Автор Тема: Хороскопите на популярни астролози  (Прочетена 17073 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7337
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #90 -: Март 15, 2021, 08:34:05 am »
При Ванга- 25,11 Лъв опозиция Луна,Венера,тригон Марс,секстил Плутон,куинконс Уран.

При Слава-20,37 Лъв тригон Уран,секстил Плутон.
Синухе, благодаря. Прочетох, че Ванга е "пророкувала" Това, което и се каже, докато Севрюкова е теглела информация от където пожелае и каквото я интересува.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #91 -: Март 15, 2021, 08:53:24 am »
В астро.ком се изчисляват транснептуновите.

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #92 -: Март 15, 2021, 09:05:01 am »
Ако идеята на темата е да намерим формулата на астролога, тя може да е различна.

Астрологията е комбинативна наука, Аполон е точката която отговаря за комплексното мислене и тя присъства в картите на всички астролози без изключения. Най-често прави комбинации с Луна или Слънце, при Ванеса поляризацията е Аполон <-> Нептун и Меридиан<=> Ариес.
как се изчислява Аполон къде се намира в натала?
При теб Аполон е свързан с Луна, Нодове и Ариес




"Да се разпространяваш(значи да пътуваш). Да се разширявваш на тази Земя, количества, комерс и наука."

Това ти е съзнанието, спонсорирано от Юпитер:

Луна = Нодове = Ариес/Аполон = Юпитер/Меридиан(MC)

MO = NO = AR/AP = JU/MC

Ариес/Аполон = Нодовете


"Връзки свързани с наука и търговия."
« Последна редакция: Март 15, 2021, 09:13:44 am от AlphaTauri »
What you know about rolling down in the deep?

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #93 -: Март 15, 2021, 11:30:41 am »
Аполон в съвпад с Плутон в Д10 добър аспект ли е за астролог?
Това е "бавен" аспект и вероятно доста хора го имат:
What you know about rolling down in the deep?

Bodra

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #94 -: Март 15, 2021, 12:26:19 pm »
Бихте ли споделили заглавието на книгата, от която черпите информация

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #95 -: Март 15, 2021, 01:14:49 pm »
Бихте ли споделили заглавието на книгата, от която черпите информация
Rules for Planetary Pictures - The Astrology of Tomorrow

В Амазон оригинала е към 870 долара, към 1400 лв. затова препоръчвам тази доста по-евтина версия (плаща се мито за суми над 45 долара):
https://uranianastrologybooks.com/product/rules-for-planetary-pictures/

Но това са само тълкуванията, наталните методи са лесни, посочваш със стрелката, виждаш полусумите и гледаш формулата. Тук са листнати символите и съкращенията: http://www.uranian-institute.org/rbplanet.htm


Може би и тези книги биха били от полза:
https://uranianastrologybooks.com/product-category/books/uranian-astrology-books/
https://uranianastrologybooks.com/product/meaning-of-the-planets-in-the-houses/

Тази книга е... неточна, не я препоръчвам:
https://uranianastrologybooks.com/product/dial-detective/

От ефемериди няма нужда, и това също не е кой знае какво:
https://uranianastrologybooks.com/product/uranian-astrology-concepts/
What you know about rolling down in the deep?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #96 -: Март 15, 2021, 02:11:51 pm »
Аз имам Аполон +Юпитер, мога да си говоря каквото си искам.Ха, ха  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #97 -: Март 15, 2021, 02:31:30 pm »
Можеш да го раздаваш Просветител, както и още много други родени с Юпитер като твоя. Все пак цикълът на Аполон е 576 г. И тези с планети в Дева, Везни са един вид облагодетелствени.

За практиката и по-индивидуално звучене, може да си погледнете - Ас/Аполон, МС/Аполон, Слънце/Аполон, Луна/Аполон. За Ас и МС, трябва да разполагате с точен час.

