Автор Тема: Хороскопите на популярни астролози  (Прочетена 16244 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #105 -: Март 15, 2021, 05:25:45 pm »
Романтика,guapa,Какво ви предсказа Вотей,което се случи?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #106 -: Март 15, 2021, 05:30:26 pm »
Посетих веднъж Оксана Хороват ,за да ми отговори на един въпрос.Тя каза това,което ме интересуваше.Това е.Отидох за "Да "или "Не".Тя ми отговори и излезе права.
Каза ми и още нещо,без да я питам.И отново беше права.Нямах понятие от астрология.Не знаех какво се случва.Бях впечатлена.

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #107 -: Март 15, 2021, 05:42:33 pm »
Първият си хороскоп направих при нея, преди 11 г.
Останах с много добри впечатления. Говореше около 3 ч., без да спре. Усетих я като знаеща, мила, отзивчива. В последствие през годините съм я търсила няколко пъти и съм я препоръчвала на познати. Никой от тях не е останал разочарован от анализите или с лошо впечатление. Но при нея освен астрология има като че ли и друго...
Попадала съм и на други астроложки, които са били егати и надувките. Държали са се все едно са богоизбрани, а всъщност като компетентност и знания се е оказвало в последствие, че са едни надути 0.
Никой не защитавам и никой не препоръчвам. Всеки си има глава на раменете кой астролог да посети или не. Но повечето го превърнаха в тази сфера на як бизнес, а парите не са гаранция за качество.
romantica, не оспорвам познанията й, напротив, мисля, че знае много, а и голям % от нещата, които ми каза за мен като човек и за живота ми до момента, действително са така. Доколкото ми е известно, е много добра и в кармичната астрология, всъщност сигурна съм, че е така, защото впоследствие си направих регресия и част от думите й бяха 1:1. Не знам, просто усещането ми за човека не остана добро сякаш, възможно е и да е била изнервена, защото е доста търсена и може би не смогва да се справи и да отрази всеки. Факт е, че я препоръчах и на мои приятели и те забелязали същото, и много грубото й отношение ги отказа да ползват услугите и занапред. Отделно в едно интервю с нея ми направи впечатление, че трудно търпи критика, когато става въпрос за работата й, а тя все пак е човек и е в реда на нещата да греши, няма нищо осъдително в това понякога да не ти се получава.  :)

Романтика,guapa,Какво ви предсказа Вотей,което се случи?
Сафо, беше права за минали неща. Разгледа синастрията ми също така и каза, че с този човек имам бъдеще и че е човекът за мен, като упорито твърдеше, че мога да имам дете, а не един ми е казвал, че наталът ми не позволява и дори аз го виждам, въпреки че имам минимум знания и просто чета за удоволствие от година насам. Ще съм най-щастливият човек, ако излезе права, но засега се занимавам с хормонални проблеми и докато ги реша, може да ми се изчерпа яйчниковият резерв, та не знам доколко това й твърдение ще се окаже вярно. Иначе ми каза, че ми предстои тежка година и да внимавам много през юли, август, септември и октомври. Като я понатиснах да каже нещо за родителите ми, усетих уклончив отговор, но предполагам, че от етична гледна точка лошите неща не се коментират. Чакам събития и ако някои се случат така, както ми каза, ще споделя. :)
« Последна редакция: Март 15, 2021, 05:48:20 pm от guapa79 »

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #108 -: Март 15, 2021, 06:17:52 pm »
Романтика,guapa,Какво ви предсказа Вотей,което се случи?

При мен - анализ на хороскопа, какво е заложено, силни и слаби страни, периоди.
По онова време (преди 11-12 г.) не разбирах нищо от астрология и я търсих конкретно за професионална насока, тъй като това, което учих не ме удовлетворяваше и бях прекъснала.
Тя позна годината, в която ще ме приемат отново в университет. Също ми каза, че ще е далече, в др. населено място и даде точна характеристика на мястото, на което ще отсядам. Много точно направи описание на специалността и даде допълнителни насоки за бъдещо развитие.
Все бяха неща, за които тогава нямах почти никаква представа и в последствие през годините ми се разкриваха по странен за мен начин и това продължава до ден днешен...

За останалите неща - тепърва предстои да разбера.
« Последна редакция: Март 15, 2021, 06:21:19 pm от romantica »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #109 -: Март 15, 2021, 06:21:22 pm »
Благодаря Романтика,guapa.Други хора също са я хвалели,препоръчвали.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #110 -: Март 15, 2021, 08:29:33 pm »
В астро.ком се изчисляват транснептуновите.
Стар,благодаря.И какво сега,в ураническата използвате всички богове.Аполон на 2*везни тригон нат.Меркурий.Не го чувствам,не го рабирам,не го умея.Прочетох,че е свързан с музика,танци.....балетиска бях във втори клас за една година,свиря с уста силно и дотук с танците и музиката. ;D

