези години само Марио Пузо може да й съперничи по продажби), от които тя натрупва огромно състояние, изпарило се в един момент яко дим. Тя ражда общо седем деца от двата си брака. Три от тях умират като малки, а дъщеря й Сали си отива при мистериозни обстоятелства на 21-годишна възраст. Официалната полицейска версия е самоубийство.

Линда Гудман умира на 70 години. Според собствените й думи обаче тя е около 430-450-годишна. Никога не разкрива рождените си дата и година. Заклева и семейството си да мълчи. Допитване до архивите обаче показва – 9 или 19 април 1925 г. Гудман си отива от усложнения вследствие на диабет, с един ампутиран крак, в странната си къщичка (построена върху стар вулкан) в заспалото градче Крийпъл Крийк някъде в Колорадо, заобиколена от десетките си часовници, всеки от които показва различен час. Линда Гудман не вярва във времето. „То е илюзия, не му обръщайте внимание. Използвайте часовниците само за да не си изпуснете самолета“ - съветва тя.

Милиони хора се кълнат в Линда Гудман. Хиляди я смятат за луда. Нищо чудно, та тя твърдеше, че фалосът на египетския бог Озирис е заровен под Холивуд Хил! Похарчи цяло състояние, за да го докаже. Това е едното от двете големи разследвания в живота на Линда Гудман, които я разоряват и компрометират до голяма степен в очите на другите. Второто е разследването, което тя прави след смъртта на дъщеря си Сали – смърт, в която тя така и не повярва. „Направих й астрологична карта. В нея нямаше индикации за ранна смърт. А звездите не лъжат. Хората обаче – да.“ Тя е убедена, че Сали е отвлечена и че зад всичко стои американското правителство.

„Родена съм гола и плешива в един априлски ден по време на буря“

Мери Алис, както е рожденото име на Линда, се ражда без никаква коса. Бебешката й плешивост не се повлиява от масажите и маските със зехтин, които майка й отчаяно й прави. „За мама това да има плешива дъщеря бе истинска трагедия“, пише Гудман в автобиографичната си поема „Фъстъци“. На двумесечна възраст я връхлетява тежък вирус. „Бях на косъм да се родя отново в небесата. Докторът казал на мама, че вероятно няма да оцелея.“ Майка й не повярвала на докторите, а дала на бебето си да пие от вълшебното мляко на прословутата коза Сю, собственост на наблизо живеещия господин Ърли. Според въпросния господин млякото не само щяло да спаси живота на момиченцето й, но и щяло да накара косата му най-после да поникне. Детето наистина оцеляло, макар че с коса се сдобило едва на 4-годишна възраст.

До 42-годишната си възраст Мери Алис няма нищо общо с онази Линда Гудман, която завладява света. Тя вече е успяла да се омъжи два пъти. От първия си съпруг Уилям Снайдър има пет деца, три от които умират като съвсем малки бебета. Работи първоначално като журналист във вестник, след това, по време на Втората световна война, започва да води предаване в питсбъргското радио - „Любовни писма с Линда“. Там Мери Алис чете в ефир писма на войници до техните любими и обратното. Тогава приема името Линда, в радиото среща и втория си съпруг Сам Гудман. Развежда се с Уилям, жени се за Сам, ражда още две деца, а една вечер, малко преди 42-ия й рожден ден...

Тук може да се прочете повече за нея - https://eva.bg/article/9089-Linda-Gudman :)
« Последна редакция: Февруари 26, 2021, 11:34:25 pm от romantica »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #18 -: Февруари 27, 2021, 12:17:22 am »
Благодаря ,прочетох го.Доста мътна работа  ::) Сетих се, че съм чела нещо из конспиративни теории, че тя ,Шърли Маклейн и др. популярни персони,  са грубо казано" продукти "  на секретни правителствени разработки в САЩ, с цел насочване и контрол на съзнанието и именно раждането на ню ейджа и последвалият небивал океан от псевдо духовна информация и дезинформация.. Ужасно звучи че" астролог" с едногодишен опит и две прочетени книги, пише за една година своя, която и до днес е една от най-популярните и продавани астро книги  :-X Преди да прочета това се сетих да сложа и карта на Алена ,която е популярна сред масите, но незнайно как, изфабрикуван медиен продукт с биография с елементи на мистицизъм и мъгла. И докато търсех дата на Алена, що да видя -нашата звезда се представя именно, като ученичка на Линда Гудман.. Синхроничност, лъжа ,мистификация ,самозараждане на легендата  ;)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #19 -: Февруари 27, 2021, 12:21:06 am »

Много ме интересува дали някой има картата на Филип Филипов, защото изучавам манията за величие.
1974г е роден, зодия Дева, не помня датата, нито му знам часа на раждане- във Варна е роден
Има съвпад Меркурий- Марс в Дева - остър ум, голяма духовна енергия, изследовател, изказва мнението си открито, обича да спори и обсъжда спорни въпроси, обича да се състезава и да доказва правотата на своите знания, начинът на изразяване често е рязък и прям, при лоши аспекти инстинктите могат да вземат връх над разсъдъка и да бъде заслепен