При мен Слънце/Аполон - отваряне на нови перспективи и добра възможност за развитие на мои способности, качества
« Последна редакция: Март 15, 2021, 02:53:03 pm от starinthenightsky »

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #98 -: Март 15, 2021, 03:29:24 pm »
При мен пък е в съвпад с Меркурий (strong mind ;D ) и Венера, като пише, че в съвпад с последната човекът е нещо красиво като изящно произведение на изкуството  :D и е силен в обичта, харесва му да прави любовния си живот възможно най-интересен, драматичен и красив.  :)

Аз по отношение на Филип Филипов също съм на мнение, че я няма грандоманщината. Чела съм му публикации и съм гледала едно-две интервюта и единственото, на което много държи, е да убеди всички, че си има метод, с който да се правят абсолютно точни прогностики за предстоящи земетресения, каквито той има наистина.
Много по-интересен ми е наталът на Вотей, да речем, понеже имах възможността да общувам с нея, като ми разглеждаше картата. Там има доста повече его и жената страшно се изнервя, когато някой се усъмни в достоверността на казаното от нея, а и поначало изглежда доста сприхав и невъздържан човек, крайно нелюбезен на моменти. Поне на двама-трима се разкрещя по телефона в хода на разговора с мен.
« Последна редакция: Март 15, 2021, 04:14:24 pm от guapa79 »

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #99 -: Март 15, 2021, 04:13:05 pm »
Методи за прогноза на земетресения чрез астрология, не че не съществуват, но няма гаранции за тяхната 100 процентова ефективност.
« Последна редакция: Март 15, 2021, 04:38:19 pm от starinthenightsky »

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #100 -: Март 15, 2021, 05:00:13 pm »
Много по-интересен ми е наталът на Вотей, да речем, понеже имах възможността да общувам с нея, като ми разглеждаше картата. Там има доста повече его и жената страшно се изнервя, когато някой се усъмни в достоверността на казаното от нея, а и поначало изглежда доста сприхав и невъздържан човек, крайно нелюбезен на моменти. Поне на двама-трима се разкрещя по телефона в хода на разговора с мен.

Първият си хороскоп направих при нея, преди 11 г.
Останах с много добри впечатления. Говореше около 3 ч., без да спре. Усетих я като знаеща, мила, отзивчива. В последствие през годините съм я търсила няколко пъти и съм я препоръчвала на познати. Никой от тях не е останал разочарован от анализите или с лошо впечатление. Но при нея освен астрология има като че ли и друго...

Попадала съм и на други астроложки, които са били егати и надувките. Държали са се все едно са богоизбрани, а всъщност като компетентност и знания се е оказвало в последствие, че са едни надути 0.

Никой не защитавам и никой не препоръчвам. Всеки си има глава на раменете кой астролог да посети или не. Но повечето го превърнаха в тази сфера на як бизнес, а парите не са гаранция за качество.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7337
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #101 -: Март 15, 2021, 05:16:25 pm »
В астро.ком се изчисляват транснептуновите.
Стар,благодаря.И какво сега,в ураническата използвате всички богове.Аполон на 2*везни тригон нат.Меркурий.Не го чувствам,не го рабирам,не го умея.Прочетох,че е свързан с музика,танци.....балетиска бях във втори клас за една година,свиря с уста силно и дотук с танците и музиката. ;D

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7337
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #102 -: Март 15, 2021, 05:19:01 pm »
Ако идеята на темата е да намерим формулата на астролога, тя може да е различна.

Астрологията е комбинативна наука, Аполон е точката която отговаря за комплексното мислене и тя присъства в картите на всички астролози без изключения. Най-често прави комбинации с Луна или Слънце, при Ванеса поляризацията е Аполон <-> Нептун и Меридиан<=> Ариес.
как се изчислява Аполон къде се намира в натала?
При теб Аполон е свързан с Луна, Нодове и Ариес




"Да се разпространяваш(значи да пътуваш). Да се разширявваш на тази Земя, количества, комерс и наука."

Това ти е съзнанието, спонсорирано от Юпитер:

Луна = Нодове = Ариес/Аполон = Юпитер/Меридиан(MC)

MO = NO = AR/AP = JU/MC

Ариес/Аполон = Нодовете


"Връзки свързани с наука и търговия."
пътувам,пътувам и всичко свършва до тук.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7337
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #103 -: Март 15, 2021, 05:20:43 pm »
Аз имам Аполон +Юпитер, мога да си говоря каквото си искам.Ха, ха  ;)
Би трябвало да си музикална ,освен това да пророкуваш.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7337
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #104 -: Март 15, 2021, 05:22:06 pm »
Можеш да го раздаваш Просветител, както и още много други родени с Юпитер като твоя. Все пак цикълът на Аполон е 576 г. И тези с планети в Дева, Везни са един вид облагодетелствени.

За практиката и по-индивидуално звучене, може да си погледнете - Ас/Аполон, МС/Аполон, Слънце/Аполон, Луна/Аполон. За Ас и МС, трябва да разполагате с точен час.

При мен Слънце/Аполон - отваряне на нови перспективи и добра възможност за развитие на мои способности, качества
В тригон, И нищо.