Не, мидпойнтите на лични фактори и Аполон. Тези, които не са с такива, ми изглеждат твърде трансцедентално. Боговете наскоро взех да ги разглеждам заради пандемията. Един мидпойнт цялостен анализ не прави както е при обичайния начин на анализ.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #111 -: Март 16, 2021, 05:18:20 am »
За оценката ни към даден астролог има отношение и синастрията ни с него, което важи за всеки човек. Синастрията е толкова мощна енергия между два индивида, че просто няма как да бъде пренебрегната, макар като зрели хора да се опитваме да я отчитане и пренебрегване в името на обективността. Дори и тук, във форума, независимо от силните страни на някой, симпатията като синастрия обикновено взима връх. Аз също имам съфорумци, на които съм баннала писанията, защото дотолкова ме дразнят, че ми е все едно каква им е астролгичната компетентност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #112 -: Март 16, 2021, 09:37:05 am »
За оценката ни към даден астролог има отношение и синастрията ни с него, което важи за всеки човек. Синастрията е толкова мощна енергия между два индивида, че просто няма как да бъде пренебрегната, макар като зрели хора да се опитваме да я отритане и пренебрегване в името на обективността.
Съгласна съм съм с написаното. И тази енергия протича двупосочно- както на даден клиент му допада определен астролог, тъй и даден астролог си подбира клиента, а който консултира наред, в името на парите, толкова и е астролог, щом не може да си позволи свободата на избор.
Когато ученикът е готов, Учителят сам се появява

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #113 -: Март 16, 2021, 02:38:52 pm »
Това че, някой не ми харесва, не влияе върху оценката ми за неговите знания и професионализъм.
И тук, и някъде там, е нормално да не ми харесва нечий изказ, отношение, но това не ми пречи да уважавам, да науча и да изслушам знаещия и можещ.
Синастрията мога да я включа ако искам да разбера защо се получава това разминаване и като практично упражение- потвърждение. Нищо повече.
Има хора, които работят само за пари.
Има хора, които имат възможност да подбират за колко пари да работят.
Има хора, които работят и без пари.
На всеки каквото му  е записано, без значение, дали е астролог или агроном.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #114 -: Март 16, 2021, 02:51:11 pm »
Това че, някой не ми харесва, не влияе върху оценката ми за неговите знания и професионализъм.
И тук, и някъде там, е нормално да не ми харесва нечий изказ, отношение, но това не ми пречи да уважавам, да науча и да изслушам знаещия и можещ.
Рени, нямах предвид харесване или трезва оценка за уменията и възможностите на някого.
Може да цениш някого, да го четеш, да се учиш от прочетеното, но въпреки това да не го  усещаш като твой консултант на когото би се доверила и разкрила душата си.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #115 -: Март 16, 2021, 03:07:26 pm »
Акрукс, ако съм на консултация при психолог, психиатър, ще е важно дали ще разкривам душата си и доколко да се доверя. При астролог не се ходи за това.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #116 -: Март 16, 2021, 04:31:14 pm »
Астрологът и той човек и комуникацията му с клиента се получава астрологично на ниво синастрия. Въпрос на резонанс. Ако няма съгласуваност, допирни точки като  резултат може да има недоволство от консултацията. 

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #117 -: Март 16, 2021, 05:36:23 pm »
На астролога може да му е по-лесно или по-трудно да разчете картата на клиента, на база синастрия - нищо повече.
За каква комуникация става въпрос, ако консултирате в писмен вид ? И ако синастрично не си пасвате с клиента, какво ще му кажете- няма между нас резонас, така че, бегай. Интересно ми е, древните когато не са били синастрично доволни с краля, царя, какво са му казвали ?- ха. ха. ;)
Професионалистът няма право на избор. Но ако не успее да разчете картата, тогава може да каже на клиента, че не може и да го пренасочи към колега или само да се ограничи до "дотук са ми възможностите." Аз така практикувам- толкова мога към момента, ще ви препоръчам колега.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #118 -: Март 16, 2021, 06:21:59 pm »
Комуникацията е всякакъв вид - устна, писмена, телепатична. Все е вид да го наречем вълна с определена честота, която някой улавя, достига му до съзнанието, а някой му минава от едното ухо и излиза през другото.  Неразбирането често е въпрос на разни хора, разни идеали, възприятия. Така че ако човек търси астрологична консултация е препоръчително да си избира най-малкото астролог, който по някакъв начин му импонира. На мисленето.
Реално астрологът не може да даде нещо по-различно на клиента от това, което предполага тяхната синастрия. Дори и да не отсява клиентите си чрез синастрия. Астрологът не е по-различен от човекът У заради който човекът Х, търси астролог, за да му направи синастрия.
Препоръчително е един астролог да избира, защото астрологията не е тип работа на поточна линия. И количеството, може да е за сметка на качеството.
« Последна редакция: Март 16, 2021, 06:24:11 pm от starinthenightsky »

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #119 -: Март 16, 2021, 06:29:06 pm »
Много философствате, а малко обсъждате карти.

Да бяхте казали нещо по картата на Лиз Грийн поне.