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #20 -: Февруари 27, 2021, 09:27:24 am »
И аз на всяка манджа мерудия,Не познавам човекът Х и не го чета.
 защо не заеквам ,не тепкам,нямам говорен дефект,а съм с квадрат Меркурий -Юпитер?
а какво ти упр.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #21 -: Февруари 27, 2021, 10:33:36 am »
И аз на всяка манджа мерудия,Не познавам човекът Х и не го чета.
 защо не заеквам ,не тепкам,нямам говорен дефект,а съм с квадрат Меркурий -Юпитер?
а какво ти упр.
Меркурий у1, у2, у5, Юпитер е у7, у8, у11 домове

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #22 -: Февруари 27, 2021, 11:57:06 pm »
Рейтинг на картата АА.





Лъгала е хората цял живот, а те са я обичали, давала е грешни идеи по креативен настоятелен начин. Отгоре не са си спазвали обещанията към нея. Била е творец и е обичала да печели от това. Странна натална карта като за такъв човек, възможно е данните да не са точни.

Никъде не виждам астрология в нейната карта, може би поляризацията.

AlphaZ v0.17

VERTICAL (OUTER):

KR +11.1
SU +9.03
ME +7.64
PO +6.94
JU +5.56
VU +2.78
MA +2.78
SN +2.08
PL +1.39
AP +0.69
MC -0.69
AS -0.69
AD -0.69
CU -1.39
SA -2.78
VE -2.78
NN -3.47
AR -3.47
HA -4.17
NE -4.86
UR -4.86
ZE -8.33
MO -11.8

HORIZONTAL (INNER):

NE +10.7
MA +8.20
SU +7.38
CU +4.92
MC +4.10
VU +3.28
NN +2.46
ME +2.46
SN +2.46
ZE +1.64
JU +1.64
MO +0.82
PL 0.00
SA 0.00
AS -0.82
VE -1.64
HA -1.64
AP -4.10
KR -4.92
UR -5.74
AD -7.38
PO -8.20
AR -15.6

RESONANCE (POWER):

SU 0.7500
CU 0.5000
NE 0.5000
VU 0.5000
HA 0.5000
MA 0.5000
AD 0.2500
KR 0.2500
ME 0.2500
AR 0.2500
AS 0.2500
VE 0.2500

Ако данните са точни тя просто е била гениална, гениален усет.





Луната взима най-много, силно свързана със Слънце и Юпитер, обича просперитета. Кронос дава на почти всички, master mind.
« Последна редакция: Февруари 28, 2021, 12:47:47 am от AlphaTauri »
What you know about rolling down in the deep?

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #23 -: Февруари 28, 2021, 12:10:58 am »
akruks, ако си сигурна в това инфо, евентуално може да е с Венера в Лъв и кулминация на цикъл Слънце - Юпитер

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #24 -: Февруари 28, 2021, 08:36:29 am »
И аз на всяка манджа мерудия,Не познавам човекът Х и не го чета.
 защо не заеквам ,не тепкам,нямам говорен дефект,а съм с квадрат Меркурий -Юпитер?
а какво ти упр.
Меркурий у1, у2, у5, Юпитер е у7, у8, у11 домове
а някой от изброените домове да е така-
асп.дарява с убедителност,дори ,когато блъфира,често надценяват св.възможности,
завишени очаквания,прекъснато образование,трупат много знания,но трудно им намират приложение
имам предвид материализират,липсва целенасоченост,ако нямат силен сатурн
единственото сигурно са постоянните  промени,обичат движението,пътувания,комуникацията,
зависи от статуса на планетите кое ще наделее логика срещу интуиция
виж за да повярваш или вярвай за да видиш

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #25 -: Февруари 28, 2021, 07:45:30 pm »
Стреличка,има го това при мен и близки,но говорния дефект ме интересува ,защото съм чела че дава такъв този аспект..Меркурий има квадрат и със Сатурн.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #26 -: Март 01, 2021, 08:22:45 am »
Стреличка,има го това при мен и близки,но говорния дефект ме интересува ,защото съм чела че дава такъв този аспект..Меркурий има квадрат и със Сатурн.
юпитер забързва,сатурн забавя,неутрализират се може би :)балансират се двете крайности

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #27 -: Март 01, 2021, 03:25:39 pm »
Ако имате хороскопите на популярни астролози, може да се обсъдят.

Много ме интересува дали някой има картата на Филип Филипов, защото изучавам манията за величие.
Той е посочил 20 Май в профила си. Година не знам.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #28 -: Март 01, 2021, 04:17:58 pm »
Филип Филипов е Слънчев Телец и не е роден 1974 г
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #29 -: Март 01, 2021, 04:28:06 pm »
След като датата на Линда Гудман не е ясна, как тълкуваме "нейна" рождена карта ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“