Автор Тема: Хороскопите на популярни астролози  (Прочетена 16224 пъти)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #135 -: Март 17, 2021, 10:46:55 am »
Ребека, палец нагоре

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #136 -: Март 17, 2021, 11:18:20 am »
Аз имам едни съмнения, че това е истинската карта на Лиз Грийн, тя е от тия дето са по на 200-300 години, вещици ;D

Сега сериозно - това е третият известен човек, който много харесвам и с който имам абсолютно точен съвпад на луните.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #137 -: Март 17, 2021, 02:06:15 pm »
Акрукс, ако съм на консултация при психолог, психиатър, ще е важно дали ще разкривам душата си и доколко да се доверя. При астролог не се ходи за това.
аха, така ли отговаряш когато някой клиент се допита до теб по личен проблем, че не си психолог и психиатър, или ще го отпратиш, понеже това не го пише в учебниците и го няма заложено по натал   :D

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #138 -: Март 17, 2021, 03:06:20 pm »
Акрукс, ако съм на консултация при психолог, психиатър, ще е важно дали ще разкривам душата си и доколко да се доверя. При астролог не се ходи за това.
аха, така ли отговаряш когато някой клиент се допита до теб по личен проблем, че не си психолог и психиатър, или ще го отпратиш, понеже това не го пише в учебниците и го няма заложено по натал   :D

Първо питам :  Какво ви води при мен? и Какви са  очакванията ви от мен?
Според, отговорите : вземам рождените данни или препоръчвам психолог, психотерапевт.
Личният проблем може да се разгледа, и през астрологията, и през психологията.
Когато моите възможности и компетентност не са достатъчни, препоръчвам колеги астролози, ако клиента реши приема препоръката.
Може и да съм психолог, как така определи какво не съм ?
Астрологията не се занимава с душевните терзания  на хората.  Когато преценя изслушвам личния проблем, на някой допитал се до мен, но тогава той вече не ми е клиент.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #139 -: Март 17, 2021, 03:07:35 pm »
На мен ще ми откажете ли астрологична консултация срещу 1000 лв , Ом, Стар, Ребека, защото синастрично не ме харесвате и  не вибрирам на вашето мислене  ?!

Значи не е въпроса в това дали ще откажеш или не консултация, заради синастрия. Защо толкова буквално го разбираш ? Просто исках да кажа, че както и за всяко нещо допирните точки, са това което поражда отношение и разбиране. И на някой стилът на консултиране на някой астролог, който е следствие на неговия темперамент, начин на мислене, просто може да не му допадне и това няма нищо общо с неговия професионализъм. Някой може да търси астролог, който да му каже как да си отработи еди кое си, друг за да му обясни за минали животи. И за това няма много да му помогне астролог, за който кармичната астрология е празни приказки или не разглежда астрологията през призмата на астропсихологията. 
Един човек, който отива на астрологична консултация, се предполага че не разбира или поне малко от астрология. Затова оценява на първо място астролога като излъчване, начин на мислене, светоглед, подход, човешки качества. И ако някой не му допада стилът на даден астролог от тази чисто човешка гледна точка, то вероятно и като астролог няма да му хареса.

Ти била ли си на астрологична консултация преди да се занимаваш с астрология и сега след като правиш ти самата консултации ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #140 -: Март 17, 2021, 03:57:34 pm »
Може и да съм психолог, как така определи какво не съм ?
Астрологията не се занимава с душевните терзания  на хората.  Когато преценя изслушвам личния проблем, на някой допитал се до мен, но тогава той вече не ми е клиент.  :)
А ти как определи другите астролози какво не са?
И прочети внимателно какво написах, като под "изливане на душата" не съм имала предвид разказване на сълзливи истории, в стил "Лична драма", а споделяне на поверителна информация, каквато няма как да получиш, ако човекът отсреща не е сигурен в теб и не те усеща близка, накратко нямате добра синастрия и енергообмен!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #141 -: Март 17, 2021, 05:31:28 pm »
Може и да съм психолог, как така определи какво не съм ?
Астрологията не се занимава с душевните терзания  на хората.  Когато преценя изслушвам личния проблем, на някой допитал се до мен, но тогава той вече не ми е клиент.  :)
А ти как определи другите астролози какво не са?
И прочети внимателно какво написах, като под "изливане на душата" не съм имала предвид разказване на сълзливи истории, в стил "Лична драма", а споделяне на поверителна информация, каквато няма как да получиш, ако човекът отсреща не е сигурен в теб и не те усеща близка, накратко нямате добра синастрия и енергообмен!

Чета. Чети и ти.
Не съм коментирала другите астролози "какво не са". Отговорих ти на
Цитат
че не си психолог и психиатър
Ако някой има желание да сподели лична информация, проблем, поверителна - го прави и затова не е нужно да го таксувам като клиент, го обясних.
Ако аз съм добър астролог ще разчета за какво идва при мен клиента, в периода, какво иска и какво не иска да си излее.
Не питам, това не е работа на астролога. За мен е важно да има дистанция, за да не се губи обективността.
Аз не съм състрадателна, съпричастна съм, не паля свещи, не пускам музика, аромати, но и не коментирам кой за какво, къде и защо. Синастрично не си подхождам  с почти никой. Въпреки това, имам  два случая, в които не се е получил,как го казахте, енергообмен.

„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #142 -: Март 17, 2021, 06:42:53 pm »
Потърсих Рени веднъж.По препоръка....на невидими сили.
Ако трябва да се допитам до астролог,ще се обадя на нея,отново. ;)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #143 -: Март 17, 2021, 06:48:51 pm »
Ако аз съм добър астролог ще разчета за какво идва при мен клиента, в периода, какво иска и какво не иска да си излее.
Не питам, това не е работа на астролога. За мен е важно да има дистанция, за да не се губи обективността.
Аз не съм състрадателна, съпричастна съм, не паля свещи, не пускам музика, аромати, но и не коментирам кой за какво, къде и защо. Синастрично не си подхождам  с почти никой. Въпреки това, имам  два случая, в които не се е получил,как го казахте, енергообмен.
Абе никой не ти говори ти да питаш, а теб като те попита клиент, уточнила съм клиент, нали си профи астролог или греша? Нарочно ли се правиш на ударена или наистина не асимилираш това, което пиша?? Какви психиатри, какви психолози? Идва при теб клиент с конкретен въпрос, който включва поверителна информация, например дали да продължи сериозната си връзка или да изгради връзка с новата си тръпка? Е, ако този човек не може да разчита на тебе, че ще опазиш споделеното, за какво говорим тогава? Ако ти си добър астролог, не означава, че си петричката врачка, която е викала от тълпата пред къщата си определен човек, на когото е "видяла" за какво е дошъл. Алооо, сопри бря  :)
И понеже си много отворена, кажи как без някой да те пита (зададе въпрос) ще построиш хорарна карта на въпроса, ако не си наясно и с подробностите около него, кой кум, кой сват  :-X

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #144 -: Март 17, 2021, 06:53:35 pm »
Акрукс,когато приятелка дойде да ме пита нещо(астрологично),аз правя карта и виждам какво точно я води при мен.Не винаги,но .....

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #145 -: Март 17, 2021, 08:25:35 pm »
Ако аз съм добър астролог ще разчета за какво идва при мен клиента, в периода, какво иска и какво не иска да си излее.
Не питам, това не е работа на астролога. За мен е важно да има дистанция, за да не се губи обективността.
Аз не съм състрадателна, съпричастна съм, не паля свещи, не пускам музика, аромати, но и не коментирам кой за какво, къде и защо. Синастрично не си подхождам  с почти никой. Въпреки това, имам  два случая, в които не се е получил,как го казахте, енергообмен.
Абе никой не ти говори ти да питаш, а теб като те попита клиент, уточнила съм клиент, нали си профи астролог или греша? Нарочно ли се правиш на ударена или наистина не асимилираш това, което пиша?? Какви психиатри, какви психолози? Идва при теб клиент с конкретен въпрос, който включва поверителна информация, например дали да продължи сериозната си връзка или да изгради връзка с новата си тръпка? Е, ако този човек не може да разчита на тебе, че ще опазиш споделеното, за какво говорим тогава? Ако ти си добър астролог, не означава, че си петричката врачка, която е викала от тълпата пред къщата си определен човек, на когото е "видяла" за какво е дошъл. Алооо, сопри бря  :)
И понеже си много отворена, кажи как без някой да те пита (зададе въпрос) ще построиш хорарна карта на въпроса, ако не си наясно и с подробностите около него, кой кум, кой сват  :-X

Първо правило при консултация, без значение от какъв тип, астрологична, психологична, медицинска, финансова е конфиденциалността. Какво значение има, какъв му е въпрос или каква му е болката на клиента ?!
И на това отговорих, но не ми пречи да повтаря.
Не питам какво му е на човек, ако той реши, ще ми каже- това се съдържа в " не питам".
Нека да поддържаме добрия и приятен тон, без "алооо, бря, абе и други такива.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #146 -: Март 17, 2021, 08:50:30 pm »
Първо правило при консултация, без значение от какъв тип, астрологична, психологична, медицинска, финансова е конфиденциалността. Какво значение има, какъв му е въпрос или каква му е болката на клиента ?!
И на това отговорих, но не ми пречи да повтаря.
Не питам какво му е на човек, ако той реши, ще ми каже- това се съдържа в " не питам".
Нека да поддържаме добрия и приятен тон, без "алооо, бря, абе и други такива.
В рамките на добрия тон ще кажа, че извърташ нещата във всеки следващ отговор, а конкретен отговор няма.

Извадка от интервюто ти тук https://www.zakazanlak.bg/index.php/intervyu-11/zhivott-ne-e-astrologiya-no-astrologiyata-e-zhivot-3464
Цитат
Асцендентът е знакът, който ни заземява. Той е нашето бъдеще.

Луната в хороскопа ни е нашето минало.
И какво ми е миналото с Луна е в Овен и какво е бъдещето ми с АС Дева?


Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #147 -: Март 17, 2021, 09:13:05 pm »

и какво е бъдещето ми с АС Дева?

Миии, явно на чистачка и обикновена работничка.



И какво ми е миналото с Луна в Овен?

На кунг фу боец.


Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #148 -: Март 17, 2021, 09:27:59 pm »
Акрукс, с теб нямаме хубава синастрия и не се получава енергообмен, не мога да ти кажа, ни за миналото, ни за бъдещето. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #149 -: Март 17, 2021, 09:30:54 pm »
Потърсих Рени веднъж.По препоръка....на невидими сили.
Ако трябва да се допитам до астролог,ще се обадя на нея,отново. ;)

Аз също съм търсила Рени и то не веднъж.
Много мила, коректна, отзивчива и знаеща  :